Esileht Ilu ja tervis Seerumit näonahale

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Seerumit näonahale

Postitas:

Mida kasutate, kas tulemust näha ka on?
Vanust 37, kortse ja siniseid silmaaluseid mul eriti pole, aga mureks pigem ülalau alla vajumine või turse, täpselt ei saagi aru.
Andke toote soovitusi, mis peale kirurgi noa võiks protsessi edasi lükata või abiks olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen tavaliselt skeptiline inimene ja massihüsteeriatega kaasa ei lähe. Seekord aga olin just paar kuud tagasi Inglismaal kui Bootsi no7 Protect&Perfect seerum välja tuli ja naised juba hommikul poodide uste taga sabas seisid, et seda osta. Ja ootenimekirjas oli neil tuhandeid inimesi. Meikarid kiitsid, tavainimesed kiitsid, et pidi olema oma tagasihoidliku hinna juures võrreldav Chaneli jt 10 korda kallimate seerumitega. Igal juhul ma selle seerumi endale siis ostsin. Seda enam, et hind oli tõesti seerumi kohta tagasihoidlik, vaid 25 naela. Olin miskipärast kindel, et eks see seerum ole jama nagu paljud teised, mida ma proovinud olen. Aga pidin vastupidides veenduma. Tõesti hea seerum on. Teeb naha mõnusalt pehmeks ja miskipärast ma arvan, et mu nahk on selle paari kuuga paremaks läinud. Pole sellist muutust varem märganud ja olen kasutanud Clarinsi, Biothermi jne seerumeid. Nii et julgeksin soovitada. Vanust on mul täpselt samapalju nagu sul teemaalgataja, 37. Laugudele on muidugi teised vahendid. Silma ümber näoseerumit ei paneks.

http://www.dailymail.co.uk/femail/article-2627597/Why-miracle-anti-ageing-serum-actually-live-hype-Beauty-editor-ELSA-McANLONAN-tests-Boots-new-super-serum-secret.html

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan Avoni CLINICAL kahetoimelist silmaümbruse hooldust.Ühes topsis on kreem alalaugudele ja geel ülalaugudele.Soodustab elastiini tootmist,et nahka pinguldada ja takistada laugude vajumist;muudab kortsud vähemnähtavaks.Hind 10,00 ¤.
Minu juuksur küsis,kas ma olen lasknud oma silmi lõigata?
Info ja tellimine:kaarin.suits.001@mail.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olay Regenerist sarja seerumit, selline punane pumppudelis, olen kasutanud, olen rahule jäänud, vanust 39. Poes 25 eur, ise olen tellinud UK-st – hetkel otsas, aga selle sarja kõik kreemid on head, minu nahale väga sobivad, avastasin ligi kolm aastat tagasi – mingis ajakirjas oli kallite kreemide kõrval saanud kolmanda koha niisutuses ja kortsuvastases:
http://www.allbeauty.com/skincare/olay-regenerist

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Ilu ja tervis Seerumit näonahale

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.