Esileht Pereelu ja suhted Suhe ilma seksita

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 133 )

Teema: Suhe ilma seksita

Postitas:

Elasin 4 aastat sellise mehega, kel olid varjatud fetishid, kuid nii kinnine, et minuga neist rääkida ei suutnud ja ei suutnud neid ka minuga ellu viia. Alguses oli kõik hästi, ma ei arvanudki, et tal ses suhtes probleemid on. Aga mingi hetk hakkas asi allamäge minema. Olime varajastes 20ndates, aga seksime kord nädalas kiirelt ja siis pidin ka kõvasti nutma, et sedagi saada. Halastusseks on mõttetu ja ainult sooloseks ka paarissuhtes mind ei rahuldanud. Olin täielikus masenduses. Lõpuks pinnisin välja, milles probleem. Fetish ja vaatab porri ja teeb parem endale ära, kui seksib minuga. Ja minuga proovida ei tahtnud, kuigi olen vabameelne ja nõus.

Jätsin ta maha, nüüd elan samasuguse seksihuvilisega nagu isegi olen. Tulemas teine laps ja elu on ilus. Üritame ikka iga päev seksida, aga kuna viimasel ajal tööd palju ja väsimus, siis mõnikord jääb vahele. Oleme avatud, räägime oma fantaasiatest ja soovidest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Teema algataja olen.
Olen väga tänulik, et siin pole parastavaid ja süüdistavaid vastuseid. Olin päris kindel, et just selliseid võin siit lugeda, aga olin meeldivalt üllatunud, kui täna neid vastuseid lugesin. Kahjuks hakkas minu mees viimasel korral lahutust nii intensiivselt nõudma, et ilmselt meil midagi parandada ei saa. Enam pole asi isegi seksi puudumises. Ma ei saaks nagunii end tunda kindlana suhtes, kus mees on mind maha jätnud põhjusel, et tahtsin rohkem lähedust, ja siis ümber mõelnud. Meie lähemegi lahku. Minu puhul leidis asi sellise lahenduse, aga soovin kõigile samas olukorras olevatele kõige paremaid lahendusi ja et armastus teid ikka koos hoiaks.[/tsitaat]

Igaljuhul peab suhtes lähedus olema, vähemaga ei saagi. Ja arvan, et mees varjab veel mingit põhjust-kas siis lapse sünniks polnud valmis või on mõni silmarõõm või tahab lihtsalt vabadust ja polegi nagu täiskasvanud ja kardab vastutust vms. Parem on mitte vinduda sellises suhtes-mina kahetsen ka ,et olin 2 aastat ilma seksita kuna mehel terviseprobleemid-hiljem pettis ka veel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda ei saa võtta nii, et kuidas kohe algul aru ei saadud, et seks ei sobi. Mina elan koos naisega, kes samuti enam seksi ei soovi. Kolme kuu jooksul ehk oleme vahekorras ja näib, et see aeg pikeneb aina veelgi. Naine soovis tutvudes aina seksi, nüüd väidab, et enam mitte. Oleme nii kaugenenud teineteisest, et hakkab juba tekkima viha ja mõnitamine üksteise suunal. Meil on 3 a.laps kes vajab meid mõlemat, aga selline külm suhe ei saa igavesti kesta. Oleme rääkinud sel teemal, aga ei miskit… Kurb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagu ikka, loen selliste teemade alt tonnide viisi naiste kirjutatud rumalusi ja nagu ikka, on naiste täielik seksi-võhiklikkus lihtsalt hämmastav.
On muidugi võimalik, et mehel on meditsiinilised probleemid kuid palju tõenäolisem on, et mehel on kooselus lihtsalt surmavalt igav. Pereelu ei paku talle midagi ja miks peaks ta siis seksikas olema? Mehe seksuaalsus sõltub mitmetest aspektidest, kuid väga tähtis on ka, et naine, kellega ta seksib assotseerub talle millegi huvitava, põnevaga.
See jääb teemaalgataja mureks välja mõelda, kuidas kooselu huvitavamaks muuta. Kui ta seda ei suuda või ei viitsi, siis ise teab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]mees33 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Nagu ikka, loen selliste teemade alt tonnide viisi naiste kirjutatud rumalusi ja nagu ikka, on naiste täielik seksi-võhiklikkus lihtsalt hämmastav.
On muidugi võimalik, et mehel on meditsiinilised probleemid kuid palju tõenäolisem on, et mehel on kooselus lihtsalt surmavalt igav. Pereelu ei paku talle midagi ja miks peaks ta siis seksikas olema? Mehe seksuaalsus sõltub mitmetest aspektidest, kuid väga tähtis on ka, et naine, kellega ta seksib assotseerub talle millegi huvitava, põnevaga.
See jääb teemaalgataja mureks välja mõelda, kuidas kooselu huvitavamaks muuta. Kui ta seda ei suuda või ei viitsi, siis ise teab. [/tsitaat]

