Esileht Pereelu ja suhted Suhe ilma seksita

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 133 )

Teema: Suhe ilma seksita

Postitas:

tegelikult on mees33-l üpriski õigus. ma nüüd ei arva, et peaks neid pilte tegema ja igasugu võrgustikesse end haipima, eriti kui vanust ka juba üksjagu, kuid jumal küll, üks tõeline eevatütar peaks teadma ju loomuldasa igasugu väikseid kavalaid naiselikke nõkse, selleks ei pea kohe piitsa ja käeraudade või mõne muu kostüümiga suhtemänge algatama. kelmikas silmapilgutus, kahemõttelised (õigemini ühemõttelised) vihjed, ootamatu silitus, kasvõi sukad vahelduseks sukkpükstele (ja mitte aluspesu), mida siis nii muuseas ja vilksamisi demonstreeritakse, plätude asemel stiletod, teravdatud tähelepanu fallilistele objektidele mehe juuresolekul, ja mida iganes. see võtab aega kaks sekundit ja ei maksa midagi (no sukad ja ilusad kingad ilmselt maksavad jah, aga kuhu siis jääb väike naiselik edevus?).
ja neid nõkse ei pea kasutama lootuses kohe järgmisel hetkel seksi saada, kuigi ka see poleks paha, vaid niisama mehe õrritamiseks. nagu mees 33 ütles – pinevus ja põnevus.
aga mulle ka tundub, et enamus neid pikemas suhtes abielunaisi on poppi teinud, kui sensuaalsust jagati. enda eest hoolitsemine on ju kena, aga kui sealjuures ollakse endiselt tuim kui millimallikas, pole sellest midagi kasu. mis tolku on kenast pakendist, kui silmis pole sära, vaid vastu vahib tuim tükk. kui on noor tibi, siis võib see veel niimoodi käia, aga hiljem!
ja kui mees tõesti on samasugune tümakas ning ei märka, lihtsalt ei taha või ongi konstantselt väsinud, siis muretsege armuke, vibra või minge lahku. milleks aastaid kannatada rahuldamatuse all? ma usun, et rahuldamatusest tigedate vanemate nägemine on lastele suurem stress kui lahutus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]kitah kirjutas:[/small]
[tsitaat]tegelikult on mees33-l üpriski õigus. ma nüüd ei arva, et peaks neid pilte tegema ja igasugu võrgustikesse end haipima, eriti kui vanust ka juba üksjagu, kuid jumal küll, üks tõeline eevatütar peaks teadma ju loomuldasa igasugu väikseid kavalaid naiselikke nõkse, selleks ei pea kohe piitsa ja käeraudade või mõne muu kostüümiga suhtemänge algatama. kelmikas silmapilgutus, kahemõttelised (õigemini ühemõttelised) vihjed, ootamatu silitus, kasvõi sukad vahelduseks sukkpükstele (ja mitte aluspesu), mida siis nii muuseas ja vilksamisi demonstreeritakse, plätude asemel stiletod, teravdatud tähelepanu fallilistele objektidele mehe juuresolekul, ja mida iganes. see võtab aega kaks sekundit ja ei maksa midagi (no sukad ja ilusad kingad ilmselt maksavad jah, aga kuhu siis jääb väike naiselik edevus?).
ja neid nõkse ei pea kasutama lootuses kohe järgmisel hetkel seksi saada, kuigi ka see poleks paha, vaid niisama mehe õrritamiseks. nagu mees 33 ütles – pinevus ja põnevus.
aga mulle ka tundub, et enamus neid pikemas suhtes abielunaisi on poppi teinud, kui sensuaalsust jagati. enda eest hoolitsemine on ju kena, aga kui sealjuures ollakse endiselt tuim kui millimallikas, pole sellest midagi kasu. mis tolku on kenast pakendist, kui silmis pole sära, vaid vastu vahib tuim tükk. kui on noor tibi, siis võib see veel niimoodi käia, aga hiljem!
[/tsitaat]

Pühamüristus, KUST sa sellisele üldistavale järeldusele tulid?

Naiselikku veetlust omav naine ei kaota oma naiselikkust ei 45, 55 ega 75 aastaselt. Need ei ole õpitavad asjad, mida sa siin nimetad, need kas on või ei ole. Ja kui ei ole, ja neid Cosmopolitanist õpitakse, siis mõjuvad need võltsilt, et mitte öelda kentsakalt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 28.06 23:52; 29.06 10:09; 29.06 11:28; 01.07 11:59; 06.08 22:36; 07.08 16:09; 07.08 16:21; 07.08 18:41; 07.08 21:01; 08.08 08:28; 08.08 08:51; 08.08 09:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]kitah kirjutas:[/small]
[tsitaat]tegelikult on mees33-l üpriski õigus. ma nüüd ei arva, et peaks neid pilte tegema ja igasugu võrgustikesse end haipima, eriti kui vanust ka juba üksjagu, kuid jumal küll, üks tõeline eevatütar peaks teadma ju loomuldasa igasugu väikseid kavalaid naiselikke nõkse, selleks ei pea kohe piitsa ja käeraudade või mõne muu kostüümiga suhtemänge algatama. kelmikas silmapilgutus, kahemõttelised (õigemini ühemõttelised) vihjed, ootamatu silitus, kasvõi sukad vahelduseks sukkpükstele (ja mitte aluspesu), mida siis nii muuseas ja vilksamisi demonstreeritakse, plätude asemel stiletod, teravdatud tähelepanu fallilistele objektidele mehe juuresolekul, ja mida iganes. see võtab aega kaks sekundit ja ei maksa midagi (no sukad ja ilusad kingad ilmselt maksavad jah, aga kuhu siis jääb väike naiselik edevus?).
ja neid nõkse ei pea kasutama lootuses kohe järgmisel hetkel seksi saada, kuigi ka see poleks paha, vaid niisama mehe õrritamiseks. nagu mees 33 ütles – pinevus ja põnevus.
aga mulle ka tundub, et enamus neid pikemas suhtes abielunaisi on poppi teinud, kui sensuaalsust jagati. enda eest hoolitsemine on ju kena, aga kui sealjuures ollakse endiselt tuim kui millimallikas, pole sellest midagi kasu. mis tolku on kenast pakendist, kui silmis pole sära, vaid vastu vahib tuim tükk. kui on noor tibi, siis võib see veel niimoodi käia, aga hiljem!
[/tsitaat]

