Esileht Ilu ja tervis Soovitage juuksesirgendajat.

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Soovitage juuksesirgendajat.

Postitas:

Palun soovitage juuksesirgendajat. Tean, et kindlasti reguleeritava temperatuuriga, aga millise firma oma soovitate? Mõned soovitavad Babylissi, mõned teevad selle aga täitsa maha.
Hinnaklass võiks jääda kuskil 50-80 euro piiresse vast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Soovitan titaanium plaatidega, mitte keraamilist sirgendajat. Ise kavatsen osta, niipea kui rahakott kannatab, RICH Satin Touch Titanium sirgendaja. See maksabki kusagil 80 euro ringis. Mu juuksur sirgendab mul sellega ja ma ei usu et mulle lihtsalt tundub, et see libiseb palju paremini üle juuste kui mistahes keraamiline sirgendaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen igasuguseid babylisse ja philipseid proovinud, mõttetud. Järgmisena ostan tradehousest midagi http://tradehouse.ee/et/?t=5528&limit=64&lk=0

Rich sirgendajat olen ise ka kaalunud, aga kahtlen, kuna mulle tundub, et see on pigem kodukasutajale mõeldud ja proffide omad on ikka teine asi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.06 14:09; 21.06 00:09; 24.06 19:19; 25.06 23:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Soovitan titaanium plaatidega, mitte keraamilist sirgendajat. Ise kavatsen osta, niipea kui rahakott kannatab, RICH Satin Touch Titanium sirgendaja. See maksabki kusagil 80 euro ringis. Mu juuksur sirgendab mul sellega ja ma ei usu et mulle lihtsalt tundub, et see libiseb palju paremini üle juuste kui mistahes keraamiline sirgendaja.[/tsitaat]

Hmmm, uurisin nüüd ja titaanplaate soovitatakse õhukestele ja peenematele(mida iganes see ei tähenda) juustele. Mul üsna paksud ja isepäiselt karmid juuksed. Sirgendan hoolega ja kasutan vastavaid vahendeid, aga alati on juuksed vähesegi niiskema ilmaga juba kahused. Ja piisab vaid udust, vihma ei pea olemagi :S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan soojalt investeerida ghd juuksesirgendajasse. Kui otsid, siis vast leiad netist allaghindluste ajal alla 100 eurose hinnaga. Mitte ühegi muu firma omad ei saa ghdle lähedalegi.
Samuti soovitan ghd kuumakaitsespreid. Parim mida ma senini proovinud olen.
Mul on hästi paksud ja natuke lokkis juuksed. Siiani vältisin sirgendamist kuna ei näinud sellel erilist mõtet. Isegi juuksuri sirgendatud juuksed olid tunniga kahused. Aga ghd sirgendajaga saan ise juuksed niimoodi sirgeks, et nad ei muutu kahuseks.
Loe lisaks veel netist arvustusi, ghdl on korralik fännikulubi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ga.ma sirgendaja on hea, profi oma ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]lootusekiir kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Hmmm, uurisin nüüd ja titaanplaate soovitatakse õhukestele ja peenematele(mida iganes see ei tähenda) juustele. Mul üsna paksud ja isepäiselt karmid juuksed. Sirgendan hoolega ja kasutan vastavaid vahendeid, aga alati on juuksed vähesegi niiskema ilmaga juba kahused. Ja piisab vaid udust, vihma ei pea olemagi :S[/tsitaat]

Hea sirgendaja on 50% tulemusest ja hea vahend úlejäänud 50%.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.06 14:09; 21.06 00:09; 24.06 19:19; 25.06 23:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul Babyliss wet&dry ja väga rahul olen, teeb paremini kui juuksuri oma.
Ptüi-ptüi-ptüi 5 aastat on vastu pidanud. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.06 14:34; 28.06 00:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on Philipsi ioonidega sirgendaja. Väga hea asi. Enne oli Babylyss ja see lihtsalt põles läbi. Phlips on mul olnud juba 4 aastat

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul Babyliss wet&dry ja väga rahul olen, teeb paremini kui juuksuri oma.
Ptüi-ptüi-ptüi 5 aastat on vastu pidanud. :)[/tsitaat]

Mul on see sama ja oli ka sama nimega vana mudel, ma ei ole absoluutselt rahul. Varsti ostan uue, aga ma pole otsustanud, kas ga.ma või ghd. Mingit Babylissi nikatsit enam ei osta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.06 14:09; 21.06 00:09; 24.06 19:19; 25.06 23:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul femelli infrapuna oma. maksis mingi 50¤. reguleeritav kuumus, olen rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

mul paksud loomuliku lokiga juuksed ja juba mitu aastat kasutan ga.ma ioonsirgendajat. super!

jälgi kindlasti maksimumkuumust. liiga madala temperatuuriga tangid jäävad mulle lahjaks. minu omal max kuumus 220C ja supertulemus jääb! ilus läikiv ja ei ole vaja mingeid juuksehooldusvahendeid lisaks (peale kuumakaitse loomulikult). igapäevaselt ei sirgenda, nii et ei kahjusta ka hullumoodi.

http://tradehouse.ee/et/?b=5818#b5818

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.06 16:17; 26.06 14:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks see reguleeritav kuumus vajalik on? ma ei ole kordagi seda nuppu kruttinud ja ei näe põhjust, miks seda üldse vaja oleks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.06 23:31; 26.06 23:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]miks see reguleeritav kuumus vajalik on? ma ei ole kordagi seda nuppu kruttinud ja ei näe põhjust, miks seda üldse vaja oleks.[/tsitaat]

Mul ka kogu aeg põhjas, madalam kuumus on täiesti kasutu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.06 14:09; 21.06 00:09; 24.06 19:19; 25.06 23:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

reguleeritav kuumus selles mõttes, et paljudel sirgendajatel on võimsust vähem ja paksudele juustele jääb max kuumus lahjaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.06 16:17; 26.06 14:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]reguleeritav kuumus selles mõttes, et paljudel sirgendajatel on võimsust vähem ja paksudele juustele jääb max kuumus lahjaks.[/tsitaat]

issand ikka ei saanud aru.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]reguleeritav kuumus selles mõttes, et paljudel sirgendajatel on võimsust vähem ja paksudele juustele jääb max kuumus lahjaks.[/tsitaat]
ja milles siis point on? et saab veel leigemaks keerata?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.06 23:31; 26.06 23:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin Philipsi oma nüüd ikka, ioniseeriva. Hetkel olen väga rahul.

Minul on reguleeritavat kuumust vaja seepärast, et ise kasutan kõrget kuumust, sest juuksed on paksud ja väga isepäised. Vahest harva kasutab sirgendajat ka tütar ja tema õhukestele juustele piisab üsna madalast kuumusest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]miks see reguleeritav kuumus vajalik on? ma ei ole kordagi seda nuppu kruttinud ja ei näe põhjust, miks seda üldse vaja oleks.[/tsitaat]
Tugevamad, paksemad juuksed kasutavad kõrgemat kuumust ja õhukesed, nõrgemad madalamat, mis siin aru saada on

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.06 14:34; 28.06 00:04;
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Ilu ja tervis Soovitage juuksesirgendajat.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.