Esileht Ilu ja tervis rosaatseaga kimpus naised

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: rosaatseaga kimpus naised

Postitas:

Milliseid nahahooldustooteid kasutate? Ise uurisin just apteegikosmeetika kohta, sarju on mitmeid, kuid huupi ikka ei tahaks ostma hakata. Iga kreem/puhastusvesi maksab kümneid eurosid. Tuulasin ka erinevates foorumites, kuid väga midagi selgemaks ei saanud.
Nahapunetus on mul alles algusjärgus, väga hullu pole, nii et tagumine aeg ravima hakata. Probleemne paik on mu nina :D. Nina punetab, sel on väikesed punased üksikud punnikesed, mis ei ole akne. Mujal õnneks muret pole. Siiani olen hoidunud nägu karmilt kohtlemast, pesen õrna geeliga, koorin korra nädalas, siis pigem põski, laupa, lõuga. Nahatüüp on pigem pindkuiv, pooriline. Kuna tööl ei taha just Jõulumehe Abilisena välja näha, on abiks BB kreem. Hüaluroonhappega, firmalt Mesauda.
Vanust siis 42. Ealised iseärasused?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovisin Finissages IPL hooldust. Mitte midagi ei mõiganud, ükski veresoon ei kadunud ja punetus ka ei vähenenud. Samas mul kosmeetik ütleb, et tal on paar kundet väga väljakujunenud vormiga ja õige hoolduse ja toitumisega saab hästi kontrolli all hoida. Leia endale staazhikas hea kosmeetik. (Minu oma Rosarys, Siret).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.03 09:17; 11.04 17:56; 12.04 10:35; 15.05 11:55; 24.05 10:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen näol olevaid kapillaare nii umbes viis-kuus korda (aastate jooksul) laseriga eemaldada, korra on tehtud nõelaga, valgusimpulssidega ka. No natukeseks ajaks on parem, aga üldiselt tulevad tagasi. Olen aru saanud, et saun ei mõju hästi, no aga ma ei saa saunamõnudest loobuda. Koorimine ei pidanud ka hästi mõjuma. Viimati laserravi arst müüs miski spets kreemi ka, olen seda iga päev kasutanud, aga no mu meelest mõju ei ole. Kõige paremini mõjub peitekreem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii, käisin nüüd Dermamedis laseriga ja IPL-iga teevad. Täna kohe pärast protseduuri on kapillaarid läinud!!! Pigmendilaigud ka tumedad, st kaovad peagi. Kahju et eelmised 300.- Finnisage salongi viisin.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.03 09:17; 11.04 17:56; 12.04 10:35; 15.05 11:55; 24.05 10:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead praegu olen kodune olnud viimased 6 aastat. Dermamedi leidsin neti teel (vt Anu Saagim oli päris mõjuva näolapiga klient, kes väga tuututanud ei ole, et ta seal käib, aga raalisin välja). Aktiivsus ja rumalus on ehk minu poolt see, et julgesin head kogemust jagada, mitte ei ole see vituviha esindaja, et ei kõssa midagi kus oma näo korda sain ja teised käige teie oma punase ninaga edasi…:) Kui oled sellase asjaga kimpus, siis tead, kui häiriv see iluviga võib olla. Täna muide koorusid esimesed pigmendilaigud ka välja!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.03 09:17; 11.04 17:56; 12.04 10:35; 15.05 11:55; 24.05 10:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovisin Finissages IPL hooldust. Mitte midagi ei mõiganud, ükski veresoon ei kadunud ja punetus ka ei vähenenud. Samas mul kosmeetik ütleb, et tal on paar kundet väga väljakujunenud vormiga ja õige hoolduse ja toitumisega saab hästi kontrolli all hoida. Leia endale staazhikas hea kosmeetik. (Minu oma Rosarys, Siret).

Palun SInu kosmeetiku kontakte. Olen ammu otsinud kosmeetikut, kel on kogemus selles osas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina 46 ja sain ka hiljuti selle diagnoosi … arsti jutu kuulamine viis mu ikka totaalsesse masendusse. Kõik rõõmud keelati pmst ära – päevitamine, saun, alkohol, vürtsikad toidud, kuum kohv. No mis elu see on?!

Kosmeetikast soovitas arst mulle Bioderma sarja ja noh ütleme, et ega hullemaks ei ole asja teinud. Oma mõistusega ostsin juurde ka Eucerini Redness Relief sarja öö- ja päevakreemi ning puhastusgeeli. Tellisin need iHerb’ist, sest meie kaubanduses ei näi see sari esindatud olevat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.05 22:07; 24.05 11:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead praegu olen kodune olnud viimased 6 aastat. Dermamedi leidsin neti teel (vt Anu Saagim oli päris mõjuva näolapiga klient, kes väga tuututanud ei ole, et ta seal käib, aga raalisin välja). Aktiivsus ja rumalus on ehk minu poolt see, et julgesin head kogemust jagada, mitte ei ole see vituviha esindaja, et ei kõssa midagi kus oma näo korda sain ja teised käige teie oma punase ninaga edasi…:) Kui oled sellase asjaga kimpus, siis tead, kui häiriv see iluviga võib olla. Täna muide koorusid esimesed pigmendilaigud ka välja!