Eee, vat mina pole arvamusel, et kui pole seksikiisu, siis oled tuim tükk. Ma olen elurõõmus ja hea huumorimeelega, aga ma tõepoolest ei silita äraseletatud pilguga, läbipaistev öösärk seljas, kodus banaani ja ei räägi teistest meestest, kes mind tahavad. Mu jaoks on see suhteliselt… nõme 😀

Eelmise alukaaslasega eksperimenteerisime ikka pea kõigega seksis, grupiseksi ei proovinud küll 😛 Rääkisime oma fantaasiatest, viisime neid ellu, kasutasime igasugu seksikaid mänguasju, seksisime õues jne.

Minu praegusele abikaasale ei mahtunud aga pähegi, et naine võib nautida mehele oraalseksi tegemist. Ma pole saanud talle kordagi seda lõpuni teha! Ta pole mulle mitte kunagi oraalseksi teinud ja naise kubemepiirkond on ta jaoks vist üldse üsna hirmutav koht! Olen üritanud talle selgitada kunagi, mida ma naudin jne- talle tundus veider isegi seksist rääkida.
Kusjuures sügava armumise ajal oli meil seks väga ok, siis teda vist ta mingid piirid peas olid kadunud. Asi läks imelikuks siis, kui see suurem tunnetetulv üle läks. Muus mõttes olime jätkuvalt lähedased. Võiks küsida, et miks ma seda suhet jätkasin- vat tunnetetorm oli endal suur, sest ta oli lihtsalt igas muus mõttes hästi tore.

Ehk- sorry, aga miks panna iga kord NAISE süüks seksi puudumist?????

Ega jumala eest- see ei saa ju mehepoolne probleem olla!

Praeguseks seksin iseendaga, armukese võtmine ei sobi mu loomusega. Mehelt ükskord isegi küsisin, et äkki teeme siis sellise lahenduse, see talle ka ei sobinud.

Ma olen 35a ja ei kujuta väga ette, et elan seksita elu lõpuni. Ehk ma ootan kuni raskem aega lastega on möödas ja siis plaanin ikkagi lahku minna. Sest naine minus hakkab lõplikult juba surema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.08 20:15; 06.08 22:03; 07.08 21:06; 08.08 07:07; 08.08 08:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]kitah kirjutas:[/small]

Pühamüristus, KUST sa sellisele üldistavale järeldusele tulid?

Naiselikku veetlust omav naine ei kaota oma naiselikkust ei 45, 55 ega 75 aastaselt. Need ei ole õpitavad asjad, mida sa siin nimetad, need kas on või ei ole. Ja kui ei ole, ja neid Cosmopolitanist õpitakse, siis mõjuvad need võltsilt, et mitte öelda kentsakalt.[/tsitaat]

sulle teadmiseks, ma ei loe cosmopolitani, neid asju teadsin ma juba teismelisena.
aga sa ütlesid õigesti – naiselikku veetlust omav naine. siia ongi siis koer maetud. kas neil naistel seda pole, või on nad selle kaotanud – mitte vanusega, vaid rutiiniga. selline asi võib juhtuda küll ja taas viitan mees33-le, kes sedasama märkis. et igav, noh. ja kui naine muutub igavaks, pole ta enam seksuaalselt veetlev. punkt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]kitah kirjutas:[/small]

Eee, vat mina pole arvamusel, et kui pole seksikiisu, siis oled tuim tükk. Ma olen elurõõmus ja hea huumorimeelega, aga ma tõepoolest ei silita äraseletatud pilguga, läbipaistev öösärk seljas, kodus banaani ja ei räägi teistest meestest, kes mind tahavad. Mu jaoks on see suhteliselt… nõme 😀

Eelmise alukaaslasega eksperimenteerisime ikka pea kõigega seksis, grupiseksi ei proovinud küll 😛 Rääkisime oma fantaasiatest, viisime neid ellu, kasutasime igasugu seksikaid mänguasju, seksisime õues jne.

Minu praegusele abikaasale ei mahtunud aga pähegi, et naine võib nautida mehele oraalseksi tegemist. Ma pole saanud talle kordagi seda lõpuni teha! Ta pole mulle mitte kunagi oraalseksi teinud ja naise kubemepiirkond on ta jaoks vist üldse üsna hirmutav koht! Olen üritanud talle selgitada kunagi, mida ma naudin jne- talle tundus veider isegi seksist rääkida.
Kusjuures sügava armumise ajal oli meil seks väga ok, siis teda vist ta mingid piirid peas olid kadunud. Asi läks imelikuks siis, kui see suurem tunnetetulv üle läks. Muus mõttes olime jätkuvalt lähedased. Võiks küsida, et miks ma seda suhet jätkasin- vat tunnetetorm oli endal suur, sest ta oli lihtsalt igas muus mõttes hästi tore.

Ehk- sorry, aga miks panna iga kord NAISE süüks seksi puudumist?????

Ega jumala eest- see ei saa ju mehepoolne probleem olla!

Praeguseks seksin iseendaga, armukese võtmine ei sobi mu loomusega. Mehelt ükskord isegi küsisin, et äkki teeme siis sellise lahenduse, see talle ka ei sobinud.

