Esileht Pereelu ja suhted Saamatu ja täiesti süütu mees

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Saamatu ja täiesti süütu mees

Postitas:

Kas keegi teab veel minusuguseid mehi, kellel on mingi psühholoogiline kompleks naistega? Natuke endast: olen kahekümnendate keskel, väliselt igati normaalne ja isegi edukas inimene. Kindel töö heade perspektiividega on, haridust on, majanduslik kindlustatus on, ka mõni hobi leidub, teen ka mõõdukalt trenni ja välimus ei tohiks kõige hullem olla. Suitsu ei tee, alkoholi tarbin väga minimaalselt. Ehk nii vähe kui ma nendest asjadest tean, siis peaksin ju paberil sobiv inimene olema? Vähemalt selle põhjal otsustades, mis foorumitest silma jäänud.

Kuid mu elus on suur puudus. Ma ei saa naistega romantilisel tasandil suheldes absouluutselt hakkama, olen selles vallas täielik läbikukkuja ja saamatuse musternäidis. Probleem on kindlalt psühholoogiline, saan ise ka sellest aru, kuid murest jagu saada pole õnnestunud.

Niisama, tavalistes situatsioonides suheldes saan ilusti hakkama, ka naisterahvastega. Võin teha isegi julgeid, hea maitse piiril nalju. Kohe, kui tekib võimalus, et konkreetse tüdrukuga võiks teoreetiliselt midagi juhtuda, tuleb mul blokk ette. Niisama normaalset juttu suudan ajada, aga mingit sammu (tänapäeval eeldatakse endiselt siiski, et mees teeb esimese sammu) teha ei suuda. Ometigi tundub, et jään niisuguses olukorras väliselt rahulikuks, aga sisemiselt värisen ning niimoodi lähevad võimalused raisku.

Kunagi 1 tüdruk üritas minuga suhet aretada, oli väga entusiastlik. Kõik läks väga hästi ja saatsin ta koju. Ukse taga ta suudles mind ja tundus, et ta tahab enamat. Siis ma tunnistasin, et pole üldse kogemusi. Pärast seda ta jahtus ning lõpuks vajus meie suhtlus romantilise tasandi osas ära. Oleme küll sõbrad ja temaga on hea rääkida, aga vahel kumab ta jutust läbi, et ma “pole piisavalt mees”, mis mõjub niigi kehvale enesehinnangule halvasti. Eile käisin jaanitulel ühe tüdrukuga ja sisuliselt juhtus midagi analoogset, ehkki päris suudluseni me ei jõudnud. Nendest ebaõnnestumisest võiks lausa romaani kirjutada.

Kokkuvõtlikult: huvi on olemas, aga hakkama kohe üldse ei saa, see tekitab kibestumust ja frustratsiooni. Kindlasti pole ma madala libiidoga, lasin endal ka igaks-juhuks meessuguhormoonide taset mõõta ja paradoksaalselt oli testosteroon isegi üle normi. Kas minusugusega on üldse midagi peale hakata?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hakkab jälle pihta

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Homo, aga ei julge seda iseendalegi tunnistada? Eriti kui hormoonid kontrollitud, ise mäletan, et selles vanuses olid suhted väga füüsilised, veri vemmeldas õudsalt hullult ikka, mõlemal sugupoolel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Astu EKRE-sse, siis saab sinust mees.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh, küll tuleb see õige. Ise olen 27 ja esimene naine oli 20 aastaselt, mis on tänapäeva mõistes ikka väga hilja. Meeste puhul see süütu olek vist väga atraktiivne pole ja eks ta mõjub vist enesekindlusele ka mingil määral. Aga samas annaks pool kuningriiki 20ndate alguses neiu eest, kellel pole veel intiimkogemusi, tänapäeval tundub, et pigem kiirustatakse selle asjaga. Aga nagu öeldakse, siis parem olla vaba, kui koos vale inimesega…muidugi ei ole hea terve elu üksi ka olla :).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

iga järgmine, kes su teele satub, on parem kui eelmine. Ole õnnelik, et lasid tal minna. Õige tunned ära ja siis ei teki küsimust, mida järgmiseks teha ja kas teha või mitte. Neendele vahepealsetele võidki keerutamata ettepaneku teha, kui ei meeldi, siis saada per*se ja kõnni minema. Suvalised naised ei vääri mingit pingutust, olgu nad kasvõi ilusad.

Absoluutselt 100% nõus!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Homo, aga ei julge seda iseendalegi tunnistada?

Hakkab peale … Tead mõnda homo, kes igatseb suhteid naistega?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa oled noorena tüdrukutega sõpradena suhelnud? Kasvõi lihtsalt samas kambas? Sinu jutu järgi tundub, et pole, sest pead naist mingiks imeloomaks, kellega tuleb teatud moodi suhelda, teatud juttu ajada.

