Esileht Kodunurk Roundup-i geel

Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )

Teema: Roundup-i geel

Me rajasime kasvuhoone täielikule heinamaale. All oli orasheina, võilille ja ristikusegu. Kõigepealt pritsisimegi Round upiga kasvuhoonealuse maa üle. Kui umbrohi sealt hävitatud, siis kaevasime üles, noppisime veel juurikaid välja ja segasime mulla kompostiga läbi. Juba kolm aastat oleme rahus tomateid, kurke saanud ja söönud. Rohida ka eriti pole siiani vaja olnud. Ei kurda millegi üle.

sõnu pole ausalt, Roundupiga tarbeaias hullata… Ja inimene on veel uhke ka sellise suurepärase lahenduse üle. kas tõesti arvad, et kui kohe nädala pärast sulle saba ja sarvi ei kasvanud, et siis on Roundup ohutu??

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juba kolm aastat oleme rahus tomateid, kurke saanud ja söönud

njaa, ‘võimas’ värk siis…ise pole rounduppi eales kasutanud, küll aga olen sellest õudusjutte kuulnud.
kas sa ei arva, et meeletu ja lubamatu mürk, kui juba 3 aastat umbrohi ei kasva??:)

rahus mürki sisse süüa..lahe tõesti

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me rajasime kasvuhoone täielikule heinamaale. All oli orasheina, võilille ja ristikusegu. Kõigepealt pritsisimegi Round upiga kasvuhoonealuse maa üle. Kui umbrohi sealt hävitatud, siis kaevasime üles, noppisime veel juurikaid välja ja segasime mulla kompostiga läbi. Juba kolm aastat oleme rahus tomateid, kurke saanud ja söönud. Rohida ka eriti pole siiani vaja olnud. Ei kurda millegi üle.

Mul on seda täiesti raske uskuda, mida ma näen…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.06 13:28; 20.06 13:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Roundup on olnud vabamüügis, mis, paarkümmend aastat? Ja siis ei räägitud sugugi nii palju selle ohtlikkusest. Nagu see hull kasvuhoonerajaja-Kägu tegi, on kardetavasti väga paljud aiamaapidajad teinud, mingi musta kile ja tapeediga mässasid ainult ökohullud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.06 10:20; 20.06 14:52; 22.06 16:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh jumal sa näed ja ei mürista. Esiteks ostke peenravaip, mina laisk agronoom isegi kasvuhoones kasutasin seda. Ja teiseks on issand kui palju umbrohu seemneid mullas. Kolmandaks unustage see glüfo, muid aineid on ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen väga mürkide vastane, aga… Olen kohutavalt hädas mingisuguse jube okkalise ohakaga murus. Mitu aastat olen püüdnud välja kaevata ja katta, aga juured ulatuvad poole meetri sügavusele (tegelikult sügavamalegi, aga ma loobusin) ja igast väikseimast juurejupist tuleb uus taim. Niitmist ei karda ja leherosett tapab muru. Sel kevadel ostsin ka prooviks seda Roundup geeli ja kasutasin paari ohakataime peal, mis aia servas mittekäidavas kohas. Töötas ja väga hästi, leherosetid kuivasid vähem kui nädalaga ja sinna pole tagasi tulnud. aga mul on neid ka keset muru, kus liigub mitmeid paljaid jalgu ja käppi. Kas keegi oskab midagi ohutumat soovitada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juba kolm aastat oleme rahus tomateid, kurke saanud ja söönud

njaa, ‘võimas’ värk siis…ise pole rounduppi eales kasutanud, küll aga olen sellest õudusjutte kuulnud.
kas sa ei arva, et meeletu ja lubamatu mürk, kui juba 3 aastat umbrohi ei kasva??:)

rahus mürki sisse süüa..lahe tõesti

Siin võiks ju öelda, et looduslik valik – lollid mürgitavad end ise ära. Ainult, et milles need vaesed naabrid süüdi on, et ta nende kaevuvee ka ära solkis …

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.06 22:57; 12.06 08:43; 12.06 10:08; 22.06 13:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh jumal sa näed ja ei mürista. Esiteks ostke peenravaip, mina laisk agronoom isegi kasvuhoones kasutasin seda. Ja teiseks on issand kui palju umbrohu seemneid mullas. Kolmandaks unustage see glüfo, muid aineid on ka.

Peernavaip on nii nilbe asi, muld seal alla vaesustub, ükski vihmauss seal ei ela, taimejuured ei saa ei õhku ega vett. Oled sa sinna alla ka vaadanud? Ja mis aineid siis umbrohuseemnete vastu on? Jah, mida rohkem kaevata, seda rohkem umbrohuseemneid õhu kätte idanema saab ja kaevamisest on vana seemneid täis aiamulla juures suht vähe tolku. Pole miskit teha, ei aita ussi, püssi ega glüforohi, ikka rohida tuleb 😛

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.06 10:20; 20.06 14:52; 22.06 16:11;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )


Esileht Kodunurk Roundup-i geel

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.