Ma olen 35a ja ei kujuta väga ette, et elan seksita elu lõpuni. Ehk ma ootan kuni raskem aega lastega on möödas ja siis plaanin ikkagi lahku minna. Sest naine minus hakkab lõplikult juba surema.[/tsitaat]

esiteks, ma ei väitnudki, et on vaid kaks varianti, seksikiisu ja tuim tükk. ei pea olema sugugi seksikiisu, kogu aeg meelas ja mahlane. rõõmus ja humoorikas on vägagi ok. ilmselt ei pidanud ka mees33 niisuguseid asju silmas. tuim on ikkagi noh – tuim. mis võib tuleneda ka sellest, nagu sa ütlesid, et mehe tuimus tapab sinus naise. sama teeb peksev, jooov ja mõnitav-halvustav mees.
ja otse loomulikult võib seksipuudus olla ka mehe süü, ka seda mainis mees33 – sest mees tõesti pole robot. aga nagu ma ütlesin – kui loomuldasa, töö või haiguste tõttu selline olukord kestab ja kestab, siis pole mõtet kannatada. eesti naisel ongi sageli mõttetult paks nahk ja kohusetunne ja et mis teised mõtlevad, ning selle nimel lasevad endale ise liiga teha. kui ikka mees on voodis jama ja seda juba pikemat aega ning muutust pole kusagilt märgata, endas ka nagu viga ei leita, sest ollakse kõike teinud, nagu näiteks sina, siis tõesti – mida sa ootad? vist on siin asi selles, et mugavustsoonist (kui mees on muidu hea ja hoolitsev) välja tulemine nõuab pingutust ja vahel ka kulutusi. ilmselt ei ole sinu karikas veel täis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]kitah kirjutas:[/small]

Eee, vat mina pole arvamusel, et kui pole seksikiisu, siis oled tuim tükk. Ma olen elurõõmus ja hea huumorimeelega, aga ma tõepoolest ei silita äraseletatud pilguga, läbipaistev öösärk seljas, kodus banaani ja ei räägi teistest meestest, kes mind tahavad. Mu jaoks on see suhteliselt… nõme 😀

Eelmise alukaaslasega eksperimenteerisime ikka pea kõigega seksis, grupiseksi ei proovinud küll 😛 Rääkisime oma fantaasiatest, viisime neid ellu, kasutasime igasugu seksikaid mänguasju, seksisime õues jne.

Minu praegusele abikaasale ei mahtunud aga pähegi, et naine võib nautida mehele oraalseksi tegemist. Ma pole saanud talle kordagi seda lõpuni teha! Ta pole mulle mitte kunagi oraalseksi teinud ja naise kubemepiirkond on ta jaoks vist üldse üsna hirmutav koht! Olen üritanud talle selgitada kunagi, mida ma naudin jne- talle tundus veider isegi seksist rääkida.
Kusjuures sügava armumise ajal oli meil seks väga ok, siis teda vist ta mingid piirid peas olid kadunud. Asi läks imelikuks siis, kui see suurem tunnetetulv üle läks. Muus mõttes olime jätkuvalt lähedased. Võiks küsida, et miks ma seda suhet jätkasin- vat tunnetetorm oli endal suur, sest ta oli lihtsalt igas muus mõttes hästi tore.

Ehk- sorry, aga miks panna iga kord NAISE süüks seksi puudumist?????

Ega jumala eest- see ei saa ju mehepoolne probleem olla!

Praeguseks seksin iseendaga, armukese võtmine ei sobi mu loomusega. Mehelt ükskord isegi küsisin, et äkki teeme siis sellise lahenduse, see talle ka ei sobinud.

Ma olen 35a ja ei kujuta väga ette, et elan seksita elu lõpuni. Ehk ma ootan kuni raskem aega lastega on möödas ja siis plaanin ikkagi lahku minna. Sest naine minus hakkab lõplikult juba surema.[/tsitaat]

Minu kogemus on täpselt sarnane – mehe seksuaalsed “harjumused” olid väga vaoshoitud. Oraalseksi tegime väga harva, ta ei lubanud mind “sinna alla” eriti sagedasti. Ka mulle tegi üksikutel kordadel jne ..

Ja justnimelt – armumise periood (umbes aasta) oli kõik enam-vähem, kuid mul oli enne teda oluliselt teravamaid seksuaalseid elamusi (kuigi ka mina ei armasta mingeid äärmusi) ja kõik eelnevad partnerid seksuaalselt palju võimekamad. Emotsionaalselt ja hingeliselt klappisime alguses väga hästi, mulle tundus, et paremini, kui kellegagi enne teda ja see oli ka põhjus, miks ma temaga kokku tahtsin jääda. Ja muutus ei tulnud ju üleöö, see toimus mitme aasta jooksul ja minu kibestumine kogunes tilkhaaval. Aga ikka ju loodad, et tuleb mingi lahendus. Miks loodad – sellepärast, et kui taoline kogemus puudub, siis ei suuda endale ette kujutadagi, et paarissuhtes olles seks ühel hetkel täiesti ära kaob. Sa lihtsalt ei tea, et selline “lahendus” olemas on, sest senimaani on suhted ikka lõppenud enne, kui lõpeb seks (piltlikult öeldes). Mingitel muudel põhjustel siis – inimeste sobimatus vms. Minu maailmapildis puudus teadmine, et keegi võiks suhet luua ka sellise inimesega, kellega tal pole keemiat või seksida ei taha. Ise ju ei hakka suhet arendama kellegagi, kelle vastu seksuaalset tõmmet ei tunne, no mina vähemalt ei ole kunagi selle peale tulnud.

Mina tegin selle “vea”, et ma liiga kauaks sellesse suhtesse kinni jäin. Mehepoolne huvipuudus suretas minus naise. Lõpuks oli täitsa kama, kas panen jalga sukad või meestesokid. Kuigi ka minu täiesti loomuliku “relvastuse” juurde kuulusid sukad, õhkõrnad poolläbipaistvad öösärgid jms.

Peale seda, kui lahku läksime, sain aru, mida ma omale kõik need aastad teinud olin. Õnneks vist ikka saan terveks uuesti 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 28.06 23:52; 29.06 10:09; 29.06 11:28; 01.07 11:59; 06.08 22:36; 07.08 16:09; 07.08 16:21; 07.08 18:41; 07.08 21:01; 08.08 08:28; 08.08 08:51; 08.08 09:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks tähelepanek veel.

