Esileht Pereelu ja suhted See õige pärast “seda õiget”

Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Teema: See õige pärast “seda õiget”

Postitas:

Läksin just lahku inimesest, keda pidasin selleks õigeks ning olin 100% veendunud, et veedan temaga kogu oma ülejäänud elu. Noh, tema nii ei arvanud. Ootan siia lugusid/kogemusi sellest, kuidas pärast sellise suhte lõppu on leitud uus ja veel parem. Kas see on üldse võimalik? Kas need tunded mööduvad, või jääb see esimene “õige” alati kuhugi kummitama?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.04 11:06; 22.04 03:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii kaua kummitab kui üksi oled. Kellegi leiad siis on teised unustatud. Kui jälle üksikuks jääd, siis hakkab kummitama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.04 11:27; 21.04 23:19; 22.04 13:53; 22.04 14:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vot mul täpselt sama olukord hetkel, ka huvitaks väga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti on võimalik ja siin on perekoolis on neid lugusid ju päris palju olnud ka!

See inimene, kes ei soovinud sinuga oma elu veeta, lihtsalt ei olnudki sinu jaoks see õige ja see päris õige inimene alles tuleb, kui sa teda ootad (paljud kahjuks loobuvad peale pettumust)

Kas sul selle esimese inimesega oli näiteks nii? http://perejalaps.delfi.ee/pere/margid-mis-naitavad-et-oled-lopuks-leidnud-ainsa-ja-oige?id=76303629

Kui ma vaatan tagasi oma eelmise suhte peale, siis ei olnud kahjuks mitte midagi sinnapoolegi, isegi mitte alguses. Kahjuks olin ise noor ja rumal, ei taibanud seda õigel ajal ja lasin suhtel edasi areneda, väga kaugele, lõpuks muidugi läksimegi lahku sest polnud teineteise jaoks õiged ja kuigi sain muidugi haiget, siis lahkuminekut ei kahetse üldse.

Samas nüüd olen leidnud oma ellu uue inimese, kellega tunne on ikka hoopis-hoopis teine ja üsna täpselt selline, nagu seal artiklis kirjeldatud ja see on suurepärane, kirjeldamatu…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neid õigeid on iga inimese jaoks palju rohkem kui vaid üks. Tegelikult on armunud olek nagu sõltuvust tekitav narkootikum. Puhas kehakeemia, mis tekitab sõltuvust regulaarsest seksist ja heaolutundest, et keegi sind armastab. Suhtest üle saamiseks pole vaja muud, kui käsitleda seda kui igast muustki sõltuvusest vabanemist. Kui tahad vabaneda liigsest pokaalitõstmisest, suitsetamisest, siis läheb vaja ainult aega. Mida kauem suudad end meelemürgi võrku langemisest hoida, seda rohkem sellest vabaned. Kui näed vana kaaslast, või tuleb ta suisa end tagasi pakkuma, siis mõtle sellest lihtsalt kui napsist, mida alkohoolikule pakutakse. Võtad ja oledki jälle tsüklis. Kui oled parajasti võõrustusperioodil, siis tundub aeg kohtutavalt aeglaselt venivat. Veel üks üksildane päev, üksildane nädal, kui pole kellegagi seksida. Kui peab tobedate sõbrannadega välja minema ja taluma nõmedate meeste lähenemiskatseid ööklubis. Nädalavahetus, kui peab ilma kaaslaseta minema onu 75. juubelisünnipäevale ja taluma tädide ehmunud küsimusi. mis nüüd juhtus, kus X. on? Kui pole puhkust kellegagi koos planeerida jne.
Aga see kõik läheb mööda. kindlasti leiad kellegi uue, kui õige aeg käes. See aeg tuleb seda kiiremini, mida rutem sa vabaned meeleheitlikust “otsin meest” pilgust oma silmades.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See, ka neid õigeid on kellelgi null, üks või rohkem, on väga erinev. Hea, kui on nagu 11.55. Käol.
Ma arvasin, et kohtusin oma õigega keskkoolis. Asja sest loost ei saanud. Aastaid õhkasin, aga otsisin ka sama tunnet. Kui olin 30, jäin kokku väga toreda mehega. Armunud ei olnud, armastus tuli, lapsed ka ja elu on kindlasti ilusam, kui olnuks ilma selle kambata. Juba 15+ aastat. Armuda oskasin paari aasta eest küll korra, aga ega vist seegi pole “see õige” mees. Isegi kui on, oleks ma temaga pere loomiseks juba liiga vana. Nii et kui pole oluline, et on lapsed ja pere, siis võib riskida ja oodata. Mina ei kahetse, et ootama ei jäänud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui läksite lahku, siis ei olnud tema see õige.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

