Esileht Ilu ja tervis Spiraali paigaldus narkoosis

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Spiraali paigaldus narkoosis

Postitas:

Mul on üks kord spiraal olnud. Sobis väga hästi, ei mingeid ebameeldivaid kõrvalmõjusid. Kahjuks oli paigaldamine minu jaoks hirmus piin. Tahaksin uuesti spiraali, aga ei suuda end sundida uuesti seda paigaldust läbi elama ja seetõttu pean pille võtma. Nüüd kuulsin, et ebameeldivaid protseduure saab teha ka narkoosis, näiteks hamba välja tõmbamist jne. Kas kellegi arst on saatnud ta narkoosi all spiraali paigaldama, või peetakse seda selliseks protseduuriks, mis tuleb lihtsalt ära kannatada ja kui kardad minna, siis ei saagi spiraali?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.04 12:41; 26.04 13:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ei ole valus, kui köhatad südamest panemise sekundil

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavalisel günekoloogil jne ei ole ju kabinetis narkoosiaparaati ega käepärast anestesioloogi selle 2 minuti jaoks. Ega ta mõnus ei ole, aga küsi oma naistearstilt võimalust, selleks peaks ju olema siis pevastatsionaaris vms. Ma ei usu, et seda tehakse, ehk suuremtes kliinikutes, kus nagunii opiosakond kogu aeg kohal on või kui sa kõike seda erakliinikus ise nt kinni ei maksa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arsti juures käin Pelgus. Kuna eelmine spiraal oli nii sügavale liikunud, et niite kätte ei saanud, siis eemalduse sain küll narkoosis. Läksin hommikul päevastatsionaari sisse ja võeti spiraal välja. Kuna kohe uut ei tahtnud panna (planeerisin last), siis uut sama päev sisse ei saanud panna. Muidu oleks väga mugav olnud ju kohe uus ka lasta paigaldada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.04 12:41; 26.04 13:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Narkoos on ikka nii kahjulik, et seda paarisekundilist protseduuri küll ei ole mõtet narkoosis teha. Otsi parem kogenud arst (tasulises nt. kasvõi), hea käega. Täpselt 5 sekundit pani minu arst seda spiraali. Väljavõtmine kestis pisut kauem, kuna niite ei olnud ja ta arvas isegi, et vb ei saagi kätte, aga jälle, kogenud arst, teinud seda tuhandeid kordi, sai selle kätte ka ilma igasuguse jamata (kuigi see väljavõtmine on ju lausa käsikaudu surkimine, kui niite näha pole). Ei olnud isegi valus, korraks pistis ja kõik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu ja tervis Spiraali paigaldus narkoosis

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.