Niikaua kui me koos olime, leidis ta, et probleem on tingitud temast, kui lahku läksime (tema initsiatiivil) siis muutus probleem tema arvates äkki minust tulenevaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 28.06 23:52; 29.06 10:09; 29.06 11:28; 01.07 11:59; 06.08 22:36; 07.08 16:09; 07.08 16:21; 07.08 18:41; 07.08 21:01; 08.08 08:28; 08.08 08:51; 08.08 09:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minge seksuloogi juurde, psühholoogi juurde. Kui abi ei saa, siis see suhe on kahjuks hukule määratud. Kui ühe poole vajadused on rahuldamata, tekivad varem või hiljem ebakõlad ja suhe purunueb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]mees33 kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Aga muidu on kõik korras? Kui korras, siis on korras.

Ma andsin nõu teemaalgatajale, kes oli mures, et mees ei taha SEKSIDA. Muidu oleva OK.

Kas te saate ükskord aru naised, et mehed pole masinad? Et anna käsk kätte, vajuta nuppua ja muudkui teeb keppi . Mehed on ka inimesed. Ja see pole ka nii, et kui mees seksida ei taha, siis ei armasta. Saage ükskord, naised, aru, et mehele on seks sageli keeruline ja pingutust nõudev töö. Kui teid absoluutselt ei huvita, mis mehe ajus toimub, mis ta mõtleb jne, siis ärge palun vinguge, et ta ei käitu täpselt nii, nagu teie parasjagu tahate: “Nii, nüüd ma tahan seksi! Mis tähendab, et ei ole tuju! PEAB OLEMA! Ma ju valisin välja omast arust kvaliteetse mehe ja nüüd see mees ei tööta korralikult! Korralagedus, praak!!!”[/tsitaat]

Aga nii mõtleb ju mees niasest, kellel on nt peale sünnitust hormonaalne mõõn ja seetõttu libiido langus???!!!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.08 13:17; 08.08 15:34; 08.08 15:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]kitah kirjutas:[/small]

Eee, vat mina pole arvamusel, et kui pole seksikiisu, siis oled tuim tükk. Ma olen elurõõmus ja hea huumorimeelega, aga ma tõepoolest ei silita äraseletatud pilguga, läbipaistev öösärk seljas, kodus banaani ja ei räägi teistest meestest, kes mind tahavad. Mu jaoks on see suhteliselt… nõme 😀
[/tsitaat]

aijaaaaa sain kõhutäie naerda:D:D:D…selle nalja peab kodus mehele ära tegema!! Pulli pärast:P

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.08 13:17; 08.08 15:34; 08.08 15:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult on asi palju lihtsam ja ürgsem. Mehed on loodud naise eest hoolitsema ja sobiva partneri korral nad teevad tema heaks kõik (massaaz, söögitegemine, lastehoid, majanduslik vastutus jne). Hoopis teine asi on aga keemia naise ja mehe vahel. Naine partnerina võib väga hea ja armas olla aga kui seda seksuaalset keemiat ikka ei ole, siis pikemas perspektiivis mehel ei tõuse ka enam. Kusjuures palju mehed ei pea seksi kõige olulisemaks, vaid hindavaid kõiki muid väärtusi oma naise ja pereks olemise juures. Vastupidise variandi puhul, ainult seksi ületähtsustav ja muust mitte hooliv, mees oleks kordades hullem. Seksuaalse keemia tekkimise juures ei mängi rolli ka seksikas pesu või naise poolne algatus. Kui mehele see naine ikkagi seksuaalselt erutav enam pole või pole kunagi olnud (pigem on valitud teiste parameetrite järgi omale naiseks: hea ema, võime majapidamise eest hoolitseda, olla hea vestluspartner jne), siis hääbub seks ikkagi pikapeale. Naised olge ausad, teilgi lähevad täiesti kummalisel kombel teatud meest nähes jalad nõrgaks ja seda miskit, mis erutab ei oskagi väge selgelt defineerida. See on see kurikuulus miski, mis äratab meis tsiviliseeritud inimestes ootamatult suure iha. Need kellel on hea ja hoolutsev mees, peaksid väga rahul olema. Need kellel on lisaks ka vastastikune seksuaalne tõmme omavahel, peaksid olema lisaboonuse eest lihtsalt tänulikud. Pole midagi mõnusamat kui su mees lihtsalt ei suuda sind kodus pikalt taluda hommikuselt sassis juustega ja väljaveninud pidzaamas kohvi nõudvana, vaid rabab naeratades su sülle ja viib oma koopasse sind k****** 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tegelikult on asi palju lihtsam ja ürgsem. Mehed on loodud naise eest hoolitsema ja sobiva partneri korral nad teevad tema heaks kõik (massaaz, söögitegemine, lastehoid, majanduslik vastutus jne). Hoopis teine asi on aga keemia naise ja mehe vahel. Naine partnerina võib väga hea ja armas olla aga kui seda seksuaalset keemiat ikka ei ole, siis pikemas perspektiivis mehel ei tõuse ka enam. Kusjuures palju mehed ei pea seksi kõige olulisemaks, vaid hindavaid kõiki muid väärtusi oma naise ja pereks olemise juures. Vastupidise variandi puhul, ainult seksi ületähtsustav ja muust mitte hooliv, mees oleks kordades hullem. Seksuaalse keemia tekkimise juures ei mängi rolli ka seksikas pesu või naise poolne algatus. Kui mehele see naine ikkagi seksuaalselt erutav enam pole või pole kunagi olnud (pigem on valitud teiste parameetrite järgi omale naiseks: hea ema, võime majapidamise eest hoolitseda, olla hea vestluspartner jne), siis hääbub seks ikkagi pikapeale. Naised olge ausad, teilgi lähevad täiesti kummalisel kombel teatud meest nähes jalad nõrgaks ja seda miskit, mis erutab ei oskagi väge selgelt defineerida. See on see kurikuulus miski, mis äratab meis tsiviliseeritud inimestes ootamatult suure iha. Need kellel on hea ja hoolutsev mees, peaksid väga rahul olema. Need kellel on lisaks ka vastastikune seksuaalne tõmme omavahel, peaksid olema lisaboonuse eest lihtsalt tänulikud. Pole midagi mõnusamat kui su mees lihtsalt ei suuda sind kodus pikalt taluda hommikuselt sassis juustega ja väljaveninud pidzaamas kohvi nõudvana, vaid rabab naeratades su sülle ja viib oma koopasse sind k****** :)[/tsitaat]
vihvti points!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minge seksuloogi juurde, psühholoogi juurde. Kui abi ei saa, siis see suhe on kahjuks hukule määratud. Kui ühe poole vajadused on rahuldamata, tekivad varem või hiljem ebakõlad ja suhe purunueb.[/tsitaat]

