Esileht Ilu ja tervis Soovitage head ripsmetušši

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Soovitage head ripsmetušši

Postitas:

Palun soovitage head nö laiatarbe ripsmetušši.
Mitte määrivat, koolutavat ja pikendavat.

Olen siiani kasutanud kalleimaid: aastaid Lancome Hypnose`i (vist on koostist muudetud, midagi ärritab silmi), Kanebo 38 (ei saa silmameigieemaldajaga maha) ja Diori (vähga hea, kuid kallivõitu). Lihtsalt mõtlen, et kas on mõtet edasi 35 EUR-ist osta või on ka odavamatel laiatarbe kaubamärkidel mõni enam-vähem samaväärne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen paar korda proovinud oma YSL ripsmetušši mõne odavama vastu välja vahetada, eriti kui mõni sõbranna on mõnda jälle kiitnud. Ja olen järjekordselt pettunud ja oma vana armsa YSL juurde tagasi pöördunud. Odavamate ja kallimate ripsmetuššide vahe on minu kogemuse järgi ka see, et kallimaid saab oma kolm korda kauem kasutada kui odavamaid. Nii et kui sellele mõelda, siis polegi rahaline võit odavaid ostes teab mis suur. Minu nipp on lihtsalt see, et tuleb otsida kust kalleid firmamärke odavamalt osta saab. Kindlasti tasub nüüd jõuluallahindluste ajal peale passida kui kosmeetikafirmade kinkekomplektid alla hinnatakse. Eelmisel aastal sain ma niimoodi oma ripsmetušši poole hinnaga. Lennujaamades on ka tihtipeale sooduskampaaniaid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elisabeth arden ceramide. Lihtsalt parim! Mul ka millegipärast Hypnose ärritas silmi, ceramide on lihtsalt super selle kõrval.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kanebot ei peagi meigieemaldiga maha saama. See 38 seal taga näitab veesoojuse kraade, millega ripsmekas peaks maha tulema. St sooja veega pestes tuleb maha. Läheb kummipuru laadseks. Ma ise pole kasutanud, kuid blogisid uurides tundub Lumene Blueberry wild curl kaubaks minevat. Pildid tunduvad täitsa okeid. Mul on plaan oma tavapärase Diori (passin ka soodukatele peale) kõrval seda katsetada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

YSL Effet Faux Cils. Sellel tuli nüüd ka just uus koostis välja, mis ei pidavat tuubis nii kiiresti ära kuivama.
Paremat tulemust ei ole ühegi tušiga saanud – ilus puhas, ei tekita selliseid harali “kärbsejalgu”.

Eemaldamisega saab hakkama nt Domina Elegansi intiimpesugeel.

Koolutamiseks kasutan minagi enne värvimist ripsmekoolutajat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Bourjois omad on ka väga head!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin endale sügisel Stockmanni Hulludelt oma esimese kallima otsa ripsmetuši, YSL oma. Valisin peamiselt ilusa kuldse tuubi järgi:) Julgen öelda küll, et on parem, kui odavamad. Olen kasutanud Max Factori ja L´Oreali omi. Küllap muid ka, aga viimati, mida mäletan, on need kaks firmat olnud. YSL on esiteks õhem, ei jää ripsmetele tükki. Ma olen harjunud pärast tušitamist ripsmeid alati koolutajaga üle käima, et tükke eemaldada. YSL-ga poleks seda tegelikult vajagi. Teiseks ripsmed ei kleepu kokku. Kavatsen edaspidi ka kallimaid osta, kas just YSL, võib-olla proovin midagi muud ka. Aga ikka neid üle 20 euroseid. Kui odavam maksab 12 eurot ja kallim 28 eurot, Hulludelt ostes 22 eurot, siis see hinnavahe pole nii košmaarne ju, kui arvestada, et ripsmekat kasutad ju pool aastat pea igapäevaselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle jällegi kallimad ripsmekad pole muljet avaldanud, pigem on jäänud keskpäraseks. Kasutanud olen siis YSL, Chanel-i ja Kanebo omasid. Ainus ripsmetušš, mida olen mitmeid kordi ostnud on MaxFactor-i False Lash Effect, kuigi minu arust vahel kipub pudenema. Ka Maybelline-i Lash Sensational (oli vist nii) on täitsa hea ja püsib kenasti terve päeva.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan ka seda Kanebo Sensai 38, tuleb kenasti 38+ kraadise veega maha. Ei lähe niisama ka laiali, mina olen rahul. Tavalised nn poeomad määrivad mul kohe pandasilmad ette.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maybelline’i veekindel pikendav pruun on aastaid mu lemmik olnud, aga nüüd pole enam veekindlat pruuni saada, nii et olengi hädas. Must on minusugusele heledanahksele blondiinile liig mis liig. Ja üldse pole meie kaubanduses eriti veekindlat pruuni saada. Peabki vist kahjuks YSLi hakkama kasutama. 🙁 Muidu see Maybelline on mul ca aasta jagu alati vasti pidanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahe käega YSLi poolt. Olen proovinud ka teisi samas hinnaklassis, aga alati YSLi juurde tagasi pöördunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun soovitage head nö laiatarbe ripsmetušši.
Mitte määrivat, koolutavat ja pikendavat.

Olen siiani kasutanud kalleimaid: aastaid Lancome Hypnose`i (vist on koostist muudetud, midagi ärritab silmi), Kanebo 38 (ei saa silmameigieemaldajaga maha) ja Diori (vähga hea, kuid kallivõitu). Lihtsalt mõtlen, et kas on mõtet edasi 35 EUR-ist osta või on ka odavamatel laiatarbe kaubamärkidel mõni enam-vähem samaväärne.

Kanebo 38 ei saagi meigieemaldajaga maha tulla 🙂 See on ju sooja vee ehk 38+ kraadise veega maha pestav. Jube mugav, mina kasutan kogu aeg ja muul ajal püsib ikka veatult peal, iga ilmaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen vähemalt 10a YSL ripsmekate fänn olnud. Katsetanud vahepeal ka teisi aga lõpuks ikka YSL faux cils ostnud. Kuniks ostsin Avrili proovimiseks. Just olin ka uue YSL oma ostnud ja proovisin ühel silmal ühega, teisel teisega. Ja vahet ei ole. Kui peaksin pimetesti tegema, valiksin vist isegi Avrili oma-see on õige pisut kergem ja eraldab ripsmed paremini. Tõesti soovitan!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Ilu ja tervis Soovitage head ripsmetušši

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.