Esileht Ilu ja tervis Südame vahelöögid eilsest, mida leevenduseks?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )

Teema: Südame vahelöögid eilsest, mida leevenduseks?

Postitas:

Nii, eisest hommikust saadik on mul südames pidevalt vahelöögid terve päev. Täna ka. Kunagi varem sellist asja tundnud pole, nagu suriseks rinnust korraks, ebameeldiv tunne. Vahepeal on palju kordi järjest, vahel jälle vähem. Alguses ma ei saanudki aru, mis see on, aga siis mees katsus pulssi ja ütles, et nagu jääks vahele midagi. Enesetunne halb ei ole. Mida võiks apteegist leevenduseks soetada? Validool aitab? Loomulikult võtan esmaspäeval ka perearstiga ühendust, kui selleks ajaks pole üle läinud.
Kas see võib olla hormoonidest? Mul just täna hakkasid päevad, eile algasid ju need vahelöögid. Samas üks päev enne ehmatasin koledasti ühe asja peale, nii et tervest kehast käis jõnks läbi… vastik tunne igatahes, siiralt loodan, et nii ei jäägi nüüd.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 19.10 15:34; 20.10 12:10; 20.10 21:00; 21.10 15:20; 21.10 18:41; 21.10 21:56; 22.10 14:12; 21.04 10:41; 22.04 10:54; 22.04 13:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oih, siin on sarnane teema juba üleval, aga võite ikka mulle ka vastata lohutuseks, kel kogemusi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