Vastutus õnneliku kooselu eest lasub siis naisel?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.08 11:08; 06.08 11:10; 07.08 15:50; 07.08 18:19; 22.03 15:57; 22.03 17:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Seda ei saa võtta nii, et kuidas kohe algul aru ei saadud, et seks ei sobi. Mina elan koos naisega, kes samuti enam seksi ei soovi. Kolme kuu jooksul ehk oleme vahekorras ja näib, et see aeg pikeneb aina veelgi. Naine soovis tutvudes aina seksi, nüüd väidab, et enam mitte. Oleme nii kaugenenud teineteisest, et hakkab juba tekkima viha ja mõnitamine üksteise suunal. Meil on 3 a.laps kes vajab meid mõlemat, aga selline külm suhe ei saa igavesti kesta. Oleme rääkinud sel teemal, aga ei miskit… Kurb.[/tsitaat]

Tuleta meelde, kuidas sa ise naisega tutvuse alguses käitusid. Olen 100% kindel ,et nüüd sa seda enam ei tee. Naised ei vaja seksi enamasti kui füüslist akti, naisel tipneb emotsionaalne, vaimne ja füüsiline heaolu seksiga. Naine seksib, kui ta on õnnelik.
Kas naine saab ikka sama palju puhata kui sina? Käite võrdselt trennis, jagate kodutöid ja lapse eest hoolitsemist?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.08 11:08; 06.08 11:10; 07.08 15:50; 07.08 18:19; 22.03 15:57; 22.03 17:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]mees33 kirjutas:[/small]

Vastutus õnneliku kooselu eest lasub siis naisel?[/tsitaat]

Vanasti öeldi kel janu, sel jalad.

Mehel ei pruugi teravat vajadust seksi järgi olla. Saab ise oma käega hakkama ja asi korras.
Jonnimine ei vii kuhugi. Lahkuminek pole lahendus. Tuleb lihtsalt oma peaga mõelda. Kui naine tahab seksi, siis ta peab midagi välja mõtlema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]mees33 kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Vanasti öeldi kel janu, sel jalad.

Mehel ei pruugi teravat vajadust seksi järgi olla. Saab ise oma käega hakkama ja asi korras.
Jonnimine ei vii kuhugi. Lahkuminek pole lahendus. Tuleb lihtsalt oma peaga mõelda. Kui naine tahab seksi, siis ta peab midagi välja mõtlema. [/tsitaat]

Mida siis täpsemalt, kui mees ongi aseksuaalne?

Meil täpselt sama stoori nagu paljudel siin. Koos oldud 8 aastat. Seksime paar korda aastas. Tihedamat seksi oli alguses paar kuud, siis mees ütles, et ei taha väga tihedalt, mõjub talle kohustusena.

Välimus on mul okei, teinud isegi modellitööd, olen haritud, hea töökohaga, meest armastav. Meest võrgutanud igal viisil kuni lõpuks ise ka loobunud. Ta on hea isa ja armastab väga oma pere ja on iga hetke meiega koos. Aga seksida ei taha.

Kulla mees33, kes sa tead kõiki lahendusi, mida ma siis ette võtan sellises olukorras? 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.08 20:15; 06.08 22:03; 07.08 21:06; 08.08 07:07; 08.08 08:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub jah, et igavus ja etteaimatavus on sellistel meestel totaalne turn-off, kes niigi väga seksihuvilised pole.