Loomulikult, kui masin ei tööta, siis otse — garantiiremonti!

Naiste usk igasugu -loogide vastu on ikka piiritu. Peaasi, et ei peaks ise mõtlema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et mehel on mingid probleemid, kas siis üldisemalt tervisega või meesteasjadega ja see teeb ta ebakindlaks ja tekitab komplekse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tutvuks meeleldi sinu mehega. Mulle ka seks ei meeldi, siis vähemalt on mul kaaslane, kes on minuga sarnane selles küsimuses.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Tean et on jube palju aega möödas, aga mul on sarnane probleem ja tahaks teada kuidas teie puhul see asi lõpuks lahenes? Olen ka oma alla 30-aastasele mehele igast variante välja pakkunud, et kas ma saaks midagi teisiti teha vms. Meil on kaks last ja ta on tõesti kõiges muus maailma parim mees, toetab ja hoolitseb laste eest, tülisid praktiliselt pole ja lahkuminemine pole minu jaoks kindlasti variant.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks sa oma mehega seksida ei taha, mis põhjusel?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 19.03 12:39; 22.03 10:06; 22.03 13:51; 22.03 14:26; 22.03 15:04; 22.03 16:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen mees 35. Lugesin kogu teema läbi. Kindlasti on sellised olukorrad ühest küljest trööstitud – armastad oma kaasat, aga üks ja ülioluline probleem e seksi puudumine käib sellega kaasas. Siis tekivadki need dilemmad – kas midagi saab päästa, kas keegi muutub, kas peame lahkuma ja üks suur segadus ja teadmatus. Kahjuks esineb siin foorumis äärmiselt palju ebakompetentsust, enesekeskust ja kitsarinnalist, rumalat elust arusaama. Olen seda korduvalt maininud, enamus siinetest vastajatest näevad maailma vaid enda silmade läbi ja laiendavad seda nende jaoks ainuvõimalikku seisukohta ülejäänutele kaadkodanikele. Siin tuleb olla lugemisel väga selektiivne.

Nagu mees33 kirjeldas – kust nii rumalad tegelased tulevad? Sügavast seksuaalsusest on siin maa jummala tume. Hakata mängima mingeid manipulatiivseid mänge sukkade, aktipiltide ja iha kontoga tõukab mehelikkuse veel enam eemale. Mehed jaguned suures pildis kolmeks: lapsed, poisikesed/patsaanid ja mehed. Viimases kategoorias ongi kõige vähem isendeid. Kokkuvõttes, see mida mees33 kirjeldab, ei tööta. Ärge mängige meestega mingeid mänge, ala ma teen nii Y, siis salamisi tegelikult ootan tulemust X. Mehed ei ole lapsed, nad näevad selle kõik alateadvuses läbi ja see tõukab aina enam eemale. Armukadeduse loomine, teadlik ja kunstlikult raskesti kättesaadav olemine, hirmu tekitamine jne – sügaval tasandil soovite meest manipuleerida. Mõelge, kui teie endaga manipuleeritakse – mis tunde see sügaval sees teis loob? Ei ole ÕIGE eksole. Ausus, loomulikkus, lihtsus ja selgus võiksid olla aluseks.

Seksuaalsus on sügav ja algab vaid ja ainult kahe kõrva vahelt. Kel sellega suhetes probleeme, võiksid lugeda ja oma silmaringi laiendada sel teemal. Eriti kuulata või lugeda meeste ausaid ja siiraid seisukohti, miks ei taheta oma naisega seksida. Üks mees kirjeldas aga väga õigesti, et meest kannustab ürgne akt. Ta tahab sügaval sees tegelikult naise eest hoolt kanda, olla emotsionaalselt, vaimselt ja füüsiliselt talle toeks, majakaks. Kui mees seda tunneb – tahab ta oma naist pea iga õhtu panna. Muide, ega maailm ongi täis poolikuid suhteid – neid on ju lihtne luua.
Küll aga saab mehel üldjuhul eraldada seksi ja emotsionaalse/vaimse läheduse. Naisel on see üldjuhul välistav e naine seksib siis kui ta tunneb end tahetuna, õnnelikuna ja on mehega vaimses kontaktis. Seetõttu osa mehi saab ajutiselt võrgutada selle armukadeduse, sukkade ja hirmuga. Päris, lihtsas ja pikas suhtes vajab mees tegelikult samamoodi sügavat vaimset lähedust. Mõistmist ja tunnet, et temas olev mehelikkus on teretulnud, hinnatud. Tema tarkus on just selline, mida naine ootab. Kõige selle juures aga samas ootab ka mees, et tema naine säilitab loomulikult enda isikupära, elegantsi, iseseisvuse, oma hobid, tegemised ja naudib elu. Nii kui naine on liiga klammerduv, sõltuv, kõigega alati nõus e ei ole mehele nö. täisväärtuslik partner/vastane – kaotab mees ka selle naise vastu isu. Me oleme loodud nii, et me ei pea kodus endast alamaid.