njah, mul on ka ühe korra olnud, aga ma ajasin end õhtuks ikka EMOsse (ei julenud magama jääda ning perearsti nõuandetelefon arvas ka, et võiksin). Seal tehti üks süst, mis vahelöögid \”maha tõmbas\” ning mõni kiire uuring ja anti käsk perearsti juures hormoone ja asju edasi uurida. Kõik oli korras, nii et põhjuseks kuulutati lõpuks stress ja ülepingutus. Soovitada ei oska kahjuks midagi, mina ei osanud midagi teha ja miski ei mõjunud ka. niisama üksikuid vahelööke esineb ikka, aga sellist, et minutis mitu korda on, polnud varem olnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.10 16:44; 20.10 12:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen selle teise sarnase teema algataja 🙂 nii, minul oli nüüd üle mitme päeva üks öö, kus polnud ühtegi volksutamist südames. Ja praegu on ka ok. Eile hakkasin jooma veiste-südamerohu teed, võtan 4 Relaxeni kapslit päevas, 6 Magvit B6 tabletti päevas ning 5 tilka D-vitamiini. Ei oska veel öelda, kas neist miski on ehk nüüd aidanud nii palju, et sain ometi magada normaalselt. Arst ütles, et kui nädala pärast veel on tekkinud päevi, kus jõnksutab ja taimed-vitamiinid ei aita, siis tuleb retseptirohi ka peale. Aga olen 6. nov kirjas ka kardioloogile, aga siiski tundub, et asi oli pigem närvidest ja stressist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 20.10 10:55; 20.10 16:52; 20.10 23:32; 21.10 16:12; 21.10 21:03; 21.10 22:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina siis käesoleva teema algataja. Minul on kaks päeva olnud siis nii, et päev otsa muudkui teeb neid põmakaid lööke, vahepeal ikka mitu korda minutis, vahel on veidi pikem vahe. No jube häiriv ja vastik. Kuidas saab selline asi üleöö hakata? Peab ju ikka mingi PÕHJUS ka olema? Elu on suht sama olnud mitu aastat, jah on stressirohke küll. Aga mul pole selle stressi eest ka mitte kuhugi minna, sest olen ema kahe-aastastele kaksikutele, kellel on praegu meeletud jonnihood ja lasteaeda saavad alles järgmisel aastal. Ning nende isa rabab meeletut tööd koguaeg, et pere ära toita. Kaksikuid meelega planeerida ei saa ja seetõttu lihtsalt peab olema topelt stressitaluvus ning topelt võime hakkama saada. Aga kui see krdi süda hakkab heast peast muudkui jõnkse tegema, siis paneb ikka kartma küll ja muretsema, et äkki midagi viga…Eile õhtul täitsa nutsin ja olin üsna kindel, et mu päevad on loetud varsti, sest ega süda, see ju üks tähtsaim organ kehas, niisama ikka ei jama, kui terve oleks. Mulle on praegu igatahes see suurt lisastressi ja muret tekitanud, muidu oleks ikka hakkama saanud ja edasi rühkinud. Plaanis täna ikka EMOsse minna igaks juhuks. Praegu tunnen neid lööke küll vähe, aga pagan, ma ei julge süüagi midagi. Sest eile-üleeile olid kohe, kui sõin, poole hullemad need löögid. Ilmselt räägitakse mulle seal EMOS ka, et kõik normaalne ja lihtsalt palju stressi jne…Aga mina ikkagi ei saa aru, kuidas ükspäev on kõik normaalne, ma ei teagi, et süda võib üldse selliseid asju teha. Ja teisest päevast hakkab hakkab heast peast pihta see asi ja ei lase olla, ega lõpegi ära.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 19.10 15:34; 20.10 12:10; 20.10 21:00; 21.10 15:20; 21.10 18:41; 21.10 21:56; 22.10 14:12; 21.04 10:41; 22.04 10:54; 22.04 13:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul kunagi aitas üksikuid vahelööke vähendada see, kui hakkasin südant treenima. Tuli ikka hirm peale, et süda ei pea vastu ja hakkasin iga päev tund aega tempokat kepikõndi tegema, hiljem ka jooksma. See vähendas küll lõppkokkuvõttes vahelööke.