Mul on visiitsuhe endast 10 aastat vanema mehega. Ise olen 38, mees 48. Olen avastanud, et parim seks on meil siis, kui mingi draama üles tõmmatud. Et tal on tekkinud hirm mind kaotada vms. No teeb kõike, mida vaja: restoran, vestlused, vein ja juust tema juures ja kui siis ennast lahkuma asutan, siis murrab sõna otseses mõttes maha (ei hooli ka sellest et mul päevad). Kui veel tõrjun teda, siis seda enam erutub. Kui aga oleme mõnikord nädal aega koos elanud tema juures ja igal ööl samas voodis maganud, tekib kohe turvalisus, igavus ja kui mina alustan, siis tal on päris tihti potentsiprobleem. Nii, et tõde on selles, mida mees 33 ütles: igavus tapab tavalise (mitte väga seksika) mehe potentsi. Koguaeg peab mingi jama õhus olema ja mehel hirm, et äkki jääb naisest ilma jne. Kusjuures on näha, kui õnnelik on mees siis, kui on saanud naise nö lahinguga ära vallutada. Seda õnne ja rahulolu lausa õhkub temast. Ja mis seal salata, ka mina naudin, et mind korralikult maha murti ja minna ei lastud. 🙂

Iseenesest mulle sobib see väga hästi, sest olen aru saanud, et elu ongi mäng ja seda tuleb nautida nii, kuidas vähegi võimalik. (Lapsed ka olemas ja mingi kell ei tiksu).

Iha äratamiseks mehes sobivad 2 olukorda:
1. naine on kättesaamatu
2. naine on hädas ja õnnetu ja vajab päästmist

Igasuguse seksihimu tapab mehe jaoks mehest sõltuv, meest jumaldav, ümmardav ja klammerduv naine. Sellisel juhtumil tunduvad kõik teised naised lausa jumalannad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kolme lapsega peres ei hoia ma küll seksisaamise eesmärgil õhus mingit pidevat jama, et hakkame lahku minema ja pere laguneb. See lükkaks mu mehe seksikuse asemel depressiooni.
Seda mängu saab lubada jah oma nädalalõpupeikadega, aga mitte lastega pereelus.
Tüli on mu mehega üldse võimatu üles tõmmata (olen proovinud), ta lihtsalt ei tülitse. Kui pikalt olen mingit draamat üles tõmmanud, siis lõpuks vihastab hoopis kohutavalt ja see pole mingi seksikas viha, vaid absoluutselt endast välja aetud mees. Seda on juhtunud meie 8a jooksul kaks korda. Armukade ta ka pole.

Ma pole näiteks kunagi olnud klammerduv ja ümmardav naine, ma olen igas mõttes iseseisev 🙂

Ehk mul on küll mõistus otsas, mida oma elus teha. Olen alla andnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.08 20:15; 06.08 22:03; 07.08 21:06; 08.08 07:07; 08.08 08:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tundub jah, et igavus ja etteaimatavus on sellistel meestel totaalne turn-off, kes niigi väga seksihuvilised pole.

Mul on visiitsuhe endast 10 aastat vanema mehega. Ise olen 38, mees 48. Olen avastanud, et parim seks on meil siis, kui mingi draama üles tõmmatud. Et tal on tekkinud hirm mind kaotada vms. No teeb kõike, mida vaja: restoran, vestlused, vein ja juust tema juures ja kui siis ennast lahkuma asutan, siis murrab sõna otseses mõttes maha (ei hooli ka sellest et mul päevad). Kui veel tõrjun teda, siis seda enam erutub. Kui aga oleme mõnikord nädal aega koos elanud tema juures ja igal ööl samas voodis maganud, tekib kohe turvalisus, igavus ja kui mina alustan, siis tal on päris tihti potentsiprobleem. Nii, et tõde on selles, mida mees 33 ütles: igavus tapab tavalise (mitte väga seksika) mehe potentsi. Koguaeg peab mingi jama õhus olema ja mehel hirm, et äkki jääb naisest ilma jne. Kusjuures on näha, kui õnnelik on mees siis, kui on saanud naise nö lahinguga ära vallutada. Seda õnne ja rahulolu lausa õhkub temast. Ja mis seal salata, ka mina naudin, et mind korralikult maha murti ja minna ei lastud. 🙂

Iseenesest mulle sobib see väga hästi, sest olen aru saanud, et elu ongi mäng ja seda tuleb nautida nii, kuidas vähegi võimalik. (Lapsed ka olemas ja mingi kell ei tiksu).