täpselt õige jutt. ma ei jõua ära oodata krt millal see tunne üle läheb, et ma teda enam ei igatseks..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.04 16:41; 21.04 16:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige raskem on, kui oled 30+ ja siis lähed lahku. Eriti just naisena, arvad ju, et nüüd oledki selle “õige” leidnud ja tuleb pere ja kõik muu. Ühel päeval käib aga pauk ja kõik on kadunud. Edasi minna on ikka väga raske, tunned end vana ja koledana ja süüdistad end lõputult. Depressiooni isegi laskud, nutad ja mõtled iga jumala päev sellele ja tahad teada MIKS nii läks. Naljakas, et isegi teiste heade meeste tähelepanu ei aita seda leevendada, kuigi ju võiks? Oled ju endiselt ihaldusväärne ja sind vaadatakse, kui naist! Ise, aga oled nii lõksus ja ei suuda lahti lasta sellest endisest armastusest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.04 16:41; 21.04 16:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu suhe selle õigega läks laiali. Möödas 3 aastat. Kummalgi uut ei ole. On suhteid olnud vahepeal küll. Aga ei. Ta oli ja jääb minu õigeks. Arvatavasti jään teda elulõpuni taga nutma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan, et taganutmine toimub seni kui leiad uue. Tegelikult ei ole igaühe jaoks ainult üks sobiv parner.

Ma suutsin 7 AASTAT oma “õiget” taga nutta. Ta tahtis oma eluga edasi minna, aga mina võtsin veel aastaid pärast lahkuminekut temaga nuttes ühendust. Piinlik.

Aga siis leidsin selle PÄRIS ÕIGE ja alles nüüd saan sellele ajale kaine pilguga tagasi vaadata ja lahti lasta. Kui poleks leidnud, siis kes teab, võibolla idealiseeriksin esimest meest edasi, head see mulle ei teeks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on see üks ja õige, kuigi suhe tervikuna on parimal juhul nullpunktis. Ausalt öelda ei ole ma nii kõva inimene, et vihma käest räästa alla roniks. Lisaks keeldun ma absoluutselt kellegi teise laste kasvatuses osalemisest ja 35+ lastetu naine elukaaslasena oleks minu jaoks midagi väga kahtlast. Minu lapsed peavad ju temaga ka suhtlema või kuidas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige raskem on, kui oled 30+ ja siis lähed lahku. Eriti just naisena, arvad ju, et nüüd oledki selle “õige” leidnud ja tuleb pere ja kõik muu. Ühel päeval käib aga pauk ja kõik on kadunud. Edasi minna on ikka väga raske, tunned end vana ja koledana ja süüdistad end lõputult. Depressiooni isegi laskud, nutad ja mõtled iga jumala päev sellele ja tahad teada MIKS nii läks. Naljakas, et isegi teiste heade meeste tähelepanu ei aita seda leevendada, kuigi ju võiks? Oled ju endiselt ihaldusväärne ja sind vaadatakse, kui naist! Ise, aga oled nii lõksus ja ei suuda lahti lasta sellest endisest armastusest.

