Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Soovitage Pelgus kogemustega arsti

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Soovitage Pelgus kogemustega arsti

Postitas:

Tere!

Soovitage Pelgus naistearsti ja ÄE, kellelt nõu ja tuge saada, kui eelnevalt on olnud keisrilõige, siis peetumine ja lootus uuesti rasestuda.
Keda soovitate, kes oleks sõbralik ja korrektne, annaks nõu?

Kas Pelgus ollakse pigem ise sünnitamise poolt või antakse naisel valida?

Aitäh

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naistearstidest soovitaksin mina dr.Ene Selvetit. Tema on spetsialiseerunud ka riskirasedatele ning ÄE soovitaks Ulvi Kreitsmanni. Tõeliselt tore ämmakas. Soe, hooliv, sõbralik. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dr. Veronika Roht on Pelgust kindlasti kõige inimlikum ja väga professionaalne, aga tema juurde on väga raske aega saada.
Dr. Aak on samuti väga tark arst, aga tema suhtlusstiil ei sobi paljudele. Väga konkreetne. Kui sellest läbi hammustad, siis tegelikult väga hooliv arst ja tema kätes võib end kindlalt tunda.
Dr. Selvet on mul ka kunagi olnud, aga ma ei tundnud end tema juures turvaliselt st ei tundnud et oleksin kindlates kätes oma enneaegsuse ohuga ja läksin edasi Dr. Rohu juurde.

Selvetist siin ka kirjutatud, Tervisetrendist saab kõikide arstide kohta lugeda:
http://www.tervisetrend.ee/naistearst-Ene-Selvet-MD2055.aspx

Ämmaemandaid ei oska kahjuks soovitada, kuna riskirasedana käin vaid günekoloogi juures terve raseduse ajal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.04 15:46; 22.04 11:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dr. Pajumets on minu arvates suurepärane arst.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dr Ksenia Buts. Noor, sõbralik ja väga professionaalne. Tegeleb riskirasedatega. Ent keisrilõige ja raseduse peetumine ei pruugi üldse tähendada, et järgmine rasedus on riskantne. Mõlemat tuleb ette sageli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dr Ksenia Buts. Noor, sõbralik ja väga professionaalne. Tegeleb riskirasedatega. Ent keisrilõige ja raseduse peetumine ei pruugi üldse tähendada, et järgmine rasedus on riskantne. Mõlemat tuleb ette sageli.

Mulle ta ka meeldib. Sõbralik, aga konkreetne. Kõik arstid tegelevad riskirasedatega tegelikult. Ainult riskirasedad käivadki arsti juures igal visiidil, teised käivad ämmaka juures ja korra raseduse jooksul vist on arstivisiit ka.
Sellist arsti, kes rohkem riskirasedatega või vähem riskirasedatega tegeleks, pole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.04 15:46; 22.04 11:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dr. Pajumets on minu arvates suurepärane arst.

kõige jubedama suhtumisega arst Pelgus….ülbe, ei hooli, vastab küsimustele selliselt, et ise oled loll ja ei oska, suudab sind nii lolliks ja blondiks teha….väga ebameeldiv arst

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dr Ksenia Buts. Noor, sõbralik ja väga professionaalne. Tegeleb riskirasedatega. Ent keisrilõige ja raseduse peetumine ei pruugi üldse tähendada, et järgmine rasedus on riskantne. Mõlemat tuleb ette sageli.

tema võttis minu sünnituse vastu. Väga rahule jäin. Julgen kiita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Soovitage Pelgus kogemustega arsti

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.