Iha äratamiseks mehes sobivad 2 olukorda:
1. naine on kättesaamatu
2. naine on hädas ja õnnetu ja vajab päästmist

Igasuguse seksihimu tapab mehe jaoks mehest sõltuv, meest jumaldav, ümmardav ja klammerduv naine. Sellisel juhtumil tunduvad kõik teised naised lausa jumalannad.[/tsitaat]

Selline on kahe teineteist mitte armastava inimese suhe, mis põhineb seiklusel, seksil ja mängul. See on ok, aga niiviisi ei jaksa aastaid elada, kahtlen, kas suudaksid seda nautida oma abikaasa ja väikeste laste korral. Need on ajaviitesuhted ja pereeluga pole neil suurt pistmist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 28.06 23:52; 29.06 10:09; 29.06 11:28; 01.07 11:59; 06.08 22:36; 07.08 16:09; 07.08 16:21; 07.08 18:41; 07.08 21:01; 08.08 08:28; 08.08 08:51; 08.08 09:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ahjaa, tervise pärast muretsejatele pean ütlema, et selle koha pealt on mehel kõik korras. Iseennast rahuldab ta tualetis tihedamini, kui mind voodis.[/tsitaat]

Koer võib olla siia maetud.
Rahuldab end liiga tihti, oma pihk on tihkem… Ei saa välistada. “Raviks” on ainult ja ainult masterubeerimise lõpetamine ja seksuaalenergia suunamine vahekorda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.08 01:45; 07.08 12:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa jaa, otse loomulikult, keelake rangelt mehel masturbeerimine, tehke käskkiri ja hoiatus arvestuskaardile ka muidugi. 😛 Kirjutage reeglid ja keelud vetsu seinale. Ja muidugi, kõige tähtsam on kontroll!!! Nuhkige, uurige, võtke letti, kuulake üle! Vat siis alles palk tõuseb! 😛

Siin mõnes kommis oli viiteid õiges suunas. Armukadedus on meestel sageli seksikust tõstev tunne küll.

Minu soovitused.
Otsige üles mõni fotograaf ja mainige mehele muuseas, vilksamisi, juhuslikult, et lähete aktifotosid tegema. Niisama. Kuniks noor ja ilus. Laske ka päriselt fotod teha. Ja jätke need juhuslikult kuskile, kus mees vähe nuhkides need leiaks.

Tehke endale iha.ee konto ja mainige seda ausalt mehele. Tehke nägu, et see on täiesti normaalne. Kõik teevad. Teil loomulikult pole sellega mingeid tagamõtteid. Te loomulikult ei otsi armukest. Lihtsalt lõbus on.

Organiseerige üritus, kus osalevad tuttavad mehed ja naised ning kus sees on segasaun ja alasti ujumine ning ööbimine. Küsige, kas mees tahab ka tulla, kuigi see pole talle sugugi kohustuslik. Pigem vastupidi, las jääb lapsi hoidma.

Kui mees kõige selle peale olulisemalt seksikamaks ei muutu, siis on küll asi tõesti päris p…s.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]kaarel kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

siis on asi peppus.
jabur egoism ikka, ise ei taha ja teisel ka ei lase.[/tsitaat]

Asi on tõesti pepus ehk antud mees on vähemalt kapipede, kui mitte midagi enamat.
[small]mees33 kirjutas:[/small]
[tsitaat]

Minu soovitused.
Otsige üles mõni fotograaf ja mainige mehele muuseas, vilksamisi, juhuslikult, et lähete aktifotosid tegema. Niisama. Kuniks noor ja ilus. Laske ka päriselt fotod teha. Ja jätke need juhuslikult kuskile, kus mees vähe nuhkides need leiaks.

Tehke endale iha.ee konto ja mainige seda ausalt mehele. Tehke nägu, et see on täiesti normaalne. Kõik teevad. Teil loomulikult pole sellega mingeid tagamõtteid. Te loomulikult ei otsi armukest. Lihtsalt lõbus on.

Organiseerige üritus, kus osalevad tuttavad mehed ja naised ning kus sees on segasaun ja alasti ujumine ning ööbimine. Küsige, kas mees tahab ka tulla, kuigi see pole talle sugugi kohustuslik. Pigem vastupidi, las jääb lapsi hoidma.