Ja viimaks kuidas mina töötan. Mehena olen seksi suhtes üllatvalt tundlik. 25-selt polnud see mingi küsimus e võisin panna paljusid. Mida enam arenen, endast teadlikumaks saan, seda enam ootan naiselt minuga tegelikku lähedust, sõprust, ühise maailma tunnetust. See on müstiline e seksuaalsus on minul muutunud enam sisemiseks aktiks kui väliseks veetluseks. Paljud väliselt üle puffitud naised ei ole minu jaoks seksuaalsed. Ja samas võin hulluda mõne väliselt üsna tagasihoidliku aga hoolitsetud naise järgi. Ma lihtsalt tunnen, et ma pigem ei jaga end suvalise iha jaoks, kui jagan armastust, ühtekuuluvuse tunnet. Kui mul hakkab peale 3-4 seksi vaikselt ära vajuma siis on suht selge, et meie vahel on miskit, mis ei sobi. Vaimselt oleme kauged. Vastupidisel juhul aga läheb seks aina meeletumaks ja paremaks. Võin kasvõi 30-40min seksida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja viimaks kuidas mina töötan. Mehena olen seksi suhtes üllatvalt tundlik. 25-selt polnud see mingi küsimus e võisin panna paljusid. Mida enam arenen, endast teadlikumaks saan, seda enam ootan naiselt minuga tegelikku lähedust, sõprust, ühise maailma tunnetust. See on müstiline e seksuaalsus on minul muutunud enam sisemiseks aktiks kui väliseks veetluseks.

Kuidas mina sooviks, et mu mees ka suudaks enda kohta sellise põhjaliku analüüsi kirjutada ja siis mulle anda – et ma lõpuks aru saaks, miks tema seksi ei taha.
Täitsa võimalik, et temal ongi seesama teema, ainult et mismoodi seda olukorda nüüd siis päris konkreetselt lahendada? Mulle tundub loogiline, et analüüsime ja mõtestame ja siis selguvad jäämäe alused tipud ja siis saab järjest hakata edasi tegelema – puudusi kõrvaldama, suhteid parandama jne.
Mulle ütleb ta aga, et tema “retsepti ei anna”, samas mu ettepanekule seksiprobleemidest rääkida ütleb, et tema ei taha seda kliiniliselt analüüsida. Ja siis olengi nõutu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohtusin ka mehega,kes polnud aastaid sexinud ja tal olidki selles osas probleemid, vot ei saa ka sellistest meestest aru, miks nad üldse kellegagi sebima hakkavad kui endal sellised probleemid, jätsin ta muidugi maha,see pole suhe ja nüüd minu peale veel tige puutume vahest kokku ei ütle teregi nagu mina oleks süüdi, et ta maha jätsin, hoopis vastupidi peaks olema tema tuli lolli mängima minu.juurde

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehi on väga erinevaid, aga juhul kui seksi on mehe poolt liiga vähe, siis sobib sama soovitus, mida antakse meestele, kes kaebavad, et naise poolt on seksi liiga vähe – mehele tuleb üles soojenemiseks aega anda. Võib kohe hommikul alustada “täna õhtul tahan seksi” või väikese kõhusilitamisega; või massaažiga või millega iganes. Päeva jooksul seda mehele meelde tuletada, meest silitada ja hellitada.

Ja tervist peab kontrollima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole tervet teemat läbi lugenud, meil toimib suhe seksita juba ca 9 aastat ja lahkuminek ei paista. Meil olin loobuja mina, teatasin talle sellest, et ma ei soovi enam seksi ja asi pole temas. Muidugi oli meil selleks ajaks seks juba harv – 3-4x kuus. Tema soov ideaalis oli iga päev, min 3x nädalas.

Me rääkisime, mees võttis paar päeva mõtlemisaega ja teatas, et ta soovib jätkata elu minuga ka ilma seksita. Olin valmis, et jään temast ilma. Et ta on ok isa, selles ma ei kahelnud. Me oleme abielus ja meil on 2 suhteliselt suurt last – 15 ja 13.

Ta kallistab mind iga päev 1-2 korda, aga ta pole kordagi pärast oma otsust püüdnud mind katsuma hakata või sügavalt suudlema (musitame küll). Alasti kõnnime teineteise ees vaid hädavajadusel, näiteks saunas või alasti ujuma minnes oma isoleeritud järvekese paadisillalt ja magame ikka samas laias voodis, eraldi tekkkidega.

Ma katsun talle jätta iga nädal mitu korda aega porri jaoks ja kunagi ei sori tema asjades. Ma isegi ei tule kunagi magamistoast välja, kui tema on teleka ette jäänud, ilma et ma oma 3 min kvasti toasussidega kobistaks ja köhataks.

Kui ta läheb välja ja mobiil heliseb, siis ma viin selle temani või hüüan või ootan, vastavalt olukorrale. Ma kunagi ei küsi, kes helistas. Kunagi ei vaata ekraanile – ämm helistaks kohe mulle niikuinii. Mees jätab sageli telefoni vedelema ja ei lähe kunagi rääkimiseks toast välja va kui me lastega mingit musavideot just kõvasti vaatame.

Tema on alati õigel aja kodus ja tegeleb lastega. Ta ei saabu kunagi räsituna ega ole kunagi väga elevil lahkudes. Mina jälle ei küsitle teda eriti. Selge see, et kui minu pärast ta peab nii elama, siis mina ei tohi talle seda raskemaks teha. Ma püüan olla muus osas hea naine – ma ei tänita kunagi, kui on vaja öelda, ütlen kohe, ei kogu vimma.

