Esileht Hobinurk soovitage palun head tennise treenerit

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: soovitage palun head tennise treenerit

Postitas:

Olen algaja ja hakkasin trennis käima , gruppitrenn on 1 kord nädalas, sooviksin võtta juurde personaalset treeninguid. Kahjuks aga võhiks sel alal, palun soovitage toredat ja head treenerit, kes oskab hästi ka kobal lööke paika saada:)?
asukoht Tallinn, kuid käin ka Pärnus palju. Vanust ka pea 40, et olen väga hilja alustaja, aga siiani on väga meeldinud, kuid tahaksin veel juurde trenne saada, sama treeneriga, kes mul kahjus pole tema ajagraafiku juures see võimalik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sul on Tallinnas ükskõik, kus mängida? Rocca või Tondiraba? Vähe on neid treenereid, kes tulevad, kuhu sul vaja. Kus klubis praegu käid? Ma vist soovitaksin küsida sul oma treenerilt, keda tema soovitab.

Ise alustasin poolteist aastat tagasi ja olen ka treenerit vahetanud pluss mõned korrad ühekordselt teiste treeneritega mänginud. Minu meelest on ikka väga palju inimtüübis kinni – milline sa ise oled ja milline treener sulle istuks, ses suhtes on väga keeruline soovitada kellelegi, keda ma ei tunne. Minu jaoks parim ei pruugi sulle üldse istuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Hobinurk soovitage palun head tennise treenerit

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.