Kui mees kõige selle peale olulisemalt seksikamaks ei muutu, siis on küll asi tõesti päris p…s.[/tsitaat]

Sa keerad küll asja natuke üle vindi, aga üldjoontes on sul õiged soovitused.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ahjaa, tervise pärast muretsejatele pean ütlema, et selle koha pealt on mehel kõik korras. Iseennast rahuldab ta tualetis tihedamini, kui mind voodis.[/tsitaat]

Mismoodi tal tervise osas kõik korras on, kui ta ennast rahuldab tihedamini kui sind voodis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meestele ei meeldi pealepressimine. Nad tahavad ise olla jahtijad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]mees33 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Jaa jaa, otse loomulikult, keelake rangelt mehel masturbeerimine /…/ 😛

[/tsitaat]

Netist leiab selle kohta arstide kommentaare küll ja veel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.08 01:45; 07.08 12:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]mees33 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Jaa jaa, otse loomulikult, keelake rangelt mehel masturbeerimine, tehke käskkiri ja hoiatus arvestuskaardile ka muidugi. 😛 Kirjutage reeglid ja keelud vetsu seinale. Ja muidugi, kõige tähtsam on kontroll!!! Nuhkige, uurige, võtke letti, kuulake üle! Vat siis alles palk tõuseb! 😛

Siin mõnes kommis oli viiteid õiges suunas. Armukadedus on meestel sageli seksikust tõstev tunne küll.

Minu soovitused.
Otsige üles mõni fotograaf ja mainige mehele muuseas, vilksamisi, juhuslikult, et lähete aktifotosid tegema. Niisama. Kuniks noor ja ilus. Laske ka päriselt fotod teha. Ja jätke need juhuslikult kuskile, kus mees vähe nuhkides need leiaks.

Tehke endale iha.ee konto ja mainige seda ausalt mehele. Tehke nägu, et see on täiesti normaalne. Kõik teevad. Teil loomulikult pole sellega mingeid tagamõtteid. Te loomulikult ei otsi armukest. Lihtsalt lõbus on.

Organiseerige üritus, kus osalevad tuttavad mehed ja naised ning kus sees on segasaun ja alasti ujumine ning ööbimine. Küsige, kas mees tahab ka tulla, kuigi see pole talle sugugi kohustuslik. Pigem vastupidi, las jääb lapsi hoidma.

Kui mees kõige selle peale olulisemalt seksikamaks ei muutu, siis on küll asi tõesti päris p…s.[/tsitaat]

Aga see mõjub ju vaid mehe puhul, kellele armukadedus sütitavana mõjub…endal suhtes antud probleemi pole. Pigem tahab mees tihemini kui mina jaksan (olen 7 kuud rase), aga nt minu mehega sinu ettepanekud ei viiks seksini, vaid selleni, et ta tunneks, et otsin kuskilt mingit teist suhet…teeks ta kurvaks ja tõmbaks enesehinnangu alla. Lisaks tekitaks mingi hetk tüli, sest kaua sa seda naist pidudelt koju ootad….
Minu suhtes on kõige paremini mõjunud imetlus. Kui imetlen siiralt oma mehe osavust..jah, nii voodis, kui ka nt siis, kui ta teeb süüa või parandab midagi! See on tema jaoks nagu hingetoit. Aga see peab siiras olema:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.08 13:17; 08.08 15:34; 08.08 15:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iga juhtum on erinev. Aga konkreetselt teemaalgataja juhtumi puhul on ilmselge, et mehele on suhe muutunud igavaks. Ei paku pinget. Asi pole armastuse puudumises vms. lihtsalt pole enam huvitav. Aga seda põnevust on võimalik siiski tekitada. Naine ei tohi olla mehele enesestmõistetav, liiga lihtsalt kättesaadav, kogu aeg käeulatuses. Siis kaob seksuaalne pinge kiiresti. Mees peab vaikselt tundma, et iga hetk võib ta naise kaotada. Siis ta väärtustab.

