Esileht Imetamine RP+RPA

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: RP+RPA

Postitas:

Küsimus neile, kes andnud kohe varakult rinnapiimale lisaks asendajat. Kas andsite rpa juurde igal toidukorral? Kui kiiresti laps rinnast keelduma hakkas ja kaua veel kombineeritult jätkata sai? Kas kellelgi on õnnestunud ka lõpuni rp+rpa anda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina esimesele lapsele andsin alates kolmandast päevast igal toidukorral pudelist RPA juurde. Kaalukaotus oli selleks ajaks 10% algkaalust. Nädal hiljem sain imetamisnõustaja vastuvõtule, korrigeeriti imetamisvõtet. Kuna nibud olid väga katki, siis ma alguses palju imetada ei suutnud, korraga max 10 minutit ja nii ei tekkinud ka piisavalt piima. Umbes 1,5 kuuga sain asja niikaugele, et igal toidukorral polnud vaja pudelist lisa anda. 3-kuuselt oli ainult RP peal.

Teise lapsega küsisin ise sünnitusmajas RPA juurde teise päeva õhtul. 2 nädalat andsin pudelist lisa, aga mitte päris igal toidukorral. Edasi jagus ka ainult RPst.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina andsin esimesele lapsele teisest päevast süstlaga juurde, algul igal toidukorral. siis kui umbes nädalane, ta enam peale rinda ei nutnud näljast, siis andsin veel mõned päevad enne ööund ja oligi kõik, sai 100% rinnalapseks, kusjuures eelistas pikki söögivahesid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu vanim tütar toitus esimesed 6 elukuud niimoodi. Kõigepealt sai alati rinda ja siis rpa-d. Rpa sai pudelist. Vähemalt 3x ööpäevas. Rinnast sellepärast ei loobunud. Kui öösel ärkas, siis sai ainult rinda.
Mingil hetkel hakkasin rpa asemel lisatoitu andma. Siis küll vist sedapidi, et kõigepealt püree ja siis pakkusin rinda peale.
Tütar on praegu hilisteismeline. Seega, see oli palju aastaid tagasi. Siis veel ei öeldud, et ei tohi rp titele pudelit anda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu poja harjus pudeliga ca nädalaga nii ära, et mina teda enam tissi otsa ei saanud. Tegin ka nii , et alguses rinda, siis kaalule , siis pudelist juurde (meie puhul ülim viga. Oleksin pidanud haiglas süstalt nõudma /paluma. Järgmine kord olen targem ). Mida toidu kord edasi, seda halvemini rinda haaras. Kui haakuski sinna külge, siis ei imenud, vaid ootas ilmselt , kuna piim ise suhu hakkab voolama (pigistasin ka natuke välja, et juba lihtsamini voolama hakkaks, ei aidanud ). See kõik (rinna otsa saamine ja tema “imemine” ) käis suure sõja saatel vähemalt pool tundi, üldiselt rohkem. See et ta nuttis ja stressas selle tissi toppimise pärast, tekitas ka minus palju stressi ja nii ma otsustasingi, et las siis jääb ainult pudelist sööma (lüpsin oma piima ka natuke üle kuu . Kuid mulle see lupsmine ei sobinud , piim vähenes ja nii lõpetasin selle pulli ära).

Soovitus- kui tahad temast täitsa rp last saada, siis igaks juhuks hoia pudelist nii kaua eemale kui saad. (Meid vaatas ka imetamis nõustaja üle, võte oli korras. Ta kratsis ka natuke pead, kui seda sõda nägi. Lohutas, et vast läheb üle. No ei läinud, hullemaks läks. )

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil hakkas haiglas kohe ka rpa juurde saama, sest 2 nädalat ja last rinnale ei saanud keegi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Imetamine RP+RPA

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.