Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: seen ja ov

Postitas:

Nädala lõpus on ov aeg, aga mind on tabanud seen 🙁
Ostsin kohe klotrimasooli kreemi ja alustasin ravi, kas on mingigi lootus, et viie päevaga jälle töökorda saan? Samas on kreemi infolehel kirjas, et ravi peaks kestma kolm nädalat… Kusjuures see tõbi kimbutab mind esmakordselt mitme aasta jooksul, just nüüd, kui perelisa planeerima oleme hakanud. Ma ei tea isegi, kas seene ajal vahekorras olla võib? Suur-suur aitäh targematele, kes vastata oskavad!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sinu asemel väldiksin vahekorda, kuna see võib ärritada ja paranemine võib kauem võtta. Ja mul isiklikult naisena oleks rõve seksida teades, mis olukord mul seal all on.
Parem hoolitse enne oma tervise eest ja alles siis hakka korralikult rasedust püüdma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ravi kestab kuni 3 nädalat, aga iga inimese keha reageerib erinevalt rohtudele ja oleneb, kui hull seen Sul seal all on. Nt Minul kui olnud paar korda, olen määrinud seda klotrimasooli ja 3 päevaga juba korras olnud, Ma ei tohi palju shokolaadi süüa, siis ei tule seda. Vahekorras ei soovita olla sel ajal, sest nakatad ka meest sellega ja mehele tekivad villid, mis pidavat väga valusad olema ja läheb ka paiste. Ravi ennast ja hiljem saate seda pisibeebit teha! Muideks, raseduse ajal on see tupeseen tihe külaline! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli seen pidev külaline kui triipe püüdsin ja kogu elu on see mul pidevalt edasi-tagasi käinud, ka raseduse ajal. Ükski rohi pole lõpuni aidanud. Me ei lasknud triibupüüdmist seenel segada ja saime triibud kätte vaatamata seenele. Klorimatisool peaks päevaga hullema vohamise maha võtma. Biolattel on madame tupekapslid, proovi neid ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas te pidevad seenetajad oma meeste peale ka mõtlete, kui seenega vahekorras olete?
See nakkub ju meestele ka ja, siis saate selle jälle ja jälle tagasi.
Ka meest peab samal ajal ravima, muidu nakatab teid uuesti ja ise saab alaägeda prostatiidi, mille lõpptulemus ravita ongi viljatus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.02 13:25; 16.02 16:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas te pidevad seenetajad oma meeste peale ka mõtlete, kui seenega vahekorras olete?
See nakkub ju meestele ka ja, siis saate selle jälle ja jälle tagasi.
Ka meest peab samal ajal ravima, muidu nakatab teid uuesti ja ise saab alaägeda prostatiidi, mille lõpptulemus ravita ongi viljatus.

Seen ei nakka meestele, kui räägime tupeseenest, mitte klamiüüdiast. Meestel on teine ph tase “seal”.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.02 07:31; 16.02 07:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lase perearstil kirjutada välja klotrimazool vaginaalsed tabletid, nendega on heal juhul 2-3 päevaga seen läinud. Salv on suht mõttetu, kuna seda ei saa panna tuppe, kus seen tegelikult ravi vajab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.02 07:31; 16.02 07:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi kuidas veel nakatub meestele ka, kus te elate?Muinasjutus???Mehele tulevad punased täpid peenise pea peale.Ja ka mees vajab ravi!On ikka arusaamad mõnel naisel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.02 13:25; 16.02 16:38;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.