Kaua sul ja kus tæpsemalt pigmendilaigud olid? Mina käisin paar aastat Dermamedis ja arst soovitas seal koorimisi kergemaid. IPL protseduuri keegi ei soovitanud, anna siis teada, kas sul hiljuti tekkinud pigmendilaigud või ammused?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.05 19:52; 06.05 19:53; 23.05 17:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead praegu olen kodune olnud viimased 6 aastat. Dermamedi leidsin neti teel (vt Anu Saagim oli päris mõjuva näolapiga klient, kes väga tuututanud ei ole, et ta seal käib, aga raalisin välja). Aktiivsus ja rumalus on ehk minu poolt see, et julgesin head kogemust jagada, mitte ei ole see vituviha esindaja, et ei kõssa midagi kus oma näo korda sain ja teised käige teie oma punase ninaga edasi…:) Kui oled sellase asjaga kimpus, siis tead, kui häiriv see iluviga võib olla. Täna muide koorusid esimesed pigmendilaigud ka välja!

Kaua sul ja kus tæpsemalt pigmendilaigud olid? Mina käisin paar aastat Dermamedis ja arst soovitas seal koorimisi kergemaid. IPL protseduuri keegi ei soovitanud, anna siis teada, kas sul hiljuti tekkinud pigmendilaigud või ammused?

Koorimised mõhkugi ei mõjunud. Koos kreemidega jätsin sinna vist 1000 eurot.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.05 19:52; 06.05 19:53; 23.05 17:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Bioderma Anti-Redness sarja kasutan, Medemises olen fotonoorendust teinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Küsin teilt, kas te teate, mis vahe on FTP fotonoorendusel ja ELOS fotonoorendusel? Vaatasin, et hinnavahe on suur. Esimene maksab 35 eurot, teine 150 eurot. Kas keegi oskab kommenteerida?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

La roche intense care rosacea kreem geel on selline mõnus paks öine maskilaadne kreem, mis mulle täitsa hästi mõjus.
Samuti iwostini spf20ga päevakreemina(kreem rohekas) oli ok. Hea lõhn ka. Ja ideaalne tekstuur.

Aga Babe(liiga vedel, nagu näopiim) ärritas üles ning samuti Avene pani rohkem punetama.

Vanus 29

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dermamedis käinu olen – lasin teha laseriga. Kuna veresooneprobleem oli esiti häirivam kui pigmendilaigud, siis keskenduti neile. Lisaks lasti ka pigmendilaigud üle, aga see lainepikkus oli tegelikult timmitud soontele. Paar eriti tumedat laiku tulid lausa koorikutena maha (ilmselt olid pindmisemad ja seetõttu ka tumedad). Teised muutusid hägusamateks ja heledamateks. Sain sealt soovituse, et peaks kooky 2-3 korda tegema, siis oleks plats puhas. Nüüd aga tulle suvi vahele, sel ajal pole mõtet kalli raha eest pigmentidega tegeleda, pigem sügisel. Mul on tüüpilised pigmendikad ja nad ei soovitanud mingeid koorimisi seal Dermamedis. Öeldi kohe, et kui tahad tulemusi näha, siis laser või kombineerituna IPL-iga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.03 09:17; 11.04 17:56; 12.04 10:35; 15.05 11:55; 24.05 10:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Piimatooted on nahale väga hukatuslikud. Kui probleeme, võiks proovida kõigist piimatoodetest loobumist kuni nahk paraneb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dermamedis käinu olen – lasin teha laseriga. Kuna veresooneprobleem oli esiti häirivam kui pigmendilaigud, siis keskenduti neile. Lisaks lasti ka pigmendilaigud üle, aga see lainepikkus oli tegelikult timmitud soontele. Paar eriti tumedat laiku tulid lausa koorikutena maha (ilmselt olid pindmisemad ja seetõttu ka tumedad). Teised muutusid hägusamateks ja heledamateks. Sain sealt soovituse, et peaks kooky 2-3 korda tegema, siis oleks plats puhas. Nüüd aga tulle suvi vahele, sel ajal pole mõtet kalli raha eest pigmentidega tegeleda, pigem sügisel. Mul on tüüpilised pigmendikad ja nad ei soovitanud mingeid koorimisi seal Dermamedis. Öeldi kohe, et kui tahad tulemusi näha, siis laser või kombineerituna IPL-iga.

Kes sulle Dermamedis laserit soovitas? Kas eelkõige veresoone probleemide tõttu?
Mulle tehti kergeid koorimisi Dermamedis ja käisin vist kümne korra ringis, mis pole üldse odav lõbu. Minu arust oli tulemus täielik null. Pigmendilaigud heledamaks ei läinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.05 19:52; 06.05 19:53; 23.05 17:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laseriga tegi Ly Viitas. Just veresoonte pärast, et see on kuperoosale/rosaatseale kõige tõhusam. Ütleski, et kui tahad tulemust, siis ca 3 korda teha ja siis kord aastas. Pigmentidele aitab nii laser kui IPL, nii sain aru. IPL on vähem traumeeriv vist, aga tunne on sama, mis laseriga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.03 09:17; 11.04 17:56; 12.04 10:35; 15.05 11:55; 24.05 10:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul soovitas arst igasugu salongiprotseduuridest heaga eemale hoida, sest reaktsioon võib olla ettearvamatu. mina igatahes pigem kardan kui kahetsen ja ei hakka isegi proovima mitte. pärast nahk “raisus” ja raha otsas 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.05 22:07; 24.05 11:27;
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Ilu ja tervis rosaatseaga kimpus naised

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.