Esileht Beebi ja mitmikud Soojakoti õmblemine Pebble+ (palun mõõte)

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Soojakoti õmblemine Pebble+ (palun mõõte)

Postitas:

Ostan beebile Maxi Cosi turvahälli Pebble Plus. Häll veel käes ei ole, aga tahaks õmmelda soojakoti. Või pigem ümbriku moodi teki turvahällile. Palun, kas keegi saaks mõõta oma soojakotil turvahälli avade vahed ära. Soovin teada mõõtu alumisest avast (jalgevahel olevast) kuni ülemiste avadeni (õlgade peal asetsevateni).

Ja kui keegi on ise ka midagi taolist õmmelnud, siis hea nõu ja ideed kuluvad ka marjaks ära 🙂

Tänud ette!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.01 22:41; 22.01 16:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

turvalisuse huvides kasutada originaaltooteid, sest need on katsetatud avarii olukorras.
võta tavaline tekike ja pane lihtsalt lapsele peale. see kõige mugavam ja hoiab lapse ilusti soojas. lisaks ei mõjuta see kuidagi turvalisust. ise tehes ongi mõistlik teha selline, mis on üle hälli ja ei lähe kuidagi lapse alt. vale mõõt või paksus ei lase vastsündinu sisusid õigesti kasutada ja avarii korral võib laps väga viga saada. selline oleks ok https://www.amazon.com/Petit-Coulou-Winter-Seat-Cover/dp/B0194QVZ5Y?th=1

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.01 11:12; 22.01 14:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mind huvitab, juba teises teemas näen, et keegi räägib soojakottidest ja turvalisusest – et mil moel mõjutab turvalisust soojakott? soojakott ei hoia ju last paigal, rihmad jooksevad ikka soojakoti seest!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui soojakott on seljaosast liiga paks, siis ta tõstab last liiga üles. lisaks ei pruugi valede mõõtudega kotti beebisisud sobituda ja see jällegi tõstab või liigutab lapse valesse kohta ja avarii korral ei paku häll piisavalt kaitset. originaal tooted on testitud avarii korral. universaalsetest on paremad need, mis käivad üle hälli.
samas võid võtta tavalise baika teki ja sellele sobivasse kohta augud lõigata ja siis ümbrikuna kasutada. selja osast on ainult üks kiht, mis ei ole puhev ja ei tõsta midagi, aga pealt jääb 3x. endal kogemus nn universaalse soojakotiga ja nendel need selja osad sama paksud kui pealine osa ja see ajab lapse jubedalt higistama. miks sinna selja peale seda vatti pannakse ma ei tea, vajadust nagu pole. ise õmmeldes jäta heaga selja osa ühekordne kiht ntx puuvilla. sinna ei ole mõtet vatti ja ilmastikukindlat kihti panna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.01 11:12; 22.01 14:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen. Kirjutasingi, et soovin õmmelda ümbriku moodi teki. Tean muidugi seda ka, et paksu vatiinikihti selja alla ei pane. Vatiini üldse ei kasutaks, kui aus olla. Ei soovi paksu ja puhvis soojakotti õmmelda, vaid mõnusat ja pehmet tekki beebile.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.01 22:41; 22.01 16:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma ei tea, mul on Cybexi originaalsoojakott, maksis peaaegu 80 €. Paks ja puhevil on ta (ka selja alt) ikkagi, jubedast sünteetikast ka, laps higistab koledal kombel. Ausalt öeldes ma ei usu, et oleks erilist vahet selle soojakoti, universaalse või ise tehtud soojakoti vahel turvalisuse koha pealt. Kuskilt läheb ikka see piir, kustmaalt lõpeb tõeline turvalisuse erinevus ja algab varustuse tootjate promo. Lõppeks nt mähkmeid pole ju ka turvatestitud, järsku mõni neist tõstab samuti liiga palju beebi peput? 😛 Rääkimata sellest, et laste enda kehakuju, proportsioonid on niikuinii erinevad jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Beebi ja mitmikud Soojakoti õmblemine Pebble+ (palun mõõte)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.