Esileht Hobinurk Soome (Tampere) reisi abi palun

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Soome (Tampere) reisi abi palun

Postitas:

Olen Soomes käinud elus vaid 2 korda, seega ma seda Soome asja eriti ei tunne, peale selle, et hinnad on kallid. Aga plaanime seekord lastega minna kaheks ööks. Esimese päeval oleme Helsingis ja teisel päeval terve päeva Tampere Särkäniemi lõbustuspargis. Meil on 2 peret ja kokku väga palju lapsi. Kes on seal käinud, kuidas olete korraldanud toitlustamise? Kas ostnud kohapealt või läinud parklasse ja söönud seal? Või äkki on seal lähedusvahetuses mingi odavam söögikoht.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hinnad on põhimõtteliselt samad nagu siingi samalaadsetes kohtades
meie sõime sealsamas, sest olime pika päeva ning tahtsime korralikult kõhtu täis saada, mitte autos kuivi võileibu järada

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.07 10:22; 26.07 11:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elan juba aastaid Tamperes. Särkanniemis on hinnad nii ja naa. Ütleme et Eestlase jaoks päris krõbedad, siiski turistilõks. Mina aga soovitaks päeva ära lustida, no ja mingit näksi kotti panna, kindlasti juua kaasa võtta ! Hiljem soovitaksin minna sellisesse kohta nagu Solkikatu 4 (kui sõidate navi abiga) . See jääb Särkänniemist u 10 km kaugusele või tsipa rohkem. Toidu kogused on üli suured, nt Rullakebab on nii suur et 1 võib vabalt võtta 2 lapse peale st. umbes 7-8 aastastele lastele ideaalne kahe peale võtta sest jätkub ja täidab kõhtu (isegi täiskasvanutel jääb tavaliselt järgi sest kogus on tõesti suur). Hind on sinna 8€ kanti, ja enamus toie on seal sama hinnaga. Lisaks, kui on suurem tellimus, saab joogi pealekauba ja vahest pakuvad veel tasuta kohvi jne. Tegu on siis väikse kohakesega (jääb sõites vasakut kätt, seal kõrval suur tühi parkla) , kus teevad tumedanahalised toite. Julgen soovitada, sest tõesti, väga hea koht ja kõik tuttavad kes mul külas käinud, olen kõiki sinna viinud ja kõigil jätkub vaid kiidusõnu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.07 11:37; 26.07 12:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elan juba aastaid Tamperes. Särkanniemis on hinnad nii ja naa. Ütleme et Eestlase jaoks päris krõbedad, siiski turistilõks. Mina aga soovitaks päeva ära lustida, no ja mingit näksi kotti panna, kindlasti juua kaasa võtta ! Hiljem soovitaksin minna sellisesse kohta nagu Solkikatu 4 (kui sõidate navi abiga) . See jääb Särkänniemist u 10 km kaugusele või tsipa rohkem. Toidu kogused on üli suured, nt Rullakebab on nii suur et 1 võib vabalt võtta 2 lapse peale st. umbes 7-8 aastastele lastele ideaalne kahe peale võtta sest jätkub ja täidab kõhtu (isegi täiskasvanutel jääb tavaliselt järgi sest kogus on tõesti suur). Hind on sinna 8€ kanti, ja enamus toie on seal sama hinnaga. Lisaks, kui on suurem tellimus, saab joogi pealekauba ja vahest pakuvad veel tasuta kohvi jne. Tegu on siis väikse kohakesega (jääb sõites vasakut kätt, seal kõrval suur tühi parkla) , kus teevad tumedanahalised toite. Julgen soovitada, sest tõesti, väga hea koht ja kõik tuttavad kes mul külas käinud, olen kõiki sinna viinud ja kõigil jätkub vaid kiidusõnu.