Ma vaatan, et minu soovitusi on kõvasti miinustatud. Eks ajage oma jonni edasi, ärge loomulikult ühegi mehe nõuandeid kuulda võtke. Naised ju kõige targemad omastarust. Aga ärge siis pärast vinguge kah.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]mees33 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Iga juhtum on erinev. Aga konkreetselt teemaalgataja juhtumi puhul on ilmselge, et mehele on suhe muutunud igavaks. Ei paku pinget. Asi pole armastuse puudumises vms. lihtsalt pole enam huvitav. Aga seda põnevust on võimalik siiski tekitada. Naine ei tohi olla mehele enesestmõistetav, liiga lihtsalt kättesaadav, kogu aeg käeulatuses. Siis kaob seksuaalne pinge kiiresti. Mees peab vaikselt tundma, et iga hetk võib ta naise kaotada. Siis ta väärtustab.

Ma vaatan, et minu soovitusi on kõvasti miinustatud. Eks ajage oma jonni edasi, ärge loomulikult ühegi mehe nõuandeid kuulda võtke. Naised ju kõige targemad omastarust. Aga ärge siis pärast vinguge kah.[/tsitaat]

Sellega olen ma täiesti nõus (olgugi, et ma muidu Mees33 arvamusi ei jaga) – mees peab alati rohkem armastama ja naise jaoks pingutama. Siin on selle kohta terve teema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.08 11:08; 06.08 11:10; 07.08 15:50; 07.08 18:19; 22.03 15:57; 22.03 17:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib isegi õigus olla viimasel, aga selgitage palun, kuidas on võimalik näiteks olukorras, kus peres on väike laps (või mitu) pidevalt kättesaamatut või käestlibisevat mängida.

Kuigi, ma saan muidugi mõttest aru. Naine peaks selle teooria järgi olema mehest üle – ilu, tarkuse, seltskondlikuse, rahateenimise jne mõttes. Siis mees jookseb nagu kutsikas talle järgi ja sitsib iga vile peale.

Ma lihtsalt mõtlen, et miks üks naine peaks sellist meest tahtma?

Psühholoogid siiski ütlevad, et kui suhe (tunded) on ikka tasakaalust väljas, siis ei jaksa keegi kaua niimoodi elada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 28.06 23:52; 29.06 10:09; 29.06 11:28; 01.07 11:59; 06.08 22:36; 07.08 16:09; 07.08 16:21; 07.08 18:41; 07.08 21:01; 08.08 08:28; 08.08 08:51; 08.08 09:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures minu kunagisel kaaslasel oli ka mingi selline teooria – et tema armastas vähem kui mina ja ma polevat olnud talle mingi väljakutse. Kusjuures me ei elanud igapäevaselt koos, ma pole üldse mingi kodukana ega klammerduja.

Tegelikult oli tema see, kes nagu hull mul 6 või 7 aastat igal jumala nädalavahetusel külas käis, sõites iga kord 500 km maha. Pidi ikka igav elu olema või mingi eriline puue sõita maha ümber maailma kilometraaz mingi naise juurde, kes polnud tema jaoks isegi väljakutse. Mina initsiatiivi ei näidanud, sest olen arvamusel, et see peab tulema mehe poolt. Aga tunded olid mul ehtsad ja siirad ja vaevalt ma nendega kedagi lämmatasin, sest me kohtusime mitte liiga tihti.

Aga lõpuks tüdinesid kõik ära, sest see suhe kuskile tegelikult ei viinud, kaasa arvatud mina ja ikkagi sõitis ta veel mõned aastad, kuni me juba nii võõraks jäime, et need külaskäigud muutusid juba ebameeldivaks.

Peagi leidus lähemal uus koht, kus külas käima hakata.

Müstika. Oskab keegi seletada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 28.06 23:52; 29.06 10:09; 29.06 11:28; 01.07 11:59; 06.08 22:36; 07.08 16:09; 07.08 16:21; 07.08 18:41; 07.08 21:01; 08.08 08:28; 08.08 08:51; 08.08 09:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Võib isegi õigus olla viimasel, aga selgitage palun, kuidas on võimalik näiteks olukorras, kus peres on väike laps (või mitu) pidevalt kättesaamatut või käestlibisevat mängida.