Teinud siis suhtes midagi selleks et suhe ei laguneks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.04 11:27; 21.04 23:19; 22.04 13:53; 22.04 14:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appi, appi! Nii negatiivseid jutte ma küll ei oodanud 😀 Mitte, et ma kurdaks, vähemalt aus värk. Lihtsalt kõik ümberringi tulevad selle jutuga, et no küll sa varsti uue ja parema leiad (noh nagu ikka selles olukorras öeldakse) ja et “varsti läheb üle”. Aga nagu näha, siis kui üldse, võtab see palju-palju aastaid aega. Mis kõlab ikka väga hirmsalt, arvestades, et ma pean oma elu olulisimaks osaks perekonna loomist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.04 11:06; 22.04 03:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eluarmastus kuulas omal ajal palju oma ema, kes suutis meid lahku ajada. Mees ei leidnudki endale uut kaaslast, mina abiellusin pärast mitmeaastast nutmist mehega, kes oli väga tore ja meeldiv kaaslane, aga polnud SEE.
Minu ja eluarmastuse teed ristusid mõni aeg tagasi uuesti. Tema ema on nüüdseks surnud ning ma näen võimalust, aga… mul on perekond. ma ei teagi, mida teha. mu abikaasa on väga hea mees ja ta on suurepärane isa meie lapsele, tunnen enanst turvaliselt ning hoolitsetuna, aga mu hing on tühi.
samas ei sooviks ma küll oma abikaasale haiget teha, kuid kui eluarmastus ütleks, et ma temaga homme Gröönimaale koliksin ning talle seitse last sünnitaksin, sisi teeksin seda hetkegi kõhklemata. Ta on õige.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.04 13:30; 22.04 15:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eluarmastus kuulas omal ajal palju oma ema, kes suutis meid lahku ajada. Mees ei leidnudki endale uut kaaslast, mina abiellusin pärast mitmeaastast nutmist mehega, kes oli väga tore ja meeldiv kaaslane, aga polnud SEE.
Minu ja eluarmastuse teed ristusid mõni aeg tagasi uuesti. Tema ema on nüüdseks surnud ning ma näen võimalust, aga… mul on perekond. ma ei teagi, mida teha. mu abikaasa on väga hea mees ja ta on suurepärane isa meie lapsele, tunnen enanst turvaliselt ning hoolitsetuna, aga mu hing on tühi.
samas ei sooviks ma küll oma abikaasale haiget teha, kuid kui eluarmastus ütleks, et ma temaga homme Gröönimaale koliksin ning talle seitse last sünnitaksin, sisi teeksin seda hetkegi kõhklemata. Ta on õige.

nõme elada koos mehega keda abs ei armasta, lollitad meest. ebaausad inimesed on jälgid

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.04 11:27; 21.04 23:19; 22.04 13:53; 22.04 14:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appi, appi! Nii negatiivseid jutte ma küll ei oodanud

Pole ju üldse midagi negatiivset?
Arvestades seda hulka kägusid, kes oma õigest lahutanud on, peaks neid vabasid “õigeid” ju päris palju ringi liikuma…

Sinu jaoks on nad kõik “päris õiged”. Ainult otsi üles.
Ja siis alles selgub, et kas sina ise ka õige oled.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.04 14:13; 22.04 15:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

huvitav mis näo perekoolikas teeb kui mees pärast 10 aastast kooselu teatab kus ta tegelikult teid ei armastanudki. armastas koguaeg kedagi teist, aga elas teiega koos kuna mugav oli elada. siis oleks küll nutt taevani.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.04 11:27; 21.04 23:19; 22.04 13:53; 22.04 14:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eluarmastus kuulas omal ajal palju oma ema, kes suutis meid lahku ajada. Mees ei leidnudki endale uut kaaslast, mina abiellusin pärast mitmeaastast nutmist mehega, kes oli väga tore ja meeldiv kaaslane, aga polnud SEE.
Minu ja eluarmastuse teed ristusid mõni aeg tagasi uuesti. Tema ema on nüüdseks surnud ning ma näen võimalust, aga… mul on perekond. ma ei teagi, mida teha. mu abikaasa on väga hea mees ja ta on suurepärane isa meie lapsele, tunnen enanst turvaliselt ning hoolitsetuna, aga mu hing on tühi.
samas ei sooviks ma küll oma abikaasale haiget teha, kuid kui eluarmastus ütleks, et ma temaga homme Gröönimaale koliksin ning talle seitse last sünnitaksin, sisi teeksin seda hetkegi kõhklemata. Ta on õige.