Ehk, kui te nüüd uuringud ära teete ja mingit tõsisemat põhjust ei ole, püüdke aeroobse pulsiga liikumine oma päevakavasse sisse panna. Tervis on oluline ja selle jaoks peab aega leidma. Kasvõi muudest hüvedest loobumise hinnaga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.10 16:44; 20.10 12:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ole mureta, need on tavaliselt süütud lisalöögid. See tähendab, et süda lööb mõne löögi õrnemalt ja järgneva seepärast jõulisemalt. Seepärast tunnedki, nagu keegi lööks seest poolt. See on ebamugav,aga üldjuhul mitte ohtlik. Jah, sul on õigus, see tekib tavaliselt pikaajalisest stressist. Võid võtta veisesüdamerohkutilku, mida on saata igast apteegist ja ei ole kallid, samuti viirpuutilgad. Võid teha ühe kuuri Panangiini tablette, see sisaldab kaaliumi, ja seda on vaja. Kui teeb liiga tihti ja mitu korda järjest, võid hoida hinge kinni mõnda aega ja juua ka jääkülma vett klaasiga.Vahel olen ka endale vastu rinda käega sellel ajal löönud. Kindlasti aitab ka mõõdukas treening. Minul tavaliselt siis ei teinud ühtegi lisalööki. Kindluse mõttes võiksid käia perearstil,samuti võta saatekiri kardioloogi juurde kes võiks sulle teha Holteri uuringu, st pannakse 24 tunniks sulle külge aparaat, mis fikseerib kogu südame töö selle aja jooksul. Seal on näha, millised vahelöögid on ohtlikud ja millised on lihtsalt närvisüsteemist. Minul omal ajal oli 100-st vahelöögist 3 ainult sellised pisemat sorti
ohtlikud, ülejäänud närvidest ja lihtsalt ebamugavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah ongi nii halb see just seetõttu, et ei teagi nagu konkreetset põhjust, miks üldse hakkas jõnksutama. Stressirohke on see eluke juba aastaid olnud. Eks siis nüüd sai mõõt organismil täis lihtsalt ja kuskilt peavad need sümptomid avalduma. Olen ka end lohutanud, et seda on maailmas miljonitel inimestel, paljud elavad sellega juba aastaid ja mitme tuhande vahelöögiga päevas. Lohutab ka see, et neud lööke ei tule ette mitte koormuse ajal, vaid rahulolekus. Kui tekiks koormuse ajal, oleks südames tõesti mingi haigus. Küllap saame ikka jagu sellest 🙂 Mul on väike 1,9 a tütreke ja issi käib meil ka nädalas paar ööd tööl, siis kõige jubedam oligi nendel öödel, kui süda jõnksutas. Mõtlesin, et koputan naabritele, et kui kukungi kokku, siis saab laps nende juurde või kui pean kiirabisse minema, siis samuti. Aga midagi pole juhtunud. Õnneks tunnen end praegu hästi. Hirm on ainult uute löökide ees, öeldakse küll, et ära mõtle, siis need tekivadki, aga ikkagi ju mõtled, sest miskit pole parata 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 20.10 10:55; 20.10 16:52; 20.10 23:32; 21.10 16:12; 21.10 21:03; 21.10 22:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täpselt nii teise teema algataja! Ma täna kuskile end näitama ei läinud, sest päeval oli kõik ok. Väga harva jõnksutas, käisin isegi metsas 20 min kiiret kõndi tegemas ja oli super, olin rõõmus. Aga nüüd õhtul hakkaski jälle pihta, no nii vastik, ikka