Kuigi, ma saan muidugi mõttest aru. Naine peaks selle teooria järgi olema mehest üle – ilu, tarkuse, seltskondlikuse, rahateenimise jne mõttes. Siis mees jookseb nagu kutsikas talle järgi ja sitsib iga vile peale.

Ma lihtsalt mõtlen, et miks üks naine peaks sellist meest tahtma?

Psühholoogid siiski ütlevad, et kui suhe (tunded) on ikka tasakaalust väljas, siis ei jaksa keegi kaua niimoodi elada. [/tsitaat]

Kui peres on väike laps, siis naine informeerib meest oma trenni ja nädalalõpuväljasõitude, ilusalongi jms aegadest, töödest, mille ärategemist ta mehelt ootab. Mitte ei kanna mehele, laps süles, toitu ette ja ei pane trennikotti valmis, ise kuid ja aastaid vaid kods rügades.
Mis puutub asjasse üleolek? Kuidas see teemaga seotud on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.08 11:08; 06.08 11:10; 07.08 15:50; 07.08 18:19; 22.03 15:57; 22.03 17:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]

Kui peres on väike laps, siis naine informeerib meest oma trenni ja nädalalõpuväljasõitude, ilusalongi jms aegadest, töödest, mille ärategemist ta mehelt ootab. Mitte ei kanna mehele, laps süles, toitu ette ja ei pane trennikotti valmis, ise kuid ja aastaid vaid kods rügades.
Mis puutub asjasse üleolek? Kuidas see teemaga seotud on?[/tsitaat]

Sellepärast ma küsisingi, et kuidas mehele seda pidevat hirmu, et ta naisest ilma võiks jääda ja pidevalt pingutama peab, süstitakse?

Informeerimine trenni-ja ilusalongi minekust seda küll ei tekita. See ei ole üldse seotud sellega, mida siin eespool keegi väitis – justkui peaks mehel pidev ebakindlus või draama üleval olema.

Kui mehel oma naise vastu huvi puudub, siis on tal ühtviisi kama, kas too läheb ilusalongi või pakib ta trennikotti. Mitmed on eespool maininud, et nad ei ole ennast käest lasknud, hoolitsevad enda eest jms, aga mehel lihtsalt ei ole huvi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 28.06 23:52; 29.06 10:09; 29.06 11:28; 01.07 11:59; 06.08 22:36; 07.08 16:09; 07.08 16:21; 07.08 18:41; 07.08 21:01; 08.08 08:28; 08.08 08:51; 08.08 09:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ah, te ei saa ikka millestki aru. Lootusetu!

Isegi, kui on väikesed lapsed, saab mehele jätta mulje, et naine on endiselt seksikas, salapärane, ihaldatud ka teiste meeste poolt. Tuleb tekitada hirm, et ka teised mehed tahavad mehe naist. Reaalne hirm. See teeb naise palju ihaldatavamaks. Paneb mehe tegutsema.
Sellepärast ka aktifotod (väga tähtis muide), iha.ee konto jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olgu, rääkisid augu pähe 🙂

Aga ma püüan pingsalt ette kujutada meest ja naist, kes on mõlemad 45+ ja tegelevad üksteise huvi kõrgelhoidmiseks peale näiteks 10+ aastat abielu aktifotode, iha.ee kontode jms. Sinna juurde käib ka siis ülepäeva oma FB suhtestaatuse muutmine jne.

Mul ei õnnestu

Kui tõsisemalt rääkida, siis mees33 kirjeldatud mehetüüp, kes sellistest asjadest leili läheb, on tegelikult olemas. Lugege raamatut “Mehed, kes ei suuda armastada”. Kuidas tunda ära pühendumiskartusega mees… Need ongi need mehed, keda köidab naise külge draama ja ebakindlus. Turvalises suhtes olles tunnevad sellised mehed ennast halvasti ja neil tekib soov põgeneda. Piltlikult öeldes ongi nii, et mida halvem on suhe, mida bit¨im on naine, mida rohkem on draamat ja tülisid, seda kindlamalt ta ennast sellesse suhtesse kleebib.
Aga noh, igaühe oma valik, mina ei suudaks mehest põrandakaltsu teha. Või noh, suudaks, aga mulle ei pakuks selline suhe mitte midagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 28.06 23:52; 29.06 10:09; 29.06 11:28; 01.07 11:59; 06.08 22:36; 07.08 16:09; 07.08 16:21; 07.08 18:41; 07.08 21:01; 08.08 08:28; 08.08 08:51; 08.08 09:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]mees33 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ah, te ei saa ikka millestki aru. Lootusetu!

