Esileht Pereelu ja suhted seks rasedana?

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: seks rasedana?

Postitas:

nimelt olen kuuendat kuud rase ja mehega, kellest rase olen ei tulnud nagu midagi välja. vastastikusel kokkuleppel siis otsustasime, et läheme lahku ja nõnda oleme juba kolm kuud eraldi eland mees küll käib minuga loengutes ja aitab sünnituseks valmistuda, suhtleme igapäevaselt ja mul ei ole talle otseselt etteheiteid, mulle on siiski jäänud mulje, et ta loodad peatset kokkuminemist, on nagu avaldanud lootust, et kõik laheneb ja last saame koos kasvatada, aga mina pigem sellist asjade käiku ei poolda, saan hetkel väga hästi hakkama ja ma arvan, et head vanemad võivad lapsel olla ka siis kui pere ei ole koos. asi on aga hoopis selles, et viimased paar kuud olen kiimas nagu nugis ja eelmisest seksist on juba 3 kuud, kas minust oleks vale praegu kellegi teisega seksida või mis te arvate? kohtasin hiljuti oma endist klassikaaslast, kes mulle juba kooli ajal igati sümpaatne oli ning mulle tundus, et ta flirtis minuga jutt jäi lahtiseks, aga küllakutse ta esitas ja minu meelest üsna kelmikal toonil. et ma ju olen rase, mitte füüsiliselt haige, miks ma peaks endale rõõme keelama? eriti kui tüüpi ei häiri, et mul väike beebikõht on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand selline elustiil ja mõtted on ikka nii vôõras maailm mu jaoks. ????
Olen ka muide kuuendat kuud rase, aga sellest mehest ikka, kellega tegin ka esimese lapse 10 aastat tagasi ja juba 14 aastat abielus olen.
Vuhh, kolmas eesti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

6. kuu on väike beebikõht?
aga muidu seksi terviseks, pole ju ohtu, et rasedaks jääksid 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas minust oleks vale praegu kellegi teisega seksida või mis te arvate?

Aga kes sulle keelab?
Pane nagu nugis edasi ja kui juba 7 tükki olemas ja seitsmenda isaga ka nagu midagi välja ei tule, siis alati saab ju kodutunde saatesse kirjutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

6. kuu on väike beebikõht?

Võib olla küll. Mul jäi klassiõde kooli ajal rasedaks. Septembris, kui kool algas, siis vaatasime, et huvitav kas ta on rase või juurde võtnud. Jalad ja tagumik olid suuremaks läinud, aga kõht oli nii pisike, et ei oleks saanud väita, et see on kindlasti rasedakõht ja kandis lohvakaid pluuse. Mõned päevad hiljem tuli välja, et ta oli sel ajal juba 6. kuud rase.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Öösel tasub ikka magada, mitte libasid genereerida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lasteaed…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ainult haige mees sexib võõrast mehest rasestatud naisega.
lapse isa ei või siis sulle halastussexi pakkuda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ainult haige mees sexib võõrast mehest rasestatud naisega.
lapse isa ei või siis sulle halastussexi pakkuda?

Rasedad naised on imo kõige pandavamad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõigepealt kõhust – minu esimesest rasedusest saadi avalikult teada alles 6-7 kuu paiku, kui rahvas hakkas imestunult kommenteerima, et ma olla nii kõhnaks jäänud.
Teiseks ei suudaks ilmselt kunagi seksida kellegi teisega peale selle mehe, kes lapse eostanud on, see tundub minu jaoks nagu lapse rüvetamine. Samas pole ma ka kunagi rasedana vaba ja vallaline olnud, et oskaksin rohkem samastuda.
Kolmandaks – olen kõigi kolme rasedusega kiimas olnud, kui meest parasjagu võtta polnud, siis omal käed osas ju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks haigeid on olemas küll, minu eks oli selline, et mida veidram, seda erutavam. Seksis ka mingi raseda abielunaisega, kes oli rase mingist kolmandast mehest. Igasuguseid on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ainult haige mees sexib võõrast mehest rasestatud naisega.

Rasedad naised on imo kõige pandavamad.

Kui teistest meestest rasedad, siis loe esimest tsitaati.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas seksivad rase naine ja õllekõhuga mees? Neil läheb ju oma meeter kõhtude jaoks ja nii pikka peenist pole isegi elevandil.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas seksivad rase naine ja õllekõhuga mees? Neil läheb ju oma meeter kõhtude jaoks ja nii pikka peenist pole isegi elevandil.

Reversed cowgirl, näiteks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Pereelu ja suhted seks rasedana?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.