päris tihti teeb. Ära-mõtle-sellele-soovitus, täpselt seda ma tegingi! Olin rahulik, sõin ja vaatasin telekat, aga näe just siis hakkab rohkem, kui mõtted mujal ja täitsa rahulik olla. Kahetsen juba, et täna siiski EMO-sse ei läinud. Siiralt mõtlesin, et hakkab üle minema. Ja just see südame jõnksamine pidevalt tekitabki täiega stressi ja nutumaik tuleb suhu, kui see üldse rahule ei jäta. Tahaks ju ikka rahulikku olekut ka nautida, aga kuidas sa naudid kui siis iga natukese aja tagant löök läbi käib. Vastik-vastik. Nii rõvedat häda mul pole enne olnud ka. Hea teada, et ma vähemalt täitsa üksi pole sellega, teised ka sama tundnud või tunnevad. Teise teema algataja, kas sa suhelda ei taha lähemalt? Minu lapsed on ka samas vanuses, kui sinu tütar ja meil ju sama probleem. Ehk koos kergem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 19.10 15:34; 20.10 12:10; 20.10 21:00; 21.10 15:20; 21.10 18:41; 21.10 21:56; 22.10 14:12; 21.04 10:41; 22.04 10:54; 22.04 13:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sefiir, palun ära soovita uisapäisa ja uurimata inimestele Panangini, ega räägi kaaliumist, mida Sinu arvates vaja. Eelmises teemas juba mainisin, et minu rohked ja ohtlikku sorti vahelöögid olid põhjustatud just vere liigsest kaaliumisisaldusest. Kusjuures ma ei ole kunagi tarbinud kunstlikke vitamiini-mineraalipreparaate, ega Panangini. Nii et enne ikka tasub uurida ja siis endale asju sisse sööma hakata. Muide ka viirpuus tinktuur tekitas mul vahelööke- sel põhjusel, et sisaldas piiritust, kuid ma ei talu alkot.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.10 21:55; 20.10 22:44; 20.10 22:45; 21.10 10:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sefiir, palun ära soovita uisapäisa ja uurimata inimestele Panangini, ega räägi kaaliumist, mida Sinu arvates vaja. Eelmises teemas juba mainisin, et minu rohked ja ohtlikku sorti vahelöögid olid põhjustatud just vere liigsest kaaliumisisaldusest. Kusjuures ma ei ole kunagi tarbinud kunstlikke vitamiini-mineraalipreparaate, ega Panangini. Nii et enne ikka tasub uurida ja siis endale asju sisse sööma hakata. Muide ka viirpuus tinktuur tekitas mul vahelööke- sel põhjusel, et sisaldas piiritust, kuid ma ei talu alkot.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.10 21:55; 20.10 22:44; 20.10 22:45; 21.10 10:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sefiir, palun ära soovita uisapäisa ja uurimata inimestele Panangini, ega räägi kaaliumist, mida Sinu arvates vaja. Eelmises teemas juba mainisin, et minu rohked ja ohtlikku sorti vahelöögid olid põhjustatud just vere liigsest kaaliumisisaldusest. Kusjuures ma ei ole kunagi tarbinud kunstlikke vitamiini-mineraalipreparaate, ega Panangini. Nii et enne ikka tasub uurida ja siis endale asju sisse sööma hakata. Muide ka viirpuus tinktuur tekitas mul vahelööke- sel põhjusel, et sisaldas piiritust, kuid ma ei talu alkot.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.10 21:55; 20.10 22:44; 20.10 22:45; 21.10 10:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa, võiksime küll lähemalt suhelda! 🙂 jagatud mure on ikka jagatud mure. ma tegin ka täna ühe tervisejooksu õhtul ja jõin ühe veiste-südamerohu tee ka ära, siiani kõik ok. Minu e-mail, kuhu saad kirjutada: triz@solo.ee

