Esileht Ilu ja tervis Südame vahelöögid eilsest, mida leevenduseks?

Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Teema: Südame vahelöögid eilsest, mida leevenduseks?

Postitas:

südame uh ei ole veel tehtud. apteegist soovitati panangini süüa, pidavat sellisel puhul hea olema. kolmel korral olen seda üritanud teha, kuid peale paari tabletti on pearinglus ja halb enesetunne tekkinud. arvasin, et äkki mul kaaliumi või magneesiumi üleküllus, et seepärast see tablett ei sobi. verest sai määratud kaalium, see oli normis, magneesiumi taset ei tea. ehk võin prooviks magneesiumit üksi proovida?
mul on samuti need tuntavad löögid või vahelöögid tekkinud rahulolekus, kas õhtuti rahulikult teleka ees istudes või voodis siis kui magama olen sättinud või isegi keset ööd 1-2 ajal olen selle peale üles ärganud. nendel hetkedel olen küll rahulik olnud. vahel päeval tunnen, et süda lööb tuntavalt ja on üldse selline erk ja ärev sees. see ei pruugi iga kord vahelöökide tekkimist tähendada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.04 22:57; 21.04 18:02; 22.04 11:42; 22.04 14:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Magneesiumi ülekülluse tõttu küll muretsema ei pea. Pigem on seda enamikul inimestest puudu. Kui magneesiumit saab liiga palju, siis läheb lihtsalt kõht lahti. Proovi kindlasti magneesiumi jalavanne, kui sa seda ei ole veel teinud. See kõige loomulikum ja hea kiire viis magneesiumi tase n-ö õigeks saada.
Kaaliumiga sama lugu, selle üleküllus pidi ikka üsna erandlik olema. Aga kõige loomulikum viis seda saada oleks toidu kaudu, seepärast soovitasingi rosinaid (neis on palju kaaliumit). Banaanis on ka palju kaaliumit.
Proovi paar nädalat järjepidevalt iga päev magneesiumi jalavanne, rosinaid süüa ja palju vett juua ning veidi aeroobset trenni (kui sa seda juba ei tee) ja vaata, kas enesetunne muutub. Minul need asjad aitavad.
Ega sa mingites suurtes kogustes D-vitamiini ei tarbi nagu praegu palju soovitatakse? Mina avastasin, et d-vitamiin tekitab mulle samuti vahelööke. Nii uskumatu kui see ka tundub. Jätsin selle ära ja vahelööke praktiliselt enam ei olnud. Nüüd proovin igal võimalusel päikese käes olla ja jällegi loomulikul viisil seda ammutada. 🙂 Inimeste organismid on nii erinevad, enamikul mõjub kunstlik d-vitamiin just hästi…
Kindlasti katsu südame uh uuring ka endale saada! Igaks juhuks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 19.10 15:34; 20.10 12:10; 20.10 21:00; 21.10 15:20; 21.10 18:41; 21.10 21:56; 22.10 14:12; 21.04 10:41; 22.04 10:54; 22.04 13:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kust neid magneesiumihelbeid saab? apteegist?
rosinaid ja banaane olen viimasel ajal söönud. kui mul see probleem oli tekkinud, tehti vereanalüüs, kilpnääre jm näitajad, seal näitas d-vitamiini alla normi ja seetõttu hakkasin d-vitamiini võtma. vahelöögid olid seega enne d vitamiini võtmist.
loodan tänase öö hästi magada, et homne tööpäev vastu pidada. muidu ei jaksa klientidega suheldagi….

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.04 22:57; 21.04 18:02; 22.04 11:42; 22.04 14:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loodate tõesti, et UH (kumb neist?) näitab ära, miks Teil on vahelöögid? Lillelapsekesed!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )


Esileht Ilu ja tervis Südame vahelöögid eilsest, mida leevenduseks?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.