Isegi, kui on väikesed lapsed, saab mehele jätta mulje, et naine on endiselt seksikas, salapärane, ihaldatud ka teiste meeste poolt. Tuleb tekitada hirm, et ka teised mehed tahavad mehe naist. Reaalne hirm. See teeb naise palju ihaldatavamaks. Paneb mehe tegutsema.
Sellepärast ka aktifotod (väga tähtis muide), iha.ee konto jne.

[/tsitaat]

Minu mees läheb selliste asjade peale täiesti lukku.

mees33 võiks aru saada, et on maailmas ka teisi mehi peale tema 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.08 20:15; 06.08 22:03; 07.08 21:06; 08.08 07:07; 08.08 08:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]mees33 kirjutas:[/small]

Minu mees läheb selliste asjade peale täiesti lukku.

mees33 võiks aru saada, et on maailmas ka teisi mehi peale tema :)[/tsitaat]

Aga muidu on kõik korras? Kui korras, siis on korras.

Ma andsin nõu teemaalgatajale, kes oli mures, et mees ei taha SEKSIDA. Muidu oleva OK.

Kas te saate ükskord aru naised, et mehed pole masinad? Et anna käsk kätte, vajuta nuppua ja muudkui teeb keppi . Mehed on ka inimesed. Ja see pole ka nii, et kui mees seksida ei taha, siis ei armasta. Saage ükskord, naised, aru, et mehele on seks sageli keeruline ja pingutust nõudev töö. Kui teid absoluutselt ei huvita, mis mehe ajus toimub, mis ta mõtleb jne, siis ärge palun vinguge, et ta ei käitu täpselt nii, nagu teie parasjagu tahate: “Nii, nüüd ma tahan seksi! Mis tähendab, et ei ole tuju! PEAB OLEMA! Ma ju valisin välja omast arust kvaliteetse mehe ja nüüd see mees ei tööta korralikult! Korralagedus, praak!!!”

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mehele on seks vägagi seotud põnevusega. See teeb seksi nauditavaks. Mitte see rutiine nühkimine. Kui naine on igav ja tavaline ning käeulatuses nagu pakk võid, siis ausalt öeldes, see EI OLE seksikas. Ausalt.

Aga kui naine pakub PINGET, siis see ON seksikas. Ja pinget pakub ka see, kui naine tekitab armukadedust, on salapärane ja erootiline.

Miks 45pluss aastased ei või aktifotosid teha???

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]mees33 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ja mehele on seks vägagi seotud põnevusega. See teeb seksi nauditavaks. Mitte see rutiine nühkimine. Kui naine on igav ja tavaline ning käeulatuses nagu pakk võid, siis ausalt öeldes, see EI OLE seksikas. Ausalt.

Aga kui naine pakub PINGET, siis see ON seksikas. Ja pinget pakub ka see, kui naine tekitab armukadedust, on salapärane ja erootiline.

Miks 45pluss aastased ei või aktifotosid teha???[/tsitaat]

Sellisel juhul siis on mul vist parem oma mehest lahku minna.
Ma olen otsekohene inimene, kes on alati keeldunud igasugustest suhtemängudest. Olen seda alati olnud. Ka siis, kui mu mees minusse armus. Mul on sellisena olnud väga palju austajaid, kusjuures. Ei oska ega taha ma keerutada ja ennast salapäraseks teha. Olen selline terava keele ja meelega iseteadev eksemplar.
Et ma peaksin muutumas mingiks teiseks inimeseks (erootiliseks ja salapäraseks seksimiisuks) selleks, et mu mees sooviks seksida, siis lihtsalt jääb ära paraku 🙂 Pealegi, nagu ma juba korduvalt olen öelnud, ma väga kahtlen, et see mu mehe puhul toimiks.

Viimase kahe aasta jooksul oleme seksinud kaks korda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.08 20:15; 06.08 22:03; 07.08 21:06; 08.08 07:07; 08.08 08:32;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 133 )


Esileht Pereelu ja suhted Suhe ilma seksita

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.