Esileht Kodunurk sisekujundajad aidake

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: sisekujundajad aidake

Postitas:

vaja on kujundada köök-elutuba (ca 35m2) soovin kasutada naturaalvalge ja heleda puidu kombinatsiooni. mingi värvi peaks veel aksendina lisama. kas veinipunane oleks ok? või mida teie kasutaksite?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

mina kasutaks lisaks halli ja mererohelist. Sellised murtud värvid meeldivad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 16:15; 23.02 09:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mis värv on sinu enda lemmik?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa teed kööki endale või teed kööki mulle, kui ma juhtuks sulle külla tulema? Sinu tuba, vali värvid, mis sulle sobivad. Vali värvid, mis sind õnnelikuks teevad. Sina elad ju seal. Või teed väljaüürimiseks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kollane ja oranž pidavat tekitama söögiisu, sinine jällegi seda vähendama (nojah, kui köök on sisuliselt hallitusvärvi, nagu esimene vastaja soovitab, siis see kindlasti aitab dieedile kaasa). Eks sa selle järgi mõtle.

Meil on terves majas vanillikarva tapeet ja puust uksed (kolisime sisustamata, aga juba tapeeditud majja), köögikapid on kollased, aga elutuba on vaeslaps, kus kümneid aastaid vana suvalistest kohtadest jäänud mööbel, seal pole mingit sisekujundust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Kollane ja oranž pidavat tekitama söögiisu, sinine jällegi seda vähendama (nojah, kui köök on sisuliselt hallitusvärvi, nagu esimene vastaja soovitab, siis see kindlasti aitab dieedile kaasa). Eks sa selle järgi mõtle.

Meil on terves majas vanillikarva tapeet ja puust uksed (kolisime sisustamata, aga juba tapeeditud majja), köögikapid on kollased, aga elutuba on vaeslaps, kus kümneid aastaid vana suvalistest kohtadest jäänud mööbel, seal pole mingit sisekujundust.

kollane või oranz köök… jah, maitseid on igasuguseid. Teemaalgatajale soovitan vaadata pilte ja lapata ajakirju. Küll see õige leidub.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 16:15; 23.02 09:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

hetkel vist eriti moes valge (erinevates variantides) köögimööbel. meil endal 10a vana tumepunaste ustega köök (mu lemmik ja seetõttu veel uut ei tahagi) ja hetkel teeme remonti, kus põrandaplaadid heledad hallikasbeežikad, sein ka sarnane hele ja aksendina tuleb tammepuidust laud (moodne, mitte selline massiivne). meil terves majas voogavalt sama stiil – hele sein + tammepuit. aga kõik pole veel valmis, nii et ootan isegi, mis kokku tuleb 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma soovitan vaadata netist pilte (Pinterest ntks, pane otsingusse kitchen cabinets ja saad triljon vastust). Sealt näed ju kohe ära, mis endale meeldib ja nii teegi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil valge-nat.puit (maamaja), lisaks ploomilillad kardinad, padjad, kaltsuvaipade triibud, lillepotid (mul kõik ühesugused terves majas), toolikatted jne. Lillade kodumasinatega oli raskusi, otsustasin lõpuks metallik-karva köögitehnika ja kodumaisnate kasuks.
Nagu sest veel vähe oleks, paistab suurest rõduaknast ploomi-kreegiaed, ning terrassil on pottid eranditult lillade lilledega. Kusjuures ma ei ole üldse lillafänn, aga kuidagi nii on kujunenud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selline tumesinine on trend hetkel. veinipunane jääb ka tegelikult ilus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vaja on kujundada köök-elutuba (ca 35m2) soovin kasutada naturaalvalge ja heleda puidu kombinatsiooni. mingi värvi peaks veel aksendina lisama. kas veinipunane oleks ok? või mida teie kasutaksite?

Must on heleda puidu kõrval väga efektne. Kui tundub liiga lahja, siis ma lisaks veel mingi “värvilisema” aga murtud tooni nn kalliskivitoonidest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Kodunurk sisekujundajad aidake

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.