Mina ei uuri, kas tõesti on klassikokkutulek ööbimisega tulemas ning kuidas seal ööbimisel tubadega on ja ei sorteeri tema taskuid. Ma lausa keeldun ka tema läpakakotist midagi võtmast ja tema teksad enne pessu ga ülikonnad enne keemilisse ei lähe, kui ta ise taskud on üle vaadanud. Kui leian autost mingi tšeki või paberi, ma annan selle vaatamata talle, et ta viskaks ära või teeks sellega midagi. Kui ta palub mul oma arvuti võtta, loomulikult ma ei vaata historyt ja kui see arvuti jääb mu kätte kauemaks, kustutan selle ajaloo täismahus. Äkki muidu kogemata näen midagi ????

Me ei räägi seksist kunagi. Juba 9 aastat ja natuke peale. Ja loomulikult ei räägi me kunagi truudusest. Küll aga me räägime, kui kallid me teineteisele oleme ja tulevikust ja pensioniplaanidestki ???? Räägime päris palju. Aga seks on TABU teema. Reisime ja spordime koos. Oleme pea kogu aeg koos.

Mina saan ise endaga hakkama ehk siis olen multiorgastiline aseksuaal.

Oo, au ja kiitus sulle! Glory, glory hallelujah 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igavene pikk ja vana teema, aga näe, üles äratati.
Femikägude kiljumisi polegi veel? Et milline siga mees, ei seksi oma naisega. Seevastu naisel on alati õigus keelduda. Aga see selleks.

Mina olen naine, aga tolle meesterahva kirjeldus siin on mulle väga sümpaatne. Tean ürgse naiselikkusega, et mida iganes feministid ka ei üritaks tõendada ja ümber korraldada – mees vajab, et naine teda vajaks kaitsjana ja hoolitsejana, nii öelda ülemana. Naine vajab, et mees oleks see, kellele kuuletuda. Nii ongi. Sellega peab tööd tegema. Ei ole, et mees peab pidevalt välja teenima selle, et naine alt üles vaataks, vaid naine peab ise omalt poolt püüdma seda talle pakkuda, et mees tunneks ennast mehena. Samuti ei pea naine pidevalt välja teenima, et mees teda armastaks ja hellitaks, vaid mees peab püüdma seda teha, isegi kui ei taha.
Kui mõni tohutu hüperalfaisane kuskil filmis allutab meeletult isepäise ja karmi naise, siis see ei ole reaalsus. Aga stereotüübi annab ette küll, ja stereotüüp ei ole halb asi, vastupidiselt väidetule. Stereotüüp töötab, kui seda targalt, mitte lameda robustsusega kasutada oskad.
Mees on perekonnapea. Naine, kes austab ja armastab oma meest, kohtleb teda kui perekonnapead – sel juhul on tal hea mees. Mäslev naine, kes pidevalt positsioonivõitlust peab, saab endale tuhvlialuse. Ja seda ta ju ei taha
Tunnustagem üksteise soolisi erinevusi ja elu läheb paremaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 21.03 23:16; 22.03 13:31; 22.03 13:39; 22.03 14:00; 22.03 16:57; 22.03 22:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igavene pikk ja vana teema, aga näe, üles äratati.
Femikägude kiljumisi polegi veel? Et milline siga mees, ei seksi oma naisega. Seevastu naisel on alati õigus keelduda. Aga see selleks.

Mina olen naine, aga tolle meesterahva kirjeldus siin on mulle väga sümpaatne. Tean ürgse naiselikkusega, et mida iganes feministid ka ei üritaks tõendada ja ümber korraldada – mees vajab, et naine teda vajaks kaitsjana ja hoolitsejana, nii öelda ülemana. Naine vajab, et mees oleks see, kellele kuuletuda. Nii ongi. Sellega peab tööd tegema. Ei ole, et mees peab pidevalt välja teenima selle, et naine alt üles vaataks, vaid naine peab ise omalt poolt püüdma seda talle pakkuda, et mees tunneks ennast mehena. Samuti ei pea naine pidevalt välja teenima, et mees teda armastaks ja hellitaks, vaid mees peab püüdma seda teha, isegi kui ei taha.
Kui mõni tohutu hüperalfaisane kuskil filmis allutab meeletult isepäise ja karmi naise, siis see ei ole reaalsus. Aga stereotüübi annab ette küll, ja stereotüüp ei ole halb asi, vastupidiselt väidetule. Stereotüüp töötab, kui seda targalt, mitte lameda robustsusega kasutada oskad.
Mees on perekonnapea. Naine, kes austab ja armastab oma meest, kohtleb teda kui perekonnapead – sel juhul on tal hea mees. Mäslev naine, kes pidevalt positsioonivõitlust peab, saab endale tuhvlialuse. Ja seda ta ju ei taha
Tunnustagem üksteise soolisi erinevusi ja elu läheb paremaks.

Mees siin kirjuts nii: Kõige selle juures aga samas ootab ka mees, et tema naine säilitab loomulikult enda isikupära, elegantsi, iseseisvuse, oma hobid, tegemised ja naudib elu. Nii kui naine on liiga klammerduv, sõltuv, kõigega alati nõus e ei ole mehele nö. täisväärtuslik partner/vastane – kaotab mees ka selle naise vastu isu. Me oleme loodud nii, et me ei pea kodus endast alamaid.

Loe uuesti üle, said vähe valesti aru.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen ka ilma ca 2 aastat. mehel müstilised tervisehädad ehk sümbioos depressioonist ja somaatilistest valudest, mis liiguvad kord alt üles, kord ülevalt alla. ma olen suhteliselt loobunud ja tänu sellele, on meil sõbralik suhe. minu madal libiido on tema õnnistus.
ps-ma enam ei kujuta isegi ette, mismoodi me ühel heal päeval vanaviisi müraksime? tundub kummaline lausa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen ka ilma ca 2 aastat. mehel müstilised tervisehädad ehk sümbioos depressioonist ja somaatilistest valudest, mis liiguvad kord alt üles, kord ülevalt alla. ma olen suhteliselt loobunud ja tänu sellele, on meil sõbralik suhe. minu madal libiido on tema õnnistus.
ps-ma enam ei kujuta isegi ette, mismoodi me ühel heal päeval vanaviisi müraksime? tundub kummaline lausa.

see ongi siis elu mida ihaleda?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 19.03 12:39; 22.03 10:06; 22.03 13:51; 22.03 14:26; 22.03 15:04; 22.03 16:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees siin kirjuts nii: Kõige selle juures aga samas ootab ka mees, et tema naine säilitab loomulikult enda isikupära, elegantsi, iseseisvuse, oma hobid, tegemised ja naudib elu. Nii kui naine on liiga klammerduv, sõltuv, kõigega alati nõus e ei ole mehele nö. täisväärtuslik partner/vastane – kaotab mees ka selle naise vastu isu. Me oleme loodud nii, et me ei pea kodus endast alamaid.

