Esileht Ilu ja tervis Soovitage head näohooldust kosmeetiku juures Tallinnas keskealisele :)

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Soovitage head näohooldust kosmeetiku juures Tallinnas keskealisele :)

Postitas:

Vanuse lisanduses on nahk muutunud probleemsemaks ja tahaksin hakata käima korrapäraselt kosmeetiku juures. Kuna pole elu sees käinud, salonge ja hooldusi aga sadu, oleks hea saada ka veidi tagasisidet ja soovitusi, kuhu tasub minna, kuhu mitte.
Usun, et sellest teemast võiks olla kasu ka teistele!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.03 21:47; 19.04 22:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk oskab keegi soovitada.
Ise otsin ka sarnasele teemale vastust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.04 17:25; 14.04 08:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõstan teemat, kas keegi oskab soovitada:)0

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.04 17:25; 14.04 08:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitan Vip Medicumist Katerinat. Minge tema juurde ja las vaatab teie näod üle. Igale nahatüübile ja olukorrale vastab ise protseduur ja ta soovitab teile sobivaima. Ta on superpõhjalik ja mingit haltuurat tema esituses ei näe. Muidugi, Vip Medicumi hinnad on üsna soolased.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

milliseks su näonahk siis muutunud on? kuivaks, kortsuliseks? või on hoopis keskea vistrikud tekkinud? igale probleemile on oma lahendus. enamus kosmeetikuid soovitab sulle mingit oma niisutus-noorendus-liftingu masinat, kindlasti soovitab käia 10 korda ja hiljem kehitad õlgu, sest sa ei saa üldse aru kas on mingi tulemus või ei.
selleks et sihik täpsemaks seada, kirjuta, mis sind täpsemalt vaevab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.04 12:04; 20.04 11:24; 21.04 10:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanust 40, nahk on muutunud õhemaks, aga eks see vanuse teema. Kuivemaks. Ketendab, samas rasvast kreemi kasutada ei saa, sest nendega tekivad punnid, poorid suurenevad. Maske pole kunagi elus teinud. Viimasel ajal olen kasutanud lancome genifique kreemi, algul nagu oli ok, siis see efekt hajus. Missha snail kreemi kasutan hetkel, see on hea, teeb nahatooni ühtlasemaks. Samas liiga kuidagi kerge, hommikul ikka meelekohad ketendavad. Süste korra tegin faceline kliinikus suuümbrusesse, aga tulemuseks oli vorstike ümber suu ühel poolel, teisel poolel ikka vagu näha. Tükk aega võttis, enne kui vorstike taandus 😀 Vanusega tuleb leppida, sellest saan aru, aga prooviks ikka veel veidi vaeva näha, et väga ära ei vajuks. Ümar nägu oli varem, nüüd jooned näos ja üldmulje väsinud. Eks ma tunnen end ka väsinult, aga see selleks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.03 21:47; 19.04 22:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

oi, see vorstike suu ümber on väga tuttav teema. ise lasin suu ümbrust süstida ühes teises kliinikus eesmärgiga allavajunud suunurki tõsta. pärast oli suuümbrus inetult punnis ja ebaühtlane, võttis aega enne kui see kõik taastus:(

aga sinu probleemi (õhuke ja kuiv nahk) korral soovitaksin mesoteraapiat. vbl on olemas ka muid vitamiinisüste, mida ma pole proovinud, aga meso mõjus mulle küll imehästi. mul enam vähem sama tüüpi nahk, nooruses olin õnnelik oma kuiva ja vistriketa naha üle, aga nüüd kipub ta liialt kuiv olema ning ka kortsud on seetõttu hästi näha. sama probleem on mul kätega, seetõttu lasen ka kätele mesoteraapiat teha-see on ikkagi naha sügavuti niisutamine ning tulemus on koheselt näha. mina igatahes rahul.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.04 12:04; 20.04 11:24; 21.04 10:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanust 40, nahk on muutunud õhemaks, aga eks see vanuse teema. Kuivemaks. Ketendab, samas rasvast kreemi kasutada ei saa, sest nendega tekivad punnid, poorid suurenevad. Maske pole kunagi elus teinud. Viimasel ajal olen kasutanud lancome genifique kreemi, algul nagu oli ok, siis see efekt hajus. Missha snail kreemi kasutan hetkel, see on hea, teeb nahatooni ühtlasemaks. Samas liiga kuidagi kerge, hommikul ikka meelekohad ketendavad. Süste korra tegin faceline kliinikus suuümbrusesse, aga tulemuseks oli vorstike ümber suu ühel poolel, teisel poolel ikka vagu näha. Tükk aega võttis, enne kui vorstike taandus ???? Vanusega tuleb leppida, sellest saan aru, aga prooviks ikka veel veidi vaeva näha, et väga ära ei vajuks. Ümar nägu oli varem, nüüd jooned näos ja üldmulje väsinud. Eks ma tunnen end ka väsinult, aga see selleks.

Ma täitsa olen imestunud, kuuldes et suunurkade süstimisel miskid vorstikesed jäävad?!
Mina olen mõned aastad juba üle 40, ka sügisel suunurki kohendatud ja ei mingeid vorstikesi, väga ilus ja ühtlane tulemus jäi. Kas siis on väga sügavad vaod juba olnud? Tunnengi huvi seepärast, et järgmine kord süstima minnes nii ei juhtuks, et kuidas seda ära hoida?