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 20.10 10:55; 20.10 16:52; 20.10 23:32; 21.10 16:12; 21.10 21:03; 21.10 22:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sefiir, palun ära soovita uisapäisa ja uurimata inimestele Panangini, ega räägi kaaliumist, mida Sinu arvates vaja. Eelmises teemas juba mainisin, et minu rohked ja ohtlikku sorti vahelöögid olid põhjustatud just vere liigsest kaaliumisisaldusest. Kusjuures ma ei ole kunagi tarbinud kunstlikke vitamiini-mineraalipreparaate, ega Panangini. Nii et enne ikka tasub uurida ja siis endale asju sisse sööma hakata. Muide ka viirpuus tinktuur tekitas mul vahelööke- sel põhjusel, et sisaldas piiritust, kuid ma ei talu alkot.[/tsitaat]

Nii lolli juttu ei ole mina küll kuulnud:) Panangin on südamevitamiin, sellest küll mingeid vahelööke juurde ei tule. Ma ei tea millise juhmardi juures sa käisid. Need, mida mina pakun on väga süütud rohud (ei saa öelda isegi, et rohud). Ajuvaba küll:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]sefiir kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Nii lolli juttu ei ole mina küll kuulnud:) Panangin on südamevitamiin, sellest küll mingeid vahelööke juurde ei tule. Ma ei tea millise juhmardi juures sa käisid. Need, mida mina pakun on väga süütud rohud (ei saa öelda isegi, et rohud). Ajuvaba küll:)[/tsitaat]Kuna mind piinasid need ves-id juba 13 aastat, siis olen selle aja jooksul ikka kohe terve karja \”juhmardite \”juures käinud abi palumas- nii Eestis, kui välismaal. Eelmisel aastal siis soovitas üks Tallinna kardioloog minna Tartusse endokrinoloogi juurde, et uurida just seda kaaliumitaset veres, mille üleküllus vere võib just neid vahelööke põhjustada. Kuna mul ves-e esines iga paari tavalise löögi järel, mida on ikka väga palju, siis perearsti ja paari teise kardioloogi umbropsu soovitatud Panangin ( mille üks põhikomponent on kaalium, kuid mida minu veres oli juba liigselt) oleks mu olukorra veel hullemaks teinud. Kaaliumirohkete toiduainete söömisel (ei teadnud, et minu lemmikud marjad näiteks on suur kaaliumiallikas) halvenes mu olukord alati, aga ma ei teadnud siis, miks. Endokrinoloog keelas Panangini võtta, kardioloog, kelle juurde tagasi läksin, samuti. Ei ole ajuvaba. Inimesed on erinevad ja vahel ei ole nende veres kõik nii nagu vaja. Mõnikord on\”haiguse\” põhjus väga lihtne, aga alati ei tulda selle peale, et nii labast asja uurida. Minu kirjeldatud seisund võib nii mõnegi inimese õige diagnoosi saamiseni juhatada. Sulle aga head tervist ja vahelöögivaba elu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.10 21:55; 20.10 22:44; 20.10 22:45; 21.10 10:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja. Käisin täna siiski EMO-s ära, sest eile oli ikka kole olla hilisõhtul. Süda pani muudkui põntse järjest. Nagu arvata oligi, siis EKG ei näidanud muffigi, seda tehti ka ainult 30 sekundit. Pandi ka monitor külge, mis näitas igasuguseid näitajaid ning mõõtis iga natukese aja tagant vererõhku. Jumala korras kõik. Terve see tunnike, mis ma seal monitori küljes pikutasin ja oma proove ootasin, tegi süda vaid ÜHE põntsu, mis siis kohe seal monitoril ilusti ka näha oli. Aga ma suutsin õnneks sealsele arstile selgitada, kuidas olukord tegelikult on ja tehti kohe ka päris palju proove. Sealhulgas kilpnäärme proov- korras. Ja rääkisin ka kaaliumijutu ära, vereproov näitas, et kaalium on OK, aga lähedal alumisele piirile. Niisiis PANANGINI soovitati minul julgelt võtta ning kirjutati välja ka Betaloc. Mida ma ilmselt ei julge küll võtta…enne kui perearstiga pole jutule saanud. Seda soovitati kindlasti teha ja perearst pidi siis selle Holteri uuringu tegema. Ühesõnaga näitajate järgi süda nagu noorel hobusel, aga nii raske uskuda seda, kui ilusas rütmis lüüa ei taha ja häirib sedasi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 19.10 15:34; 20.10 12:10; 20.10 21:00; 21.10 15:20; 21.10 18:41; 21.10 21:56; 22.10 14:12; 21.04 10:41; 22.04 10:54; 22.04 13:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tubli, et ära käisid EMO-s. Mina sain siis 6. nov aja Holteriks. Aga siiani on nüüd 2 päeva ja 2 ööd olnud vahelöökideta 🙂 Ma soovitan sulle ka juua veiste-südamerohu teed või tilku. Kui see on nüüd see mis aitab, siis minul on alates selle tee joomisest olnud vahelöökideta päevad-ööd. Miks Betaloci kardad võtta? 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 20.10 10:55; 20.10 16:52; 20.10 23:32; 21.10 16:12; 21.10 21:03; 21.10 22:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Betaloc on esmane retseptiravim rütmihäirete puhul. mismõttes ei julge võtta? need vahelöögid meeldivad või?
ja vahelöökide pärast emosse minna… no ma ei tea, endal on Holter uuringki alles tegemata, mida sa lootsid sealt siis saada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasele, miks sa oled nii õel? Mul pole ju enne vahelööke olnud ja ma ei teadnud misasjad need ongi, kuni ise kogesin. Kust ma saan enne kindel olla, mis minu sees toimub ja kas midagi väga valesti ei ole, kui ma ei lähe ja ei kontrolli?
Betaloc’is kahtlen veidi, sest kuna need välja kirjutanud arst oli ka kahtlev. Ja kergekäeliselt ei suhtu ma ühtegi ravimisse. Ja ega see ei raviks ju põhjust vaid ainult sümptome.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 19.10 15:34; 20.10 12:10; 20.10 21:00; 21.10 15:20; 21.10 18:41; 21.10 21:56; 22.10 14:12; 21.04 10:41; 22.04 10:54; 22.04 13:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See kui sydamel justkui paus oleks, on tegelikult kompenseeriv paus.
Vahelööke on noortel rohkem aga me ei tunne reeglina neid.

