Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rohkem kui 2 last

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Rohkem kui 2 last

Postitas:

Kellel peres yle 2 lapse või plaanivad seda, kes teil peres rohkem lastega tegeleb, mees või naine?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis sa ise arvad? 🙂
Mina olen kolme lapsega kodune, kolmas on alles väike ja nagunii t66kohas ootab koondamine, niiet pole mõtet tagasi rabeleda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.07 09:33; 15.07 09:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovime nelja last.

Kahe esimesega oleme tegelenud 50-50. Mina päeval, mees õhtul, öösel koos. Vahel annan mina talle terve vaba päeva-öö, vahel tema mulle.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.07 11:00; 16.07 16:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koos tegeleme, üsna võrdselt. Kuna minu töökoormus hetkel suurem, siis mees isegi veidi rohkem, aga kui temal pingelisem aeg, mingi tähtaeg kukkumas, siis loomulikult põhihool minu kanda. Esimesed poolteist aastat, see tähendab siis imetamise aeg, olen loomulikult mina olnud beebi külge seotud, aga sealt edasi juba võrdsemalt. Mis ei tähenda, et ta imikuga piisavalt ei tegeleks ????. Tundub, et tiimitöö toimib, sest planeerime julgelt kolmandat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.07 20:00; 15.07 10:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pool aastat mõlemaga ise tegelenud ja siis mehega 50/50 hetkel ootame 3last ja kõik samamoodi. Algul rohkem tissititad ju. Alati, kui uinakut vajasin oli mees abiks. Koos tegime ja koos kasvatame. Kõiki 3 oleme mõlemad väga soovinud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegu on rääkinud ju ainult 2lapselised, kui tegelikult küsiti rohkemaarvuliste lastega perede kohta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.07 09:33; 15.07 09:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsimus oli, kellel üle 2 lapse või plaanivad seda. Millegipärast väga ei usu, et kolmanda sündides mehes mingeid muutusi toimub, senised 10 aastat on ta olnud suurepärane kaaslane ja partner laste kasvatamisel, ega muidu ju rohkem lapsi plaani võtakski. Endast räägin siin, mina ei tunne, et kahe või kolme lapsega üksi hakkama saaks ja mees ainult rahateenija funktsioonis kõrval oleks. Kindlasti on ka tugevaid naisi, kes juba planeerides arvestavadki põhivastutaja- ja hooldaja rolliga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.07 20:00; 15.07 10:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegu on rääkinud ju ainult 2lapselised, kui tegelikult küsiti rohkemaarvuliste lastega perede kohta.

No kui isa on kahe lapsega nii südamega tegelenud, siis vaevalt 3., 4. või 5. laps seda muudavad. Pigem ikka vastupidi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.07 11:00; 16.07 16:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on neli last. Kõigiga olen ise tegelenud ja tegelen ka edasi. Mees on vaid lastel loetud korrad mähkmeid vahetanud ja öösiti üleval ei ole ta üldse olnud. Kõik on 100% minu kanda. Plaanin ka viiendat last, kuid see on ka siis viimane 🙂 Mina ei näe selles probleemi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

3 last, mees tegeleb rohkem. esimese lapsega olin pikalt voodis pärast sünnitust ja siis ta õppis ja harjus ära, nüüd talle meeldib.
minu poolest oleks kindlasti kolmas laps tulemata jäänud, kui oleksin ise pidanud kõik lastega seonduva tegema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil kolm last, planeerime neljandat. Esiklapsega tegelesin tema esimesed 2 eluaastat 95 prossa mina, siissündis teine, tegelesin ehk 90 prossa mina kuni teine sai aastaseks ja mees otsustas töölt ära tulla linnast ning vanemahüvitist saama hakata oma palga oealt, mina läksin tööle. Imetasin alles, siis jäin rasedaks ja mees õppis ümber et töötada kodule lähedal, 6 kuud olin mina kahe lapse ja riskirasega rakkes, arvan et 90 prossa mina jälle hoolitsesin, kuisündis kolmas jäi meea koduseks koos oerega kui kolmas oli 70 p vaba. Peale kolmanda sündi panistas mees vast 30 prossa umbes, koduseks jäi siis vast 40. Ma olen lihtsalt naine kellele meeldib kastega majandada, meea oli toeks ja tegeles oma hobide ja majapidamisega ka. Kui kolmas sai 2 ja me vana taluostsime ja renoveerima hakkasime ja mõlemad tööl käisime siis vast panistasime mingi aeg 50/50. Kui neljas sünnib panistaksin mina enamis arga sest mees jälle linnas juhtival kohal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rohkem kui 2 last

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.