Tegelikult on igal naisel erinev iseloom ja mõnele meeldivad just need üle hea maitse piiri läinud naljad, teisele süütud mehed, kolmandale domineerivad mehed jne. Kohtamisel tulebki ette pettumust, isegi kõige suurematel naistemeestel vajub vähemalt pool suhtlusest või seksivõimalustest ära, naine ei võta vedu. Nende vahe on selles, et nad ei jää selle ühe juhtumi juurde kinni, vaid otsivad uue.

Sinu puhul – ära ütle naisele, et oled süütu, kui just nabaauku panema ei hakka. Naine ei tee vahet päris süütul ja vähekogenud partneril või isegi mõnel juhul üldse, kui sa teda inimesena huvitad. Esimesel kohtingul pole mõtet rääkida oma süütusest, kui sa pole naine, kellel on valus. Isegi masturbeerinud naistel pole mõtet öelda, et on süütud ja 25+ süütud naised on ikka vibraatoriga seksinud küll. Rääkimine süütusest on enam-vähem selline, nagu rääkimine depressioonist või mõnest muust haigusest, see on lihtsalt füüsiline omapära, mida partner ei pea kohe teadma. Ainult pubekate puhul on oluline, et kes on süütu ja kes enam pole ehk kes on 1 kord seksinud.

Kohtamise puhul ongi romantilisem ja salapärasem, kui mured ja hirmud jäetakse oma teada. Kõike ei peagi laiali laotama, et olen süütu, mu vanaisa joob, onu võttis SMS-laenu ja nuiab raha, vanaemal on reuma ja mina ei oska naistega romantiliselt rääkida. Samuti pole kohane näpuga järge ajada, et minu ampsu sa võtsid, kui palju see maksis (kui pole just metsik hind), võtame parem Balti Jaama turult tseburekid ja odava viina. Või vinguda mis iganes teema üle, restorani sisekujundus, halb ilm, nõme liiklus, paha tuju, et aega üldse pole vms. Viimane asi, et ära suhtle naisega lausete abil, mida oled kuskilt pick up õpikust pähe tuupinud. Ta saab aru, et temaga suheldakse kui naise ja mitte kui inimesega. Kõige parem ongi suhelda võõra naisega kui võõra inimesega, kellele tahad head muljet jätta – ei vingumist, ei liiga palju kaartide laotamist, perekonna liigeseprobleeme ja süütu olemisest jutustamist, ei liiga isiklikke küsimusi.

Sina aga võiks naistega kõigepealt sõpradena suhelda, ehk harjud ära ja ei näe neid ainult kui emaseid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.06 18:01; 24.06 18:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Homo, aga ei julge seda iseendalegi tunnistada? Eriti kui hormoonid kontrollitud, ise mäletan, et selles vanuses olid suhted väga füüsilised, veri vemmeldas õudsalt hullult ikka, mõlemal sugupoolel.

See polnud sugugi kõigiga nii. Varem arenenud noored olid lihtsalt omasugustega samas kambas ja tunduski, et kõigil veri vemmeldab. Tagasihoidlikumad või sellised, kes veel vastassugupoolt ei vaadanud, suhtlesid omasugustega. Mina näiteks suhtlesingi nö nohikutega, sügavate huvidega õpilastega, kes omavahel poistest ei rääkinudki, sest arenesid ka ise hiljem täiskasvanuks.

Mul oli isegi ülikoolis bakalaureuseõppes meeste suhtes mõtlemine, mis on ehk tüüpilisel 11-12aastasel, kes juba silmanurgast hakkab poisse piiluma, aga ei tunne veel vajadust isegi rääkima minna. Selliseid huvideta tüdrukuid oli päris palju, meestega suhtumine oli neile uus ja polnud veel huvitatud. Vere vemmeldamisest räägivad ikka inimesed, kes juba põhikooli ajal koos jõid ja seksisid ning noortekampades liikusid, sugugi aga mitte kõik. Ehk meestel on teistmoodi, aga paljud naised pole ka 20aastaselt meestest veel huvitatud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.06 18:01; 24.06 18:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas siin pole mitte täpselt sama teema juba olnud? Kirjeldus endast ja sellest siiani ainsast suhtest jms, kõik juba loetud nagu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina usun et oled mitte ainult paberil sobiv vaid ka tegelikus elus, sest tundub, et lisaks su enda kirjeldatud positiivsetele omadustele sa ka austad naisi ja suhtes oleksid hooliv ja truu, hea mees. Naisi on muidugi igasuguseid aga kindlasti leidub ka selliseid (näiteks mina olen selline) kelle jaoks süütus ka mehe puhul on hoopis väärtus ja see on nende jaoks armas. Sa lihtsalt pole seda õiget kohanud, kui kohtad, siis tema näeb ja hindab sinus just neid omadusi ja tahab sind just sellisena nagu sa oled.

