Esileht Beebi ja mitmikud Rpa ja kakamine

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Rpa ja kakamine

Postitas:

Kui tihti peaks kakama rpa saav 4 kuune beebi.nimelt minu piiga kakab umbes kolme päeva tagant või isegi rohkemate päevade ja siis suure punnitamise ja nutuga.olen proovinud erinevaid segusid.aptamil tegi kõhust lahti.nan kaka roheliseks.hetkel tutteli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ükski asi ei toimi ja kõht kinni, siis võid proovida algatuseks nt probiootikume ja kui see ka ei aita, siis 1 tl ploomipüreed (loe koostist, et suhkrut, tärklist vmt poleks lisatud!)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ei ole küll rpa beebi, aga kõhukinnisuse vastu aitas Gouti ploomipüree. Mul endal käis lapse neljanda elukuu paiku mingi viirushaigus üle ja siis ka laps punnitas nii, et näost punane. Söötsin ploomipüreed. 1 tl ei mõjunud halligi, aga 3 oli võlunumber ja siis tuli tropp eest ära.

Kuna ka minu laps kakas väga harva (oli rp laps, aga mulle tundus see vahe kohutavalt pikk, umbes korra nädalas), siis uurisin põhjalikult ja kõik soovitused ütlesid, et rpa laps peaks kakama iga päev, üle päeva ka veel ok ja rp lapsel on isegi nädalane vahe okei.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil sööb pea 5-kuune arsti soovitusel Semper RPAd, mis pidavat olema rinnapiimale kõige sarnasem piimasegu. Kõht on nüüd korras, kakab üle päeva või kord päevas. Väikeste sammudena harjutame ka püreed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Beebi ja mitmikud Rpa ja kakamine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.