Esileht Pereelu ja suhted Sümpaatia spordiklubis

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 37 )

Teema: Sümpaatia spordiklubis

Postitas:

Olukord selline. Minu jõusaalis käib meesterahvas, kes on mulle äärmiselt sümpaatne ning mingi seletamatu jõud tõmbab mind tema poole.
Esimest korda nägime üksteist trennis ca 1,5 aastat tagasