Esileht Pereelu ja suhted Soomes lahutatud abielu registreerimine Eestis

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Soomes lahutatud abielu registreerimine Eestis

Postitas:

Tere
Kas keegi on sellega kokku puutunud? Sain Soomest kohtupaberi, et abielu on lahutatud. Eesti perekonnaamet soovib inglise keelset vormi maistraadist. Ma ei suuda kusagilt leida infot, kuidas selle saab. Kas ma pean selle sealt tellima või piisab, et lähen kohale ja saan elavas järjekorras? Ja kas ma saaksin selle paberi ka Helsingi maistraadist või pean minema Espoosse, kus abielu lahutati?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.03 21:31; 20.03 10:26; 20.03 18:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa soome keelt siis sõnagi ei oska, et nende endi käest seal Espoos küsida?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsiksin heameelega aga nemad lahkelt annavad aga uusi numbreid, et helistage sinna. Paha lugu on, et keegi ei taha vastata. Ma ei oleks ju siia tulnud kedagi tüütama, kui iseseisvalt infot oleks saanud. Olen netist otsinud, helistanud, aga senini pole vastust leidnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.03 21:31; 20.03 10:26; 20.03 18:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pöördu Eestis teise ametniku poole.
mõni ametnik on väga bürokraatias kinni. Samas saavad Eesti ja Soome ametid omavahel ka neti teel asjad korda. Omal taolise asjaga kogemus olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Espoo maistraatist küsid inglise keelse väljavõtte, piisab sellest kui kohale lähed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan. Sain telefonis räägitud pädevama ametnikuga. Selgus, et saab paberi kätte ka Helsingi maistraadis elavas järjekorras. Tänud veelkord lahketele vastajatele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.03 21:31; 20.03 10:26; 20.03 18:42;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Pereelu ja suhted Soomes lahutatud abielu registreerimine Eestis

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.