Esileht Sünnitus soisi juures oscar testi sugu

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: soisi juures oscar testi sugu

Postitas:

Tere kas üldjuhul DR. SOISI poolt pakutid sugu oscar testi ajal 12n jääb nn püsima või on kellegi algselt pakutu muutunud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu “90 prossa poiss” sündis veidi enam kui kuu tagasi. On tõesti poiss.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ütles šois Oscaris, et on tulemas tüdruk. LA-s aga pidi oma viga tunnistama ja lubas poissi. Novembris 2015 sündiski poiss. Nii-siis eksis Oscaris.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene kord lubas poissi ja sündiski poiss. Teisel korral lubas tüdrukut ja sündiski tüdruk.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.03 13:51; 01.08 09:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

2 korda öelnud Oscaris, et tüdruk. Mõlemad tegelikult poisid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

öeldud tüdruk, tegelikult poiss. ma ei saa aru miks ta niimoodi ennustab kui u. pooled ainult täppi lähevad? milleks ajada vanemaid elevile ???

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta alati küsib, kas vanem soovib sugu teada. Võid ju eitavalt vastata, milles probleem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.03 13:51; 01.08 09:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

12n ennustatud poiss jäi siiski poisiks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Poiss jääb pea alati poisiks, aga tüdrukud võivad tihti poisteks muutuda. Ja ultraheli on ultraheli, ei tasu arsti süüdistada, eksime me kõik 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Poiss jääb pea alati poisiks, aga tüdrukud võivad tihti poisteks muutuda. Ja ultraheli on ultraheli, ei tasu arsti süüdistada, eksime me kõik ????

Mul kogemus, et riiklikus 2 erineva arsti poolt öeldud poisis nägi Šois tüdrukut – sündis tüdruk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta alati küsib, kas vanem soovib sugu teada. Võid ju eitavalt vastata, milles probleem.

jah, küsis küll, et kas soovin teada, aga pärast selle paberi peal, mis kaasa antakse on ju sugu kirjas XX või XY (meil juba 5. klassis koolis õpetati, et xx tüdruk ja xy poiss), või kas ma poleks tohtinud seda paberit vaadata.. no ikka vaatasin, sest terviseandmed huvitasid ja seega jäi ka sugu silma. Muidu kõigi 4 lapse sood on täppi läinud (2 poissi ja 2 tüdrukut).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu Oscari ajal öeldud tüdruk sündis tüdrukuna 🙂 aga tuttavale ütles, et tüdruk -tuli poiss, varsti oli ta taas rase ja ütles, et 2 tüdrukut – sündisid aga tüdruk ja poiss. Seega jah tüdrukud võivad tegelikult poisid olla. AGA…ta ei ütle ju kunagi 100%, et tuleb poiss v tüdruk, alati 90% . Seega ei saa kedagi süüdistaga ja LA ajal juba ytleb 100%.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Mul ta Oscaris sugu isegi ei maininud (ise ei küsinud ka, arvasin et ju ta siis ei näe selgelt).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin 16-dal nädalal Shoisi juures ning ütles suhteliselt kindlalt ,et on tüdruk. Et näeb tüdruku suguelundeid. Eks ole näha mõne nädala pärast LA uuringul. Ei tea kas ta võib sellise nädalate arvu juures ka puusse panna ? On kellelgi kogemust ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dr Shois ei ole ennustaja. Ta jälgib ekraanilt ultrahelipilti, mulle ütles- näete siin Te tütre munasarjad. Sündis loomulikult tütar.
See, et kellegil kuskil Kapakohila ultrahelis ” ennustati ” tütart, aga tuli kaks poega, no ei tundu tõene, pigem kuulujutu tasemel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Sünnitus soisi juures oscar testi sugu

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.