Esileht Ilu ja tervis soovitage soengut

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: soovitage soengut

Postitas:

Mul on väga õhukesed juuksed. Pikaks ei saa kasvatada. Väga lühikeseks ka ei saa lõigata, sest esiteks on mul üks kõrv peast veidi rohkem eemal kui teine ja seda tahaks nagu juustega varjata ja teiseks on mul sellised on-ei-ole lokid, nii et kui lõigata väga lühikeseks, siis kuskilt kisub krussi ja teisest kohast on pulksirge… Täielik hullumaja. Käin eluaeg ringi mingi suvalise keskealise daami soenguga ja tegelikult näen välja nagu luud. No mida ometi teha?!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.05 10:32; 29.05 11:43; 30.05 09:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

missugune on keskealise daami soeng? Mina lõikaks ikkagi bob soengu, tukk kasvata välja või viltuselt lõigata. Seda saab ju mõelda, kas eest pikem, kukal lühem või ühepikkune. Mul keskmise paksusega juuksed ja kannan pea pool elu sellist soengut, kord veits pikem siis jälle lühem, poisipeaga oleksin nagu alasti ja paljas kael mulle ka väga ei meeldi, siis olen nagu toonekurg.
Äkki mul ongi mammi soeng, aga muud ka ette ei kujuta 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole küll otseselt vastus küsimusele aga kas probleemse kõrvaga opile ei ole mõelnud minna? Mõned kuud ebameeldivusi ja ülejäänud elu pole vaja varjata midagi, soenguvalik ka oluliselt suurem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keskmise paksusega juuste soeng ei pruugi üldse saadagi lõigata või kanda väga õhukeste juustega. Vahe on tohutu suur. Mul on ka väga õhukesed juuksed ja tean, mis see on. Tegelikult nüüdseks tean, et ma ei saagi ühtegi päris soengut kunagi kanda ega teha. Et kõikad nii ja naa. Materiali lihtsalt eriti pole. Seega kannan peas midagi ebamäärast, need, kes pole antud probleemist teadlikud ega elus sellega kokku puutunud, arvavad, et on mingi napakas tuust, tehku midagi endaga, et juuksed poleks nagu sorakad ja eluaeg üks soeng ka veel. Ehk mul on natuke üle õlgade, pisikese tukakesega, mida ei saa paika seada ega näole raamiks kasutada, sest tukaosa on ka õhuke ja väikesed ribakesed, mis koonduvad ühele poole, kuna teises lauba poolel on suur pööris. Ja soovin, et oleks just see pikkus, et siis saab mingi abimaterialiga taha kuidagi kinnigi panna teinekord.
Ja need juuksed on siis nii, et ilusat ühepikkust serva sellel üherealisel juuksel pole, sest katkevad ja on ka eri pikkusega.
Ükspäev olin linnas ja tegin aega parajaks ja vaatlesin naiste juukseid. Ja nägin, et nii õhukesi päris eriti inimestel polegi, enamusel on keskmise paksusega või väga paksud ja tugevad, isegi paljudel eakatel 70+ naistel, sellised tugevad ja rullsoengudki peas.
Jah, eks aastatega on mul ka poole õhemaks veelgi jäänud, aga ju see mingist probleemist ikka on, ja mingi häda inimesel ikka on, kui nii on. Maa ei tunne üldse, et mul peas midagi on, nii sulgkerged on need.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just, mul ongi loodud õhukesed juuksed, eluaeg olnud parajad udusuled, ja siis need kräsud ka veel… Käingi pidevalt mingi tuustiga ringi. Profiil ka ilus pole, et sobiks mingit moodi väga kinniselt kanda. Kui ma teen tavalise hobusesaba patsi (eeldusel, et vahel ikka nii enam-vähem õlgadeni juuksed on, mida patsi annab panna), siis see pats on nagu hiiresaba, mõnel on tukkki paksem.

Mis sellesse kõrva puutub, siis see probleem nii suur pole, et ma lausa lõikusele selle pärast läheksin. Eks ta rohkem häiribki mind ennast kui teisi, nii et ma ei taha küll ennast lõikuda lasta. Iial ei tea, mis tulemuseks on.

Keskealise soengu all ma mõtlesingi sellist mitte täiesti poisipead, vaid natuke pikemaid juukseid, aga siiski sedasi järkus lõigatud ja ikkagi lühike juus, mitte poolpikk vms. Ja kuna need lokid ka kord on nii ja kord naa, siis vahel olen selline nagu ma mäletan kooliajast käsitööõpetajat, kes vist keeras rullid pähe, aga neid lahti ei kamminud, kui kooli tuli. Mul on täiesti segaselt, keset otsaesist on tohutu kruss, nagu lõhestatud võilillevarrega juhtub, kui see vette panna, eks ole. Ja samas kahel pool selle kõrval on täiesti sirged juuksed. Ja meelekohal mingi neegrikräsu, no lihtsalt taltsutamatu sasi. Ja käingi nagu eelmine vastaja põhiliselt ilma soenguta.

Voh, praegu tuli meelde – natuke sedamoodi juuksed on mul nagu Maire Aunastel. Tal pidid ka olema omad lokid, mis jätavad sellise sasi mulje. Ma muidugi ei tea, kui paksud need tal on ja eks talle ikka mingit sättimist tehakse, kui ta avalikkuse ees esineb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.05 10:32; 29.05 11:43; 30.05 09:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb, kas tahad oma mehele meeldida või tööl teistele naistele muljet avaldada või tänaval lähenevaid mehi eemale peletada või ööklubis kindla peale kanni vahele saada.

Igaks eesmärgiks on erinev soeng sobilik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb, kas tahad oma mehele meeldida või tööl teistele naistele muljet avaldada või tänaval lähenevaid mehi eemale peletada või ööklubis kindla peale kanni vahele saada.

Igaks eesmärgiks on erinev soeng sobilik.

IRW, olgu öeldud, et tahan lihtsalt ise hea välja näha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.05 10:32; 29.05 11:43; 30.05 09:51;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis soovitage soengut

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.