Esileht Ilu Silmameik kohe laiali

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Silmameik kohe laiali

Postitas:
Kägu

Mul on viimasel ajal probleem, mida kunagi ei mäleta olevat probleemiks. Meik läheb väga ruttu silma alla ja panda mis panda. Alati kui lähen kontrollima,on olukord alati hull. Asjad on kvaliteetsed, ilmselt on näonahk rasusem või mingi viga peab ju olema. Ma terve elu edukalt meikinud ja nüüd selline lugu:)  Nõuandeid?:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kasutad ikka veekindlat ripsmetushi? Silmaalused vaevalt nii rasused saavad olla, see piirkond on ikka pigem kuiv.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, tavalist, aga kvaliteetset. Võibolla tõesti peaks veekindla peale üle minema. Aitäh!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

võid proovida ka silmaümbruse primerit, nt Erboriani oma on väga hea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, tavalist, aga kvaliteetset. Võibolla tõesti peaks veekindla peale üle minema. Aitäh!

Soovitan jah proovida. See mitteveekindel alla ja siis üks kiht veekindlat õrnalt peale. Ise kasutan tegelikult läbipaistvat ja kerget veekindlat tushi (sellel tootel võib olla mingi omaette nimi, ei tea) oma tavapärase ripsmetushi peal, mille muud omadused mulle väga meeldivad, aga mis vihma ja higistamist üle ei ela. Silmaaluste primer ka hea mõte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, tavalist, aga kvaliteetset. Võibolla tõesti peaks veekindla peale üle minema. Aitäh!

See “kvaliteetne” ei ole veel garantii, et tušš laiali ei lähe ja silmaaluseid ei määri. Nt YSL Faux Cils on üks kindlaid määrijaid, ehkki “kvaliteetne”.
Üks, mis kindlalt laiali ei lähe, on Sensai Lash Volumizer. Lisaks on see üks kauneima tulemusega ripsmetušše.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igaks juhuks mainin, et paljud veekindlad ripsmekad määrivad silmaaluseid. Olen ise päris mitmeid proovinud ja ainuke mis siiani reaalselt ei määri on see <b>https://www.kaubamaja.ee/isadora-build-up-extra-volume-100-veekindel-ripsmetuss-ch0081847</b&gt;

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igaks juhuks mainin, et paljud veekindlad ripsmekad määrivad silmaaluseid. Olen ise päris mitmeid proovinud ja ainuke mis siiani reaalselt ei määri on see <b>https://www.kaubamaja.ee/isadora-build-up-extra-volume-100-veekindel-ripsmetuss-ch0081847</b&gt;

Loomulikult määrivad, sest see, mis sul näo peal tušši lahustab, ei ole mitte vesi vaid naharasu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igaks juhuks mainin, et paljud veekindlad ripsmekad määrivad silmaaluseid. Olen ise päris mitmeid proovinud ja ainuke mis siiani reaalselt ei määri on see <b>https://www.kaubamaja.ee/isadora-build-up-extra-volume-100-veekindel-ripsmetuss-ch0081847</b&gt;

kusjuures veekindlad lähevad minumeelest naharasu peale palju kergemini laiali kui tavalised ripsmetušid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igaks juhuks mainin, et paljud veekindlad ripsmekad määrivad silmaaluseid. Olen ise päris mitmeid proovinud ja ainuke mis siiani reaalselt ei määri on see <b>https://www.kaubamaja.ee/isadora-build-up-extra-volume-100-veekindel-ripsmetuss-ch0081847</b&gt;

kusjuures veekindlad lähevad minumeelest naharasu peale palju kergemini laiali kui tavalised ripsmetušid.

Jah, ka veekindla meigi eemaldajad on õli baasil.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen kasutanud n+1 erinevaid tušše, kalleid, väga kalleid ja odavaid ning ütlen, et polegi ühtegi rusikareeglit. Isegi ühe ja sama firma erinevad tuššid käituvad mu nahal erinevalt. Nt L’Oreali Million kuldne on väga hea, aga kõik muud määrivad mis hirmus. Pupa Vamp, Lancome Hypnose, YSL Faux Cils- kõik väga head tooted (tulemus, mida mina taga ajan), aga määrivad suuremal või vähemal määral. Ja sealsamas mõni on imestunud, et millest ma räägin, temal on hoopis vastupidi. Need, mida mina saan kasutada, tema ei saa ja vastupidi.

Minu viimase aja hea leid on Vivienne Sabo Cabaret. Pole kordagi olnud panda.

Nii et, katseta, katseta, katseta. Muud siin pole. Ja siis palveta, et kui oled leidnud, sellise toote, mis annab ihaldatud tulemuse ja ei määri, siis seda tootmisest maha ei võeta ????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Ilu Silmameik kohe laiali