Loe uuesti üle, said vähe valesti aru.

Ma ei näe mingit vastuolu. Loomulikult ei taha mees allutada mingit kaltsu, vaid ikkagi isikupäraga olendit. Kuidas saab nii lamedalt mõelda? Kas sulle pakuks erilist kõdi, kui sind jumaldab mõni idioot, kellel sa aitad kingapaelu siduda?
Palun ärge olge lamedad, kallid naised, olge tõesti terased, isikupärased, andke mehele võimalus jahti pidada ja oma ürgmehelikkust rakendada, olge nutikad ja heas mõttes kavalad, et mehel oleks uhke tunne teid omada.
Lollist klammerdujast pole ma sõnagi poetanud. Sellist kuju näevad oma vaimusilmas ikka ainult feministid, kes leiavad, et kui naine kodus piitsa ja käeraudu ei tarvita, siis ta on järelikult hall hiireke. Elu on hulga kirevam.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 21.03 23:16; 22.03 13:31; 22.03 13:39; 22.03 14:00; 22.03 16:57; 22.03 22:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen ka ilma ca 2 aastat. mehel müstilised tervisehädad ehk sümbioos depressioonist ja somaatilistest valudest, mis liiguvad kord alt üles, kord ülevalt alla. ma olen suhteliselt loobunud ja tänu sellele, on meil sõbralik suhe. minu madal libiido on tema õnnistus.
ps-ma enam ei kujuta isegi ette, mismoodi me ühel heal päeval vanaviisi müraksime? tundub kummaline lausa.

see ongi siis elu mida ihaleda?

Vast ei ole, aga kui tegu on su abikaasaga, su laste isaga, kes on hea inimene, tubli isa ja vapper mees, kui teineteist armastatakse ja austatakse, siis peab üht-teist alla neelama. Nagu ta kirjutas: tal on õnneks ka endal madal libiido. Milline on siis see ihaldusväärne elu? Lahutada, asuda seksi nimel “tööle” – otsima seksipartnereid?
Kõik ausad ja väärikad abielupaarid taluvad midagi teise juures. Ja kui see talumine on ka väga olulises asjas ja vastastikusel kokkuleppel, huvitav, mis õigusega tuleb keegi kolmas ütlema, et tegelikult peaks ikka lahutama ja mingit müstilist ihaldusväärset elu taga ajama asuma? Mida lisaks kõigele ei pruugita leidagi ja tulemuseks on järjekordne katkiste inimeste paar.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 21.03 23:16; 22.03 13:31; 22.03 13:39; 22.03 14:00; 22.03 16:57; 22.03 22:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen ka ilma ca 2 aastat. mehel müstilised tervisehädad ehk sümbioos depressioonist ja somaatilistest valudest, mis liiguvad kord alt üles, kord ülevalt alla. ma olen suhteliselt loobunud ja tänu sellele, on meil sõbralik suhe. minu madal libiido on tema õnnistus.
ps-ma enam ei kujuta isegi ette, mismoodi me ühel heal päeval vanaviisi müraksime? tundub kummaline lausa.

see ongi siis elu mida ihaleda?

Vast ei ole, aga kui tegu on su abikaasaga, su laste isaga, kes on hea inimene, tubli isa ja vapper mees, kui teineteist armastatakse ja austatakse, siis peab üht-teist alla neelama. Nagu ta kirjutas: tal on õnneks ka endal madal libiido. Milline on siis see ihaldusväärne elu? Lahutada, asuda seksi nimel “tööle” – otsima seksipartnereid?
Kõik ausad ja väärikad abielupaarid taluvad midagi teise juures. Ja kui see talumine on ka väga olulises asjas ja vastastikusel kokkuleppel, huvitav, mis õigusega tuleb keegi kolmas ütlema, et tegelikult peaks ikka lahutama ja mingit müstilist ihaldusväärset elu taga ajama asuma? Mida lisaks kõigele ei pruugita leidagi ja tulemuseks on järjekordne katkiste inimeste paar.

äkki tema madal libiido on sõltuvuses sinu madalast libiidost? kui ta tutvuks mõne seksika naisega, siis ärkab tema seksuaalsus korraga ellu nii et ta isegi seda endast ei uskunud. ma ei mõista naisi kellel on seksi vastu null huvi ja hoiavad mehi endaga kinni. jah, elu ongi seks, mehed peavadki seksima kui nad tahavad kõrge vanuseni elada ja üldse olla rõõmsad ja õnnelikud mehed. jube kui sina oled naine, sul on mees ja sa ei tee midagi selle nimel et temas seksihuvi äratada iseeenda vastu. naistel on nii palju võimalusi seda teha. sekspesu kanda, mingid mänguasjad või lausa keegi teine naine kampa võtta, aga üldse ei kasutata ära seda. pigem vegeteeritakse oma elu ära ja minnakse ussitoiduks. ma elasin terve elu seksivabalt ja mul oli ka selline lontu mees. nüüd me oleme surnud ja lapsed kirjutasid hauaplaadile “siin puhkab abielupaar kes elus ei julgenud seksi teha”. kah elu mida tasus elada

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 19.03 12:39; 22.03 10:06; 22.03 13:51; 22.03 14:26; 22.03 15:04; 22.03 16:19;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 133 )


Esileht Pereelu ja suhted Suhe ilma seksita

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.