Esileht Ilu ja tervis Soovitage palun head ja soodsa hinnaga hambaarsti

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Soovitage palun head ja soodsa hinnaga hambaarsti

Postitas:

inimesele ,kes jubedalt kardab puurimist

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka kartsin jubedalt puurimist. Lapsepõlve kohutavad mälestused. Kuni asi ei kannatanud enam oodata. Läksin ühe hea arsti juurde ja just nii ütlesingi: ma kardan kohutavalt hambaarsti, kas teie saate mind niimoodi kohelda, et ma oma hirmust üle saaksin. No ja nüüd käin juba 10 aastat sama arsti juures, hirm on ammu läinud, aga ta ikka nunnutab ja topsutab mind edasi, mida ma ka rõõmsalt teha lasen. 🙂

Kaks soovitust:

1. Otsi omale arst, kellega annab sellel teemal rääkida. Ausus on võti. Nii ütledki, nagu ka mina ütlesin, tunnistad, et oled väga kartlik (ega see neid ei üllata) ning küsid, kas nad on valmis sellise hirmunud patsiendiga tegelema ja tema hirme hajutama. Eks vastusest näed kohe ära: kui parst on üleolev, siis täna viisakalt ja jaluta minema. Minu arst võttis asja täitsa südamega aga samas asjalikult, julgustas ja nunnutas. Küsis ainult, ega ma teda jalaga ei löö (olevat ka selliseid asju juhtunud). Sai ka lojaalse kliendi, kellel on iga kord RÕÕM oma hambaarsti näha. Kas sa kujutad seda ette?

2. Usu, tänapäeva tuimestusvahenditega ei ole MITTE MINGIT PROBLEEMI puurimisega! Ausalt! Endise hirmunud jänesena võin seda sulle kinnitada käsi südamel. Tuimestussüst on tõesti natuke kibe, aga selle elad üle. Puurimisest ei saa mitte midagi aru – kui vaja, panevad tuimestust juurde, või kokkuleppel kohe alguses kõva tutaka. Luban sulle, et tagantjärgi ei saa sa arugi, mida siin karta oli.

Soodsat arsti kahjuks soovitada ei oska. Eks need head on ikka kõik kallid. Ehk tasuks vaadata Tallinnast väljapoole, Raplas näiteks pidi üks tore vana meesarst olema, kes teeb odavalt kuid hästi, aga minu andmed pärinevad vanadelt inimestelt, ja nende hambaprobleemid on teised kui noorematel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arsti hinnad sõltuvad materjalidest, mida nad kasutavad. Kui tahad pikemas plaanis vähem maksta, otsi kõige kallemaid ja paremaid materjale kasutav arst. Hambad ei ole kindlasti koht, kus odavamate materjalidega hinda alla saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas jutt käib Tallinnast? Kui jah, siis dr Edith Peetrimägi Harju hambaravis Kloostrimetsa tee perearstikeskuse majas on väga leebe, õrna käega ja suurte kogemustega arst ning samas töötab ka dr Napritson, kelle kohta ka ainult head sõnad. Samas on see ka hinna poolest Tallinna soodsamaid kohti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Ilu ja tervis Soovitage palun head ja soodsa hinnaga hambaarsti

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.