Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Sos pill

Postitas:

Sooviks pisut infot.
12 det olid mul viimati päevad olin vahekorras mehega 25det kuna kumm purunes võtsin pea mitu tundi hiljem sos pilli mingit kõrvalmõju ei olnud ega tulnud paar päeva peale seda. Aga nüüd pea 10 päeva tagasi hakkas tulema sellist pruunid voolust vahepeal jäi ka paberile roosakad nüüd on seda kõike tulnud 10 päeva 2 päeva sellest tundus,et jessh hakkavad lõpuks kaua oodatud päevad aga siiani ei midagi. Täna siis 12 jaan kus oleks pidanud hakkama ideaalis minu päevad ja siiani ei midagi tuleb ikka seda pruuni voolust. Mainiks ära on tulnud vahepeal ka selliseid tükke. Olen arstiga üheduses olnud ja tema ütles see normaalne,et tsüklihäire. Eilsest saati on mu rinnad väga tundlikud tavaliselt tulevad enne päevi mul näole punnid aga ei midagi ja kõhus on vahepeal imelikud valud. Tegin enne neid 12jaan päevasi teste need 2tk olid negatiivsed. Samas,ma tegin liiga vara ka.
Olen 7 kuu vanuse lapse ema.
Sos pilli võtsingi just sellejaoks pole hetkel valmis,et uut saada.

Kas ma peaks mured tundma,et see sos pill ei mõjunud või on see lihtsalt tingitud tsüklihäire?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.01 20:03; 13.01 11:43; 13.01 11:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sos pill ongi ju suurema hormoonikogusega kui tavalised pillid, vabalt võibki kõik mingiks ajaks sassi lüüa. Mina arvan, et muretsemiseks pole põhjust, kui pill nii varakult võetud sai.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina suutsin sellisest pilli võtmiset saada emakavälise raseduse ja ühe munajuha eemaldamise. Alguses olid sümptomid suhteliselt sarnased, pruunikas voolus rinnad tundlikud kuni tuli lisaks hull kõhuvalu. Jälgi ennast ja kui suurem häda mine erakorralisse. Ma läksin tallinnasse ITK erakorralisse, kus võetakse rasedaid vastu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.01 09:21; 13.01 17:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina suutsin sellisest pilli võtmiset saada emakavälise raseduse ja ühe munajuha eemaldamise. Alguses olid sümptomid suhteliselt sarnased, pruunikas voolus rinnad tundlikud kuni tuli lisaks hull kõhuvalu. Jälgi ennast ja kui suurem häda mine erakorralisse. Ma läksin tallinnasse ITK erakorralisse, kus võetakse rasedaid vastu.

Emakavälist rasedust ma kardan kõige rohkem. Mul viimased päevad peale kõhuvalu veel vasak pool kõht imelikult hell? Ma ei oskagi seletada.. väga imelikk igatahes on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.01 20:03; 13.01 11:43; 13.01 11:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sos pill ongi ju suurema hormoonikogusega kui tavalised pillid, vabalt võibki kõik mingiks ajaks sassi lüüa. Mina arvan, et muretsemiseks pole põhjust, kui pill nii varakult võetud sai.

Ja, võtsin pea 8h hiljem sisse.
Olen varem mitu aastad varem ka võtnud siis oli kõik ok siis polnud sellist asja. Ma loodan,et see nii on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.01 20:03; 13.01 11:43; 13.01 11:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma võtsin pill ka umbes 5-8 tundi hiljem sisse. Täpset aega enam ei mäleta, see oli aastal 2013.
Kui ongi emakaväline, siis näitab ka rasedustest..soovitaks prooovida. Ma pmst olin opi laual 1 päeva tähtaega kui oleksid pidanud päevad hakkama..siis enam munajuhasse ära ei mahtunud ning vahetult enne opi see ka lõhkes..samas see valu on ka midagi sellist millega ei suuda enam püsti olla ja lõpuks tuli ka suurem verejooks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.01 09:21; 13.01 17:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 2 korda võtnud sos pilli – järgmisel päeval vist. Mõlemal korral on ca nädal või 10 päeva hiljem hakanud väga paha ja ka voolust eritunud vms.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.