Esileht Ilu ja tervis Soovitate head ripsmetushi

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Soovitate head ripsmetushi

Postitas:

Sellist, mis ei pudeneks päeva jooksul näo peale, samas pikendaks ripsmeid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan Avoni LUXE Extravagance musta pärlipigmendiga ripsmetu¨¨i,hind 7 ¤.See pikendab ripsmeid ja jätab väga kerge tunde ripsmetele,ei pudene.Värvidest on saadaval pruun ja must.
Info ja tellimine:kaarin.suits.001@mail.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uhh – see on natuke kallis aga Kanebo 38C. See on kõige tumedam “must”, mida ma olen üldse leidnud ning see jääb peale sellise huvitava natuke nagu silikoonilise tekstuuriga. Tavalise silmameigi eemaldajaga see maha ei tule. Kui pesed 38 kraadise sooja veega (sellest ka nimi) siis tuleb selliste tükkidena maha. Parim mida olen siiamaani üldse kasutanud. Maksab ca 30 EURi kandis. Neil on pikendavaid ja tihendavaid variante.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.08 15:31; 03.08 17:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Uhh – see on natuke kallis aga Kanebo 38C. See on kõige tumedam “must”, mida ma olen üldse leidnud ning see jääb peale sellise huvitava natuke nagu silikoonilise tekstuuriga. Tavalise silmameigi eemaldajaga see maha ei tule. Kui pesed 38 kraadise sooja veega (sellest ka nimi) siis tuleb selliste tükkidena maha. Parim mida olen siiamaani üldse kasutanud. Maksab ca 30 EURi kandis. Neil on pikendavaid ja tihendavaid variante. [/tsitaat]Kas see maha pestes silmaümbruse nahale laiali ei lähe? St nahk jääb puhtaks ja ripsmed saavad ka vaid veega puhtaks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

loreali miss manga oma on ka hea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see maha pestes silmaümbruse nahale laiali ei lähe? St nahk jääb puhtaks ja ripsmed saavad ka vaid veega puhtaks?

Jah, saabki vaid veega puhtaks. See ei ole nagu värv, mis laiali läheb või kuidagi lahusub ja määrdub. Vaid tuleb selliste pehmete silikooni laadi tükikestena maha. Ümberringi ei määrdu midagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.08 15:31; 03.08 17:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul hiljutine hea leid artdeco perfect volume mascara – ei pudene ja samas tuleb veega maha (see oli täielik üllatus). ja sobib hästi minu tundlikele silmadele ja läätsi kandes ka kõik ok.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule Kanebo ei meeldi, sest ta küll tuleb sooja veega maha, aga selleks peab ikka tükk aega ripsmeid selle sooja veega leotama. Kui liiga vähe aega leotad, siis natuke nagu kisub ripsmeid ja silmaümbruse nahka. Samuti eelistan ripsmetu¨¨i, mis on tihendavam. Konkreetset soovitada ei oska, sest pole isegi ideaalset leidnud (kipub nii olema, et need, mis teevad ripsmed kõige ilusamaks, ei ole kõige parema püsivusega, ja need, mis püsivad, ei tee nii ilusaks, tihedaks, pikaks ja kaardu).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kasutanud Kanebo 38. Polnud viga. Lancome, tekitas allergiat. Loreali, suht ok. Nüüd olen juba paar aastat kasutanud Oriflame TheOne.
Väga rahul olen. Selline kummjas aplikaator. Kenasti paksendab ja pikendab. Laiali ei lähe ja eemaldajaga, Loreali dest.veega tuleb kenasti maha. Millega ma kõige rohkem rahul olen, on hind, ala 3 euri tükk. Võin endale iga nädal uue osta kui tahan. Tglt jätkub aga u 5-6 kuuks. Ja veel, Loreali toodetakse ntx Poolas. Oriflame aga Rootsi mis Rootsi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aastaid juba max factor 2000calorie. Vahel ikka proovin muud ka, aga ikka jõuan selle juurde tagasi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldib Artistry oma, püsib imehästi peal ja on pikendava toimega. Maha saab pesta kas sooja veega või silmameigieemaldajaga. Hind pole ka kõige hullem, 24 euri.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

loreal telescopic

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oskab keegi midagi öelda Collistari ripsmetu¨¨ide kohta?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

L’Oreal Double Extend Beauty Tubes Mascara on ka üks neist, mis sooja veega pestes maha tuleb tükkidena. Pole küll otseselt veekindel, kuid kui märgasid ripsmeid ei katsu, siis vesi tu¨¨i laiali ei aja ka. isegi saunas käik ei tee midagi. laiali ei lähe, käte külge ei hakka ja maksab poole vähem, kui see kanebo 38. mulle meeldib väga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samamoodi kiidan L’Oreali kahepoolset, just punase otsaga varianti. Käin saunas, ujumas, midagi ei juhtu. Isegi veesuuskadega sõites ei juhtunud midagi. Ja kui vaja kuskil ööbida, kus pesemisvõimalus puudub (ainuke “miinus”- kui sooja vett pole, siis maha ei saa seda), saab sellega magada ja hommikul on ripsmed kenad ja värvitud, kui just otse silmade peal ei maga, siis lähevad sassi niivõinaa.
Korra eelmisel aastal oli ilmselt tootmisega mingid probleemid, käisin Tallinnas vist 10 poodi läbi enne, kui leidsin. Siis tekkis juba kerge paanika, sest olen elus miljon erinevat ripsemtu¨¨i ära proovinud ja see on ainus, mis konkreetselt teebki ripsmed ilusaks pikaks ja tihedaks ja ei tee pandasilmi maha võttes..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Ilu ja tervis Soovitate head ripsmetushi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.