Esileht Ilu ja tervis Ripsmetušš tundlikele silmadele

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Ripsmetušš tundlikele silmadele

Postitas:

Kas keegi oskab soovitada ripsmetušši väga tundlikele silmadele? Pigem mitte väga kallist hinnaklassist. Kasutust leiaks suhteliselt harva nö pidulikematel puhkudel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on samuti tundlikud silmad ja odavama otsa tuššidest saan kasutada ainult Lumene omi, kõiki.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.12 21:06; 12.12 14:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mulle sobivad enamus veekindlaid, ju siis ei ärrita nii palju kui ei lahustu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on samuti tundlikud silmad ja odavama otsa tuššidest saan kasutada ainult Lumene omi, kõiki.

Lootsin ka saada siit teemast sobiva soovituse, kuna siiamaani kasutatud lumene hypoallergic tušš mõjub silmadele väga kehvasti… ja samas, kui olen kasutanud aeg-ajalt tütre oma, mingit suht suvalist, siis see on okei. Tahaksin siiski endale osta midagi, mille peale saab kindel olla. Veekindlat ei taha, esiteks ei ole vajadust selle järele, teiseks ärritab selle mahavõtmine silmi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.12 09:03; 20.12 19:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lumene ei ole looduslik, nii et see ei sobi tundlikele silmadele.

Looduskosmeetikast soovitaksin:
AVRIL: http://www.looduskosmeetika-av…..tika-avril
LILY LOLO: http://www.loverte.com/et/lily…..-black-7ml

Kirjutasin lihtsalt oma kogemusest Lumene tuššidega, looduslikkust pole kunagi eesmärgiks seadnud. Igasuguste Lorealide – Maybellinedega lähevad silmalaud suisa kärna, Lumenega mitte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.12 21:06; 12.12 14:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kasutan Hauschkat. ainuke miinus on see, et jube väiksemgi vesi v pisar ajab laiali. Samas on lihtne maha saada.

Muidu otsin võimalust kanebo 38 ostmiseks, aga pole veel head pakkumist kohanud. See hauschka äärmuslik laialivalgumine kisub millegi püsivama poole:)

muidu olen ise tundliku silma jaoks meigieemaldajat ka otsimas. Oskate soovitada? Mingid mitsellaarveed on apteegis olemas, mul pole õrna aimu ka kas nad päriselt maha võtavad meigi? Babe meigipiima ostsin just endale, aga silmadele mõjub ikka vägaväga kehvasti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul hakkasid ka slad iga tuši peale vett jooksma, aga nüd kasutan juba teist tuubi Bionike tihendavat ripsmetušši. Olen täitsa rahul. Väga kergelt laiali ei le, samas on lihtne maha pesta, silmi ei ärrita, väga kallis ka pole. Netipood Iluteek müüb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

muidu olen ise tundliku silma jaoks meigieemaldajat ka otsimas. Oskate soovitada? Mingid mitsellaarveed on apteegis olemas, mul pole õrna aimu ka kas nad päriselt maha võtavad meigi? Babe meigipiima ostsin just endale, aga silmadele mõjub ikka vägaväga kehvasti.

Proovi Domina Elegansi intiimpesugeeli – 5 euri potsik, ei ole just kallis proovida. Kui tušši ei lahusta, siis saab sellega muu näo ja keha ikka puhtaks pesta. Silmi see igal juhul minul ei ärrita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lumene ei ole looduslik, nii et see ei sobi tundlikele silmadele.

Looduskosmeetikast soovitaksin:
AVRIL: http://www.looduskosmeetika-av…..tika-avril
LILY LOLO: http://www.loverte.com/et/lily…..-black-7ml

Looduslik ja allergiavaba (ärme hakka selle sõna üle vaidlema, eks) ei ole ju kaugeltki mitte kattuvad. Minu jaoks ei ole looduslik eesmärk omaette, ma tahaksin lihtsalt sellist, mis silmi ei ärrita.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.12 09:03; 20.12 19:22;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Ilu ja tervis Ripsmetušš tundlikele silmadele

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.