nõme elada koos mehega keda abs ei armasta, lollitad meest. ebaausad inimesed on jälgid

ma pole kunagi teeselnud, et ma teda armastan. olen alati öelnud, et ma hoolin temast. ma asendasingi armastuse hoole ja austusega. ma pean väga lugu tema perekonnast, tema vanematest, tema kodust ja traditsioonidest. Ja ma ei saa talle haiget teha, ta pole seda kuidagi ära teeninud, seetõttu olengi väga suure dilemma ees.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.04 13:30; 22.04 15:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See oli ka muidugi päris hea nali:

Eluarmastus kuulas omal ajal palju oma ema, kes suutis meid lahku ajada. … Ta on õige.

Mees on täielik supinahk, kes isegi ei suuda otsustada, kas talle naine meeldib või mitte ja kuulab selles küsimuses oma ema????? (ei takista vallid jne…v.a. ema, see lugu + sajad muud tuleks ringi teha)

Selge see, et sellise mehega pikemalt suhtes olles kuulab ta oma tiibaripsutavat noort töökaaslast või trimmis kehaga naabrinaist rohkem, kui oma naist.
Ja läinud ta ongi.

huvitav mis näo perekoolikas teeb kui mees pärast 10 aastast kooselu teatab kus ta tegelikult teid ei armastanudki. armastas koguaeg kedagi teist, aga elas teiega koos kuna mugav oli elada. siis oleks küll nutt taevani.

Taevas on väga madal sellise kisa puhul. Isegi kosmos, mis juba 100km kõrguselt hakkab, pole piisav.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.04 14:13; 22.04 15:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul läks ca 7 aastat, enne kui kõige õigema leidsin. Tegin vea, et proovisime vahepeal uuesti alustada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See oli ka muidugi päris hea nali:

Eluarmastus kuulas omal ajal palju oma ema, kes suutis meid lahku ajada. … Ta on õige.

Mees on täielik supinahk, kes isegi ei suuda otsustada, kas talle naine meeldib või mitte ja kuulab selles küsimuses oma ema????? (ei takista vallid jne…v.a. ema, see lugu + sajad muud tuleks ringi teha)

Selge see, et sellise mehega pikemalt suhtes olles kuulab ta oma tiibaripsutavat noort töökaaslast või trimmis kehaga naabrinaist rohkem, kui oma naist.
Ja läinud ta ongi.

huvitav mis näo perekoolikas teeb kui mees pärast 10 aastast kooselu teatab kus ta tegelikult teid ei armastanudki. armastas koguaeg kedagi teist, aga elas teiega koos kuna mugav oli elada. siis oleks küll nutt taevani.

Taevas on väga madal sellise kisa puhul. Isegi kosmos, mis juba 100km kõrguselt hakkab, pole piisav.

Ohh seda naise eneseteadlikkust…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

huvitav mis näo perekoolikas teeb kui mees pärast 10 aastast kooselu teatab kus ta tegelikult teid ei armastanudki. armastas koguaeg kedagi teist, aga elas teiega koos kuna mugav oli elada. siis oleks küll nutt taevani.

Siis oleks jama. Totaalne jama.
Võimalik, et hangiksin relvaloa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.04 12:27; 27.04 12:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

(ei takista vallid jne…v.a. ema, see lugu + sajad muud tuleks ringi teha)

“Naised saunas” võiks jumala vabalt mõne loo teha meestest, kellel on emad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.04 12:27; 27.04 12:28;
To report this post you need to login first.
Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )


Esileht Pereelu ja suhted See õige pärast “seda õiget”

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.