Nii palju nõu aga annaks küll, et kui oled mõne naise kohtama kutsunud ja ta on sinuga ka välja tulnud, on kohtamisel heatujuline, naeratab sulle, vaatab otsa – siis ilmselgelt on mingi huvi tal sinu vastu olemas ja ootab esimesi samme sinu poolt. Aga kui sa oled siis kohtingul liiga tagasihoidlik nii vaimselt (näiteks ei vaata otsa või ei küsi tema käest selliseid küsimusi, mis näitavad et oled temast huvitatud ja soovid teda tundma õppida, ei räägi oma isiklikest asjadest, et tee kasvõi mõnda tagasihoidlikku komplimenti) kui ka füüsiliselt (ei võta käest kinni, ei kallista, ei suudle) siis saadad sa sellega naisele segaseid signaale ja tema samuti ei saa enam aru, kas ta üldse meeldib sulle või mitte ja seetõttu tõmbub ise ka tagasi.

Tagasihoidlikum ja korralikum tüdruk ikkagi soovib, et mees teeksid esimesed sammud ja niiöelda veaks suhet, mitte ei lohiseks ise järel, siis tunneb ta, et temast hoolitakse ja ollakse piisavalt huvitatud selleks, et ka tema julgeks oma tundeid rohkem välja näidata.

See tüdruk, kes sind suudles, võis sinu süütuse jutu peale näiteks arvata, et sa pole temast huvitatud ja seetõttu tood vabanduseks selle, et oled süütu, see kui ta praegu pillab mingeid lauseid millest sa loed välja, nagu sa poleks piisavalt mees, võivad olla tingitud sellest kunagisest solvumisest ja sinupoolsest tagasilükkamisest. Naised üldjuhul tahavad ja isegi eeldavad et mehed kes on nendest huvitatud, oleksid nõus nende nimel nii öelda tulest ja veest läbi minema ja kui on tunded ja kirg, siis ei tohiks selline väike asi nagu süütu olemine, takistuseks saada, nii mõtlevad naised 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära räägi süütusest jah. Mul oli sõber, kes tahtis minuga teemat arendama hakata (ja mul olid tema vastu tunded), aga keeldusin, kuna teadsin, et ta oli praktiliselt süütu. Kuna mu enda varasem kogemus piirdus vaid paari korraga, siis tahtsin kedagi, kes oleks kogenum kui mina.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

See sama idioot kirjutab siin juba pidevalt ju…Loe vanu teemasid, on sulle juba nõu antud küll ja küll. Pole midagi hullemat kui jobu mees, kes analüüsib iga liigutust. Loogiline, et naine ei ole huvitatud mehest, kes teatab, et temal kogemused puuduvad. Mis see naine siis oleks pidanud tegema? Võtma käe kõrvale ning hakkama näitama, et nüüd teed nii ja siis teed naa? Hoia oma suu kinni selle kogemuse puudumise teemal. Mees peab olema enesekindel. Kusjuures alati ei pea naine olema kurb, sest mees ei teinud esimest sammu- mõnikord võib naine olla vägagi rõõmus selle üle. Et ei pidanud seda esimest sammu tõrjuma. Teiseks miks sa kujutad ette, et naine tõesti kutsuks võõra mehe endale koju? Mina küll ei kutsuks. See on ohtlik.

No täpselt, ma ei saa ka üldse aru, milleks on vaja oma süütusest kireda. Ma saan aru, kui süütu naine seda mainib, et mees teaks natuke ettevaatlikum olla, aga kui mees teatab, et on süütu, on see küll puhas turn off. Umbes nii, et võtku naine nüüd juhtimine enda kätte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.06 20:32; 24.06 20:37;
To report this post you need to login first.

Kohtamise puhul ongi romantilisem ja salapärasem, kui mured ja hirmud jäetakse oma teada. Kõike ei peagi laiali laotama, et olen süütu, mu vanaisa joob, onu võttis SMS-laenu ja nuiab raha, vanaemal on reuma ja mina ei oska naistega romantiliselt rääkida.

Väga hea 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.06 20:32; 24.06 20:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

hmmm, mul lõpetab laps gümnaasiumi 20selt, ma küll ei sooviks, et ta enne seda omale mingi “naise” koju tooks (mulle kaelapeale sel juhul, mitte omale)
iga asi tulgu ikka õigel ajal,
naisevõtt näiteks siis, kui oled suuteline pereisa rolli pidama,
senikaua kuni koolis käid ja vanemate rahakotil elad, pole mõtet küll targutada, et “esimene naine oli 20 aastaselt, mis on tänapäeva mõistes ikka väga hilja”.
lapsevanemana vaidlen vastu ja ütlen, et ka 25 on liiga vara, kui ise veel vanemate katuse all elad.

kohtamas käimine, käe hoidmine, musitamine, see on ok, aga “naise” leidmine, see on ikka liiga vara.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Pereelu ja suhted Saamatu ja täiesti süütu mees

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.