Minul oli ka üksvahe, ma nende pärats arstile ei roninud aga käisin muude põhjustega. siis tuli välja, et mul on kilpnäärme ületalitust ja sellest ka sellised häired. sain ravi ja sain ka vahelöökidest lahti. MInul nad enamasti tekkisid pikali heites aga vahest ka päevasel ajal niisama.

Tavalise eks millegile sellisele ei pruugigi pihta saada ja alati ka mitte koormusekg-ga. selleks ongi vaja 24 t uuring teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Nii, eisest hommikust saadik on mul südames pidevalt vahelöögid terve päev. Täna ka. Kunagi varem sellist asja tundnud pole, nagu suriseks rinnust korraks, ebameeldiv tunne. Vahepeal on palju kordi järjest, vahel jälle vähem. Alguses ma ei saanudki aru, mis see on, aga siis mees katsus pulssi ja ütles, et nagu jääks vahele midagi. Enesetunne halb ei ole. Mida võiks apteegist leevenduseks soetada? Validool aitab? Loomulikult võtan esmaspäeval ka perearstiga ühendust, kui selleks ajaks pole üle läinud.
Kas see võib olla hormoonidest? Mul just täna hakkasid päevad, eile algasid ju need vahelöögid. Samas üks päev enne ehmatasin koledasti ühe asja peale, nii et tervest kehast käis jõnks läbi… vastik tunne igatahes, siiralt loodan, et nii ei jäägi nüüd.[/tsitaat]proovi midagi rahustavat, kas või palderjani.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, kuidas sul on muidu nüüd enesetunne? Kas oled leevendust saanud neile vahelöökidele? 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 20.10 10:55; 20.10 16:52; 20.10 23:32; 21.10 16:12; 21.10 21:03; 21.10 22:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kle justkui natuke on parem on praegu. Ikka tunnen neid lööke, aga mitte nii palju nagu varem…Aga ma ei tea, mis siis saab kui pikali lähen. Olen Panangini ka täna võtnud. Muud abistavat pole tarbinud esialgu. Vaatab, mis saab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 19.10 15:34; 20.10 12:10; 20.10 21:00; 21.10 15:20; 21.10 18:41; 21.10 21:56; 22.10 14:12; 21.04 10:41; 22.04 10:54; 22.04 13:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli alguses nii, et ka hakkas jõnksutama ja kuskil 2-3 päeva, siis tuli mitmenädalane paus. Ja siis sama jälle, nagu mingi intervall-süsteem 😀 Arvasin alati, et nüüd on sellega kõik, aga näe, ikka tuleb tagasi. Ma andsin ka suht kaua lapsele rinda, alles nüüd okt alguses lõpetasin, laps sai nüüd 1,9 a. Arst arvas, et ka see rinna andmine mõjus kurnavalt, täielik tissisõltlane oli ta mul ikka, öösiti ka 3-4 korda. Ehk organism nüüd saab puhata, loodan, et siis ka see südame rahutus lõppeb.
Aa ja hästi on mõjunud mulle alati õhtune jooks, selline rahulik ja mõõdukas. Võid mulle meilile kribada! Eespool kirjutasin oma andmed 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 20.10 10:55; 20.10 16:52; 20.10 23:32; 21.10 16:12; 21.10 21:03; 21.10 22:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutasingi sulle! 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 19.10 15:34; 20.10 12:10; 20.10 21:00; 21.10 15:20; 21.10 18:41; 21.10 21:56; 22.10 14:12; 21.04 10:41; 22.04 10:54; 22.04 13:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuidas teil kahel vahepeal läinud on? kas vahelöögid kadusid iseenesest või pidite mõnda aega ravimeid tarbima? või tarbite siiani?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.04 22:57; 21.04 18:02; 22.04 11:42; 22.04 14:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere-tere!