mõte on hea, aga sellega kaasneb ju aja- ja küttekulu. 20 km edasi-tagasi maksab küll üsna vähe, aga tagasi tulles leiad puupüsti täis parkla, siis hakkad parkimiskohta otsima jne. aega kulub selleks käiguks vähemalt tund-paar.
kohapeal maksad paar eurot rohkem, aga lapsed saavad kohe edasi lõbutsema minna
toidu hinnad on krõbedad ka eesti turistilõksudes (lottemaa, ahhaa jms)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.07 10:22; 26.07 11:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elan juba aastaid Tamperes. Särkanniemis on hinnad nii ja naa. Ütleme et Eestlase jaoks päris krõbedad, siiski turistilõks. Mina aga soovitaks päeva ära lustida, no ja mingit näksi kotti panna, kindlasti juua kaasa võtta ! Hiljem soovitaksin minna sellisesse kohta nagu Solkikatu 4 (kui sõidate navi abiga) . See jääb Särkänniemist u 10 km kaugusele või tsipa rohkem. Toidu kogused on üli suured, nt Rullakebab on nii suur et 1 võib vabalt võtta 2 lapse peale st. umbes 7-8 aastastele lastele ideaalne kahe peale võtta sest jätkub ja täidab kõhtu (isegi täiskasvanutel jääb tavaliselt järgi sest kogus on tõesti suur). Hind on sinna 8€ kanti, ja enamus toie on seal sama hinnaga. Lisaks, kui on suurem tellimus, saab joogi pealekauba ja vahest pakuvad veel tasuta kohvi jne. Tegu on siis väikse kohakesega (jääb sõites vasakut kätt, seal kõrval suur tühi parkla) , kus teevad tumedanahalised toite. Julgen soovitada, sest tõesti, väga hea koht ja kõik tuttavad kes mul külas käinud, olen kõiki sinna viinud ja kõigil jätkub vaid kiidusõnu.

mõte on hea, aga sellega kaasneb ju aja- ja küttekulu. 20 km edasi-tagasi maksab küll üsna vähe, aga tagasi tulles leiad puupüsti täis parkla, siis hakkad parkimiskohta otsima jne. aega kulub selleks käiguks vähemalt tund-paar.
kohapeal maksad paar eurot rohkem, aga lapsed saavad kohe edasi lõbutsema minna
toidu hinnad on krõbedad ka eesti turistilõksudes (lottemaa, ahhaa jms)

Ma tegelikult pidasin silmas, et sinna minna siis kui Särkänniemis on lõpetatud 🙂 , sealt nt Helsinkisse läheb kiirtee ja siis ei tuleks otseselt ringi sisse 🙂
Kohapeal maksavad toidu päris korralikult, isegi pudel vett maksab kuskil 2-3 euri. Samas, kui palju lapsi siis lõppkokkuvõtes on siiski odavam sõita see väike ring.. koheapeal vahepeal söömiseks saab ju nt saiakesi kaasa võtta ja siis selline korralikum õhtusöök seal võtta 🙂 Aga no, see puhtsalt minu arvamus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.07 11:37; 26.07 12:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

me käisime paar aastat tagasi särkkaniemis, aga ühepäevareisina ja ilma ööbimiseta: hommikul esimese laevaga tallinnast, siis kiirteed pidi otse Tamperesse ja terve päev lõbustuspargis, õhtul viimase laevaga tagasi.
seda, et hinnad hullud oleksid, küll tähele ei pannud. ok, hullud olid hinnad nännipoes (suveniirid, mänguasjad, pulgakommid), jäätis oli umbes sama hinnaga kui meilgi samasugustes kohtades (üritustel ja mängumadel alati poehinnast kallim), lõuna ostsime ühest sealsest söögikohast (neid oli särkkanniemis mitu, mingi suur praad ja oli nii OK toit kui OK hind).
kodunt võtsime teele kaasa küpsiseid, jooke, muffineid, kurki.
hommikusöögi sõime traditsiooniliselt hoopis laevapeal juba – kasvavate koolipoiste isu on nagunii piiramatu, mistõttu odavam on osta neile see buffee hommikusöök laeval ja korralik lõuna kohapeal, kui kogu tavaar kodunt kaasa vedada. õnneks tagasiteel olid lapsed juba nii väsinud, et tahtsid vaid magada. nii et tagasisõidul laeval käisin eraldi ja ostsin ülesõidukajuti.

helsinki-trippe oleme aga teinud tavaliselt kiirlaevaga ja ilma autota, samamoodi 1-päevastena, ühe päevaga jõuab päris palju näha ja vaadata, helsinki ju tallinnale lähemalgi kui tartu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Hobinurk Soome (Tampere) reisi abi palun

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.