Näohoolduste kohta ootaks isegi huviga infot, kuigi tundub, et soodsam on siiski paar korda aastas täitesüste teha. Hooldusest pole ju väga tolku kui kord kuus vaid käia.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.04 16:03; 21.04 13:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanust 40, nahk on muutunud õhemaks, aga eks see vanuse teema. Kuivemaks. Ketendab, samas rasvast kreemi kasutada ei saa, sest nendega tekivad punnid, poorid suurenevad. Maske pole kunagi elus teinud. Viimasel ajal olen kasutanud lancome genifique kreemi, algul nagu oli ok, siis see efekt hajus. Missha snail kreemi kasutan hetkel, see on hea, teeb nahatooni ühtlasemaks. Samas liiga kuidagi kerge, hommikul ikka meelekohad ketendavad. Süste korra tegin faceline kliinikus suuümbrusesse, aga tulemuseks oli vorstike ümber suu ühel poolel, teisel poolel ikka vagu näha. Tükk aega võttis, enne kui vorstike taandus Vanusega tuleb leppida, sellest saan aru, aga prooviks ikka veel veidi vaeva näha, et väga ära ei vajuks. Ümar nägu oli varem, nüüd jooned näos ja üldmulje väsinud. Eks ma tunnen end ka väsinult, aga see selleks.

Ma täitsa olen imestunud, kuuldes et suunurkade süstimisel miskid vorstikesed jäävad?!
Mina olen mõned aastad juba üle 40, ka sügisel suunurki kohendatud ja ei mingeid vorstikesi, väga ilus ja ühtlane tulemus jäi. Kas siis on väga sügavad vaod juba olnud? Tunnengi huvi seepärast, et järgmine kord süstima minnes nii ei juhtuks, et kuidas seda ära hoida?

Näohoolduste kohta ootaks isegi huviga infot, kuigi tundub, et soodsam on siiski paar korda aastas täitesüste teha. Hooldusest pole ju väga tolku kui kord kuus vaid käia.

kus sa käisid ja mida süstiti?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.04 12:04; 20.04 11:24; 21.04 10:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanust 40, nahk on muutunud õhemaks, aga eks see vanuse teema. Kuivemaks. Ketendab, samas rasvast kreemi kasutada ei saa, sest nendega tekivad punnid, poorid suurenevad. Maske pole kunagi elus teinud. Viimasel ajal olen kasutanud lancome genifique kreemi, algul nagu oli ok, siis see efekt hajus. Missha snail kreemi kasutan hetkel, see on hea, teeb nahatooni ühtlasemaks. Samas liiga kuidagi kerge, hommikul ikka meelekohad ketendavad. Süste korra tegin faceline kliinikus suuümbrusesse, aga tulemuseks oli vorstike ümber suu ühel poolel, teisel poolel ikka vagu näha. Tükk aega võttis, enne kui vorstike taandus Vanusega tuleb leppida, sellest saan aru, aga prooviks ikka veel veidi vaeva näha, et väga ära ei vajuks. Ümar nägu oli varem, nüüd jooned näos ja üldmulje väsinud. Eks ma tunnen end ka väsinult, aga see selleks.

Ma täitsa olen imestunud, kuuldes et suunurkade süstimisel miskid vorstikesed jäävad?!
Mina olen mõned aastad juba üle 40, ka sügisel suunurki kohendatud ja ei mingeid vorstikesi, väga ilus ja ühtlane tulemus jäi. Kas siis on väga sügavad vaod juba olnud? Tunnengi huvi seepärast, et järgmine kord süstima minnes nii ei juhtuks, et kuidas seda ära hoida?

Näohoolduste kohta ootaks isegi huviga infot, kuigi tundub, et soodsam on siiski paar korda aastas täitesüste teha. Hooldusest pole ju väga tolku kui kord kuus vaid käia.

kus sa käisid ja mida süstiti?

Käisin samamoodi Facelines ja süstiti Juvederm.. midagi. Täpsemalt ei tea, hinnakirja järgi vist Juvederm 2.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.04 16:03; 21.04 13:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti tasuks minna kosmeetiku juurde. Kosmeetik vaatab naha seisukorra üle ja oskab siis edasi suunata, et mida kasutada ja kuidas nahka hooldada. Hetkel on väga palju erinevaid hoolduseid olemas. Hoolduste osas tuleb arvestada kuuriga 6-10 korda. Ühekordne annab tulemuse vaid 3-7 päevaks. Kuurina on tulemus püsivam. Nüüd on olemas ka süstivaba mesoteraapia. Lisaks liftingu hooldused. Võta uuri vaikselt erinevate ilusalongide hoolduste kirjeldusi, siis saab ka paremini aimu, et mis milleks hea on. Näiteks võib alguses külastada erinevaid salonge, on need igasugused sooduspakkumised ju olemas. Ja siis hiljem otsustada, et mida võiks siis kuurina ette võtta. Ise külastasin huvist erinevaid kosmeetikuid ja proovisin erinevaid protseduure, et siis vaadata, mis kuidas mõjub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Ilu ja tervis Soovitage head näohooldust kosmeetiku juures Tallinnas keskealisele :)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.