Näed siis, minu vana teema siin, rohkem kui 4 aastat tagasi tehtud. Olen elus. 🙂 Rohtu ei võta, aga süda vahel endiselt mingit jama teeb. Päris 100% ilma rütmihäireteta ei ole, aga midagi väga hullu ka justkui enamasti pole.
Paar aastat tagasi aga oli ükskord kolm päeva väga hull kriis. See oli täpselt pärast viirushaiguse põdemist. Vahelööke viskas minutis ikka palju kordi. Rohi ei aidanud, pigem tegi hullemaks. Käisin siis ka taas EMOS, sest vahelööke oli tõesti palju, ma ei saanud öösel üldse magada. Midagi ei tehtud, läksid ise õnneks üle… aga väga õudne oli. Ilmselt viirushaigus tekitas selle.
Praegu tunnen, et süda “mulistab” vahel siis, kui on mingi hormonaalne värk, ov-aeg või enne päevi jne. Üldises mõttes vist pidi mu süda korras olema, aga mirtraalklapil pidi olema miski trivilaane füsioloogiline regurgitatsioon (sain aru nii, et see pole midagi eriti olulist, aga klapp laseb veits läbi).
Natuke ikka kripeldab vahel, et kas on ikka süda terve ja kõik korras, sest on vastik tunne, kui “mootor” midagi kummalist jälle teeb. igatahes loodan parimat ja teen vaikselt trenni ka. Vormis süda on ehk ikka tugevam.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 19.10 15:34; 20.10 12:10; 20.10 21:00; 21.10 15:20; 21.10 18:41; 21.10 21:56; 22.10 14:12; 21.04 10:41; 22.04 10:54; 22.04 13:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tänan et vastasid!
leidsin selle vana teema otsinguga. ise olen mitmed kuud vahelöökide või rütmihäiretega hädas. asi algas kuidagi äkki ja ootamatult. ühel kuul paaril korral ja järgmisel kuul mingist hetkest alates juba igapäevaselt. enamasti on häired ja ebamugavustunne öösiti, viimasel ajal ka päeval. hullematel hetkedel on minutis isegi 6-7x. käib selline tuntav tugevam löök ja seejärel pikem paus. väga ebameeldiv tunne. holteri vastuses kirjas et rütmihäired. kirjutati välja metoprolol 25mg, seda veel ei ole võtnud.
viirpuutilku ja veiste südamerohu tinktuuri olen proovinud, ei teagi kas nendest on kasu.
kas sa ise ei hakanudki tablette võtma või ei võta enam hetkel? kas on võimalik, et see periood iseenesest möödub? kuidas see selgus, et klapil mingine viga on? ekg näitab sellist asja või ultraheliuuring?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.04 22:57; 21.04 18:02; 22.04 11:42; 22.04 14:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin just nädal tagasi kardioloogil vahelöökidega. Tehti ekg ja koormustest. Öeldi, et süda ja südame veresoonkond on terved ja et need vahelöögid ei ole ohtlikud. Arst arvas, et närvidest. Kirjutas profülaktika mõttes mingit rohtu ka, kuid kõrvaltoimete hirmus ma neid ei hakanud veel võtma ja üritan lõõgastavaid protseduure võtta.
Mul on ka aasta otsa olnud tasakaaluhäiret, üks teine üldarst arvas, et kaelas-õlgades-seljas lihaspinged. Selg on mul valus ja kange küll pidevalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tänan et vastasid!

kas sa ise ei hakanudki tablette võtma või ei võta enam hetkel? kas on võimalik, et see periood iseenesest möödub? kuidas see selgus, et klapil mingine viga on? ekg näitab sellist asja või ultraheliuuring?

Tablette korra proovisin, kuid need tegid mu olukorra hullemaks. Minu vahelöögid olid just hullemad hästi rahulikus olekus ja Metoprolol tegi veel halvemaks, pulsi veel rahulikumaks ja vahelööke tuli üha juurde. Ükski arst sellest jutust aru ei saanud, et löögid rahulikul ajal. Rõhutasid ikka maha rahunemist jne, kuigi just rahulolekus hakkas asi pihta.

On küll võimalik, et möödub iseenesest. Minul vahel ei ole üldse mitte midagi. Oma kogemuse põhjal soovitan sulle: * Kelasini magneesium iga päev suukaudselt ja/või magneesiumihelvestega jalavannid.
* Söö peotäis rosinaid iga päev
* Palju vett juua
* Mõõdukas aeroobne treening pulsiga vahemikus 120-140 võimalusel iga päev pool tundi (jalgratas, velotrenažöör on ideaalne)
* Ära tarvita midagi, milles sisaldub aspartaam.

Mul ei ole otseselt tuvastatud mingit viga klapiga, see pidi olema mul füsioloogiline vms. Igatahes arst sellele mingit tähtsust ei omistanud. See jah tuvastati südame uh käigus. Kas sul on see tehtud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 19.10 15:34; 20.10 12:10; 20.10 21:00; 21.10 15:20; 21.10 18:41; 21.10 21:56; 22.10 14:12; 21.04 10:41; 22.04 10:54; 22.04 13:20;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )


Esileht Ilu ja tervis Südame vahelöögid eilsest, mida leevenduseks?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.