Esileht Ilu ja tervis Siiras soovitus hammaste tervishoiuks

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Siiras soovitus hammaste tervishoiuks

Postitas:

See postitus k6ikidele neile, kes tahavad oma hammaste eest v6imalikult hasti hoolt kanda ja neid pikemalt tervena sailitada. Eriti mugav on see breketite omanikele.
Olen meeldivalt vaimustuses hammaste (ja eriti just nende vahede) puhtaks tegija Waterpik’ist.
Muidu jai mul hambaniit hammaste vahele kinni, hambakivi kippus ruttu tekkima jne.
See masin peseb hambavahesid vee survega. Tuleb lihtsalt suud veidi kinni hoida, et palju ei pritsiks. On erinevad tugevusastmeid. Tugevaimaga sain lausa hambakivist lahti.
See masin t6esti puhastab hasti. Ma olen m6nel korral ka hambaniidiga yle teinud ja hambaniit on taiesti puhtaks jaanud.

Siin rohkem informatsiooni toote kohta:
http://www.waterpik.lt/p/suu-irrigaator-ultra-wp-100

See ei ole reklaampostitus. Ma lihtsalt ise oleksin tahtnud, et oleksin juba varem sellest tootest teadlik olnud. Selleparast jagasin.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.01 07:01; 18.01 23:15; 19.01 09:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei viitsi kommentaare lugeda, aga 800+ inimesest pooled on rahul ja pooled ei arva eriti midagi. Ma ostan tavaliselt asja, mida rohkem kiidetakse https://www.amazon.co.uk/Waterpik-Waterflosser-Cordless-Plus-WP-450/dp/B00164C5GG/ref=sr_1_1_s_it?s=drugstore&ie=UTF8&qid=1484739891&sr=1-1&keywords=waterpik

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selline üleüldine imalmagus reklaamjutt, mis midagi ei sisalda. Waterpiki vajavad inimesed, kes muidu oma hambavahesid puhtaks ei saa. Osadel inimestel ei kogune hambavahedesse üldse midagi (nt. mina) ja osadel koguneb, kuid niiditamisega saab puhtaks. Ja siis on väga väike osa inimesi, kel koguneb väga palju ja ei saa niiditada või niiditamisega puhtaks, nemad kasutavad kas spetsiaalseid harjakesi või siis seda pesurit. Aga tervel inimkonnal seda küll vaja pole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.01 14:56; 19.01 11:19; 21.01 16:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei viitsi kommentaare lugeda, aga 800+ inimesest pooled on rahul ja pooled ei arva eriti midagi. Ma ostan tavaliselt asja, mida rohkem kiidetakse https://www.amazon.co.uk/Waterpik-Waterflosser-Cordless-Plus-WP-450/dp/B00164C5GG/ref=sr_1_1_s_it?s=drugstore&ie=UTF8&qid=1484739891&sr=1-1&keywords=waterpik

Olen teemaalgataja.
Need on küll sama firma, aga mitte samad tooted. Lugesin veidi kommentaare- miinuseks toodi, et piisavalt kaua ei pea patarei vastu. Minu Waterpik’il pole patareisid.
Viimasele kommentaatorile: Waterpik puhastab kaks korda paremini kui hambaniit. Ma ei hakka rohkem kiidusõnu lisama, muidu jälle läheb jälle liiga kiitvaks see jutt.
Kes tahab, loeb ise internetist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.01 07:01; 18.01 23:15; 19.01 09:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on selline philipsi oma aga kasutada ei saa, sest see surve on nii tugev, et igemed hakkavad veiritsema ja valus on ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on selline philipsi oma aga kasutada ei saa, sest see surve on nii tugev, et igemed hakkavad veiritsema ja valus on ka.

Kahju kuulda. Muidu peaks see just igemetele hea olema. Waterpiki omal saab vee survet reguleerida. Minu tootel lausa 10 erinevat tugevust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.01 07:01; 18.01 23:15; 19.01 09:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui igemed veritsevad, siis ongi tõenäoliselt tugev hambakivi ja tuleks hambaarsti juurde minna seda eemaldama. Terved igemed ei veritse. Parodontoos ka muidugi paneb igemed veritsema, aga meie kliimas ja toidulauaga on see ebatõenäoline. Käi hambakivi eemaldusel ära.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.01 14:56; 19.01 11:19; 21.01 16:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui igemed veritsevad, siis ongi tõenäoliselt tugev hambakivi ja tuleks hambaarsti juurde minna seda eemaldama. Terved igemed ei veritse. Parodontoos ka muidugi paneb igemed veritsema, aga meie kliimas ja toidulauaga on see ebatõenäoline. Käi hambakivi eemaldusel ära.

mõnel lihtsalt on õrnad igemed, mingit hambakivi pole mul elu sees olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mõnel lihtsalt on õrnad igemed, mingit hambakivi pole mul elu sees olnud.

Proovi igaks juhuks mõne teise arsti juures käia. Mul mees ka arvas sama ja hambaarst väitis, et ei ole kivi. Kuni sattus teise arsti juurde, kes ütles, et veritsemine on tingitud hambakivist, mis igemete all. Ja tõesti, käis eemaldamas mingil udupeenel protseduuril ja 35 aastat veritsenud hambad ei ole peale seda enam kordagi veritsenud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.01 14:56; 19.01 11:19; 21.01 16:52;
To report this post you need to login first.

Minul on selline philipsi oma aga kasutada ei saa, sest see surve on nii tugev, et igemed hakkavad veiritsema ja valus on ka.

Mul ka see. Surve on liiga tugev.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Ilu ja tervis Siiras soovitus hammaste tervishoiuks

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.