Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Septembribeebid 2017

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 162 )

Teema: Septembribeebid 2017

Postitas:

Heihei!
Olen ka mina 5.dal jaanuaril triibud saanud ja olid veel tumedad:O
Päevade järgi peaks 7+1 olema,TA peaks praeguse järgi olema 5.sept,homme lähen arstile ja siis saan kinnitust kas kõik on korras,nii loodan et on:) On olnud iiveldust ,aga õnneks mitte poti kallistamist,olen saand joogiga ja söögiga iiveldust kontrolli all hoida.
Ja ka elu esimesed kõrvetised üle juba elatud.
Olen siis esmarase, olen eelnevalt ka olnd ca poolteist aastat tagasi ,aga kahjuks siis katkes ise umbes 7-8dal ndalal.
Be Cool 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.01 15:28; 31.01 19:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

l

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hey hey… sain ka eila triibud… neti kalkulaatori järgi peaks olema 6+5 nädalat. See siis kolmas laps 🙂 iiveldust pole olnud..hommikuti kerge nõrkuse tunne ainult 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutasin ka emailile, et saaks fb gruppi 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 13:24; 18.01 15:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis selle salajase fb grupiga sai ? Saatsin meili peale aga pole kuskile lisatud.
Leidsin ühe septembri beebide grapi aga nimi pidi vist mingi muu tulema ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.01 15:47; 18.01 13:27; 18.01 14:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Heips!

Saatsin ka enda soovi eelmisel nädalal e-mailile, aga siiani ei ole gruppi lisatud. Tahaksin ka teada, mis sellest saanud on

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 13.01 19:57; 16.01 15:29; 16.01 17:22; 18.01 14:28; 30.01 20:41; 31.01 19:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma teen kohe uue gmaili, kuhu soovi korral oma nimed saate saata ja teen fb salajase grupi. Kui oma fb konto saadate, siis võiksite näiteks mingi grupi nime valiku ka kirja panna :Z ei pea ju olema septembribeebid2017. Ja kui aus olla siis ma pole teinud seda päris päris salajast et aind administraator ja liikmed näevad. Kui hakkama saan siis võib nimeks jääda ka septembribeebid . 😀 või mis te arvate

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.01 15:47; 18.01 13:27; 18.01 14:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pakuksin nimeks näiteks:

Maagiline September 2017
Kanarbikubeebid 2017 (teine nimetus septembrile on kanarbikukuu :D)
Südame all 2017

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 13:24; 18.01 15:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin täna arsti juures esimesel UHl. Süda lööb ja kõik on korras ja ilus. Hetkel rasedus 6+3
Homme juba ämmaemada juurde.

Nanne

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kui aus olla siis ma pole teinud seda päris päris salajast et aind administraator ja liikmed näevad. ???? või mis te arvate

miks nii? pidi olema ju täiesti salajane, et ainult grupiliikmed näevad seda

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ootan oma esimest, hetkel 6+3 kalkulaatori järgi. 4.-5. nädalal olid ebamugavus kõhus ja kõhuvalud/tuiked nagu päevade ajal, praegu olemine parem. Esimene visiit kliinikusse nädala pärast.

FB grupiga liitun ka, aga vaid juhul kui see on salajane ja võõrad ei näe midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Minul rasedust 4+4. Testi tegin üleeile, rasedust aimasin ca nädal peale vahekorda.
Kodus ootavad kolm eelkooliealist last, kellest noorem on samuti septembribeebi. Need rasedused kulgenud ideaalselt, sünnitused samuti.
Viimase aasta jooksul on see-eest olnud kaks järjestikku katkemist. Üks 14näd ja teine 6näd. Põhjus teadmata.
FB grupiga ei ühine, kuna ka mul veidral kombel katkesid eelmised rasedused just samal päeval kui grupiga liitusin. Lisaks on nendes gruppides alati nii palju tülitsemisi, rivaalitsemisi ja kätši et rasedale naisele pole seda vaja. Kogemused on näidanud, et ka info lekib neist väga kiirelt välja… Siin on anonüümsem ja turvalisem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 18.01 21:21; 20.01 18:41; 28.01 12:07; 31.01 20:01; 14.02 00:31; 14.02 13:42; 17.02 10:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis meilile soovi avaldama peab?

L.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.01 21:10; 17.01 14:13; 19.01 11:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis meilile soovi avaldama peab?

