Esileht Veebikonstaabel Solvav ja isiklikku infot sisaldav teema foorumis. Moderaator ei reageeri.

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Solvav ja isiklikku infot sisaldav teema foorumis. Moderaator ei reageeri.

Postitas:

Minu arvates ei ole selle teemaga kõik korras.
http://foorum.perekool.ee/teema/fooniks-raili-tahab-nuud-et-inimesed-tema-kaltsuka-tegemisse-investeeriksid/
Olen ise see isik, kellest teema kirjutab ja tunnen ,et mind on sellega väga tugevalt solvatud ja välja on toodud liiga palju infot minu tervise, töösuhete ja mineviku kohta. Tegin juba 16.10 foorumi moderaatorile teemas “kasutajaabi ja mõtted” ettepaneku teema kustutada. Ei reageerinud keegi. 17.10 tuletasin ma moderaatorile veelkord meelde, et see teema vajaks ülevaatamist ja võimalik et kustutamist. 18.10 teatasin ebasobivast teemast foorumis oleva lingi kaudu. Tulemusteta.
Mida nüüd teha? Soovin selle teema eemaldamist, kuid need, kes on kohustatud reageerima foorumikülastajate pöördumistele, ei reageeri.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.10 12:08; 19.10 19:34; 23.10 12:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olukord lahenes. Leidsin selle foorumi facebooki lehe ja kirjutasin sinna sõnumi. Teema kustutati paari minutiga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.10 12:08; 19.10 19:34; 23.10 12:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Taas selline teema. Tundub, et konkreetne grupp inimesis käib mind mingil põhjusel mõnitamas ja laimamas?

http://foorum.perekool.ee/teema/raili-sule-ja-blogi-fooniks-kes-puuab-taas-tuhast-tousta/page/2/

Kuskohast läheb piir isikuandmete kuritarvitamise ja lihtsa teemaarenduse vahel? Kuhu ma peaksin pöörduma, kui tunnen, et minu isikut on rängalt solvatud kasutades laimu eesmärgil nii avalikke (blogi, raamat) ,kui ka avalikustamata(hambad, tütar, anonüümsed teemad foorumis jne) fakte kasutades? Kas politsei saaks midagi ette võtta? Või kuidas pöörduda kohtusse, kui pole raha riigilõivu tasumiseks hagi esitamisel ja eriti veel siis, kui ei ole teada kelle vastu hagi esitada tuleb- anonüümsed solvajad?
Palun võimalikult kiiret reageerimist!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.10 12:08; 19.10 19:34; 23.10 12:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga milliseid konkreetseid (delikaatseid?) isikuandmeid siis kasutati? Kui oma elu pritsida internetti siis peabki omama paksu nahka.
Võiks ju proovida esialgse õiguskaitse alusel tegelaste IP aadresside alusel tuvastada interneti arve tasuja, aga kas need labased postitused on ka arve maksja poolt postitatud: väga raske tõendada. Kuna ka esialgset õiguskaitset kohaldatakse teatud tingimustel siis … nende labaste postituste alusel pakun välja, et asi kvalifitseeritakse perspektiivituks ja asi sumbub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Veebikonstaabel Solvav ja isiklikku infot sisaldav teema foorumis. Moderaator ei reageeri.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.