Esileht Erivajadustega laps Soovitage head lapse arengu spetsialisti (tasulist)

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Soovitage head lapse arengu spetsialisti (tasulist)

Postitas:

Olen mures oma peagi 3-aastaseks saava lapse pärast, sest käitub kohati kummaliselt: teda huvitab väga uste-aknede kinni panemine. Räägib vähe. Kahvli ja lusikaga söömine tekitab vahel raskusi. Kui abi vajab ja närvi läheb, võib puristada tähestikku, selle asemel, et abi paluda.
Me ei ela Eestis, aga soovin siiski eesti keelt kõneleva spetsialisti juurde lapsega minna. Eelistaksin Pärnusse aja saada, aga teised linnad ka tehtavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen oma lapsega käinud mitme erineva inimese juures ja julgen soovitada nii Tallinna Lastehaigla väikelaste psühhiaatria osakonna psühholooge kui ka Tartu Lastekliiniku neuroloogia osakonna psühholooge. Nende arvamused on ühtinud minu nägemusega mu lapsest (osad arvamused on küll sellised, mille üle ma õnnelik pole, kuid ma saan aru, et need on tõesed). Kahjuks arva ma, et tasulisi vastuvõtte neil ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Mina ei taha olla ennatlik, aga kuna olen nii mõndagi juba näinud, siis kahtlustan siin autismispektri häiret (kui otsid selle kohta infot ja iseloomustavaid jooni loed, märkad ehk rohkem kattuvaid asju, kui siin nimetatud). Tallinnas ja Võrus viin kokkuleppel ka lapse hindamist läbi, selle järgi saab juba nii mõndagi ära öelda. Samuti saan siis soovitada, kas laps vajab kompleksemaid uuringuid või selgitada olukorda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Erivajadustega laps Soovitage head lapse arengu spetsialisti (tasulist)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.