L.

antud teema alguses oli selline e-mail: teenmeileuuegrupi@gmail.com

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 28.12 20:51; 30.12 09:14; 11.01 12:42; 16.01 15:33; 17.01 12:12; 19.01 12:48; 25.01 10:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saatsin kh selle meili peale just kirja

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 12:52; 02.02 10:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Mina olen seda toredat foorumit algusest peale igapäevaselt jälginud. Kaks triipu sain 28.detsembril, mil täpselt 4 nädalat täis sai ja päevad ei alanud. Tegin testi õhtusel ajal. Triip oli hele, aga olemas. Pool tundi hiljem tegin veel ühe, sest ei suutnud uskuda. Hommikul tegin kolmanda. Triip samuti hele.
Täna peaks siis olema 7+1. Väga oodatud pisike. Kuna tutvusringkonnas paljudel pole aastase proovimise järel õnnestunud, või ongi ligi aasta kulunud, siis mehega vaikselt haudusime plaani, et oleme valmis peagi lapsevanemateks saama. Ja suure üllatusena, esimese kuuga saime hakkama. Koos oleme olnud väga pikki aastaid ja pisi siis meie mõlema esimene.
Meie esimene arsti aeg on täitsa kuu lõpus, kui on peaaegu 9 nädalat. (Pelgus)
Ma tegelikult vist enne arstilkäiku ei usugi, et asjalood sedapsi on. Vahel ikka mõtlen, et olen siis rase või ei 🙂 Tunnused olid alguses rohkem, nüüd aeg-ajalt. Päevade valu, torked, väga tundlikud ning endale tundub, et 2 numbrit suuremad rinnad. Pluss väsimus, mis sunnib pärast tööpäeva magama minema ning mõnevõrra suurem söögiisu (tere, kaalutõus).
Mehega ei ole kellelegi uudist jaganud ja püüame rääkimist nii kaua kui võimalik edasi lükata (räägime siis, kui on kindlam).

Õnnelikku ootust kõigile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere ,

mul oleks alustuseks selline küsimus , et netikalkulaator annab vastavalt viimasele menstruatsioonile tähtajaks 11.09 , mille järgi mul peaks siis praegu olema 6+3 nädalat , kuid näitab,et rasedustesti oleksin võinud teha juba 02.01 . Küsimus siis selles,et tegin esimese testi 09.01,kuid ei näinudanud midagi , ootasin siis enda päevi,neid ei tulnud . Tegin uue testi 13.01 ja seal oli selline eriti õrn triip, sama ka kolmel järgneval päeval ja alles nüüd, 19.01, sain sekunditega teise tugeva triibu … Siis ju ei saa mul olla veel 6+3 ? sest testitriibu ja netisoovituse vahe on 11 päeva( esimene õrn triip) :O . Või kuidas teil on see netikalkulaator täpsust näitanud nädalatega? Arstile veel minna ei plaani,sest tahaks ikka tuksuva südame kõige esimesena ära näha,muidu muretsen ennast lolliks.
Aga lisan veel,et septembribeebi on ta küll ja tahaksin ka teiega liituda 🙂 Kodus olemas 2009 aasta septembrineiu, ise septembrikas ja uus ka septembrikas- elukaaslane läheb nende neitsidega hulluks 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 23:41; 21.01 10:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas te ei arva, et keegi võiks selle fb septembri beebide grupibära teha kuna tundub et see meil mis varem on antud, seda ei loeta enam või ei ole algsel tegijal enam aega sellega tegeleda. Siin keegi juba pakkus kolm toredat nime välja

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin grupi südame all 2017
Kes tahab liituda, saatke mulle meil oma fb kasutaja nimega kairiroomus@gmail.com

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga äkki sul toimus ov tunduvalt hiljem ja seepärast hakkas test alles nüüd näitama. Kui pikk sul tsükkel muidu on`?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere taas. Mina nüüd kahjuks enam rõõmustada ei saa. 17.01 algas verejooks ja läksin haiglasse. Rasedust oli 6nädalat. Veritsus muudkui kasvas ja kahjuks rasedushormoon langes. UH loodet küll näitas, kuid midagi ei olnud enam teha. Eile 19.01 anti siis tabletid puhastuseks, kuid millegipärast need ei mõjunud ja välja ei ole siiani midagi tulnud, UH ikka näitas loodat edasi. Sain siis valida, kas kirurgiline puhastus või proovin veel tablettidega, otsustasin tablettide kasuks, kuna tahaks ruttu uuesti rasestuda. Sain siis võimaluse koju tulla ja siin see kõik läbi teha, kuid ikka ei ole kuskiltpoolt midagi mõjuma hakanud, päris kohutav on juba olla, tahaks,et see juba lõpeks ja saaks eluga edasi minna. Arst ka imestas, et tabletid ei aita. kas kellelgi on ka nii juhtunud, et pole tablettidest kasu?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere taas. Mina nüüd kahjuks enam rõõmustada ei saa. 17.01 algas verejooks ja läksin haiglasse. Rasedust oli 6nädalat. Veritsus muudkui kasvas ja kahjuks rasedushormoon langes. UH loodet küll näitas, kuid midagi ei olnud enam teha. Eile 19.01 anti siis tabletid puhastuseks, kuid millegipärast need ei mõjunud ja välja ei ole siiani midagi tulnud, UH ikka näitas loodat edasi. Sain siis valida, kas kirurgiline puhastus või proovin veel tablettidega, otsustasin tablettide kasuks, kuna tahaks ruttu uuesti rasestuda. Sain siis võimaluse koju tulla ja siin see kõik läbi teha, kuid ikka ei ole kuskiltpoolt midagi mõjuma hakanud, päris kohutav on juba olla, tahaks,et see juba lõpeks ja saaks eluga edasi minna. Arst ka imestas, et tabletid ei aita. kas kellelgi on ka nii juhtunud, et pole tablettidest kasu?

Palju kallistusi!
Loote tõukab keha ise välja nii ehk naa, eriti siis kui juba tablette on võetud. Tuleb vaid oodata ja kehale aega anda. Võib minna ka üle nädala.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 18.01 21:21; 20.01 18:41; 28.01 12:07; 31.01 20:01; 14.02 00:31; 14.02 13:42; 17.02 10:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain ka päevase vahega kaks doosi, väike veritsus tekkis, aga tegelikult toimus eemaldumine alles viis päeva hiljem. Õnneks olin sel hetkel kodus, väga valus oli. Ei tea, kas see on ok, aga ilusasti puhastus ära ja arstid pole hiljem midagi kommenteerinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 19:48; 28.01 12:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga äkki sul toimus ov tunduvalt hiljem ja seepärast hakkas test alles nüüd näitama. Kui pikk sul tsükkel muidu on`?

Tere,

jah,ma ise ka mõtlesin pärast,et vb siis netikalkulaator arvutabki vaid 28-päevase tsükli alusel . Mul on äpp kasutuses ja selle järgi tulebki keskmine selline 35 päeva , ehk siis nädal rohkem kui keskmine tsükkel tavapärane on .
panin endale 27.01 ajaks arstiaja,siis peaks olema juba ka südametöö näha(kui õigesti arvutan muidugi ) . Varem minna ei tahaks,ei taha muretsemist . Kui südametöö olemas, liituksin ka heameelega fb grupis 🙂 !

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 23:41; 21.01 10:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Olen siin ka mõnda aega lugeja olnud. triibud sain kätte enne uut aasta. Päevade järgi peaks tähtaeg olema 1.september. Reedel käisin Esimesel visiidil ämmaemanda juures ITK (kodus olemas juba 1 laps, kes sündis Pelgus) ja seal näitas UH 8+4, ehk siis mõned päevad rohkem. Iiveldust alguses oli, kuid õnneks on nüüdseks juba kadunud. Ainuke asi, mis annab rasedusest märku, on suurenenud ja valulikud rinnad. Järgmine UH jääb kuskil 11nda nädala kanti ja siis selgub ehk tähtaeg täpsemalt. Hetkel maadlen meeletu kinnise ninaga ja lõhnaaju puudumisega, n kellegil häid nippe, kuidas nina lahti saada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on täna 6+1, aga mind ei vaeva ei väsimus ega ka iiveldus, ka kõhuvalud on ära kadunud. Loodan, et see midagi halba ei tähenda ja kolmapäeval arsti juures ikka häid uudiseid kuuleme.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.01 17:02; 22.01 19:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere
Kõigile muretsejatele väärt lugemine katkemiste statistikast. Aitab natuke rahulikum olla.
http://www.easybabylife.com/miscarriage-statistics-by-week.html

Endal 5 nädalat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.01 17:26; 16.02 11:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga, et te igasugusest määrimisest kohe paanikasse ei satuks, räägin ära oma kogemuse – mul hakkas 7. nädala alguses määrima ja määris vahelduva eduga ca 5 päeva. Päris veritsemiseks seda nimetada ei saanud, aga no umbes midagi sellist nagu päevade päris lõpuaegu. Iga kord, kui vetsu pidin minema, hoidsin hinge hirmust kinni, kartes, et nüüd on märimisest saanud verejooks, aga kordagi ei olnud ja mingit kõhuvalu polnud ka. Muretsesin just selle pärast, et varasemate rasedustega mul pole kordagi määrinud. 8. nädala alguses oli mul esimene ämmakavisiit – kõik oli korras ja UH näitas tuksuva südamega loodet. Peale seda pole määrinud ka, nagu olekski liigne muretsemine selle põhjustanud.

aga FB grupi kohta küsimus – kas see, mis nüüd loodi on täiesti salajane? Ja mis tüüpi tülitsemist ja rivaalitsemist seal siis ette tuleb? Mina oma peaga arvaksin, et tülitseda ja halvast öelda on lihtsam just anonüümselt, pigem hoitakse end oma näoga kommenteerides veits tagasi, aga mul puudub muidugi ka rasedate FB grupi kogemus.

H. (tähtaeg 6. sept)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 28.12 21:17; 03.01 18:52; 17.01 11:49; 24.01 18:21; 13.02 16:04; 14.02 13:02; 03.03 11:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka määris 7-ndal nädalal ja täpselt nädal hiljem korraks. Natuke paha tunne oli küll kui aus olla, aga mu beebiäpp ütles, et see on täiesti normaalne. Niikaua kuni veritsus ei ole nagu päevade ajal ei tohiks muretsemiseks põhjust olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praeguse seisuga pole küll keegi kellegile halvasti öelnud, vastupidi. Ja grupp salajane

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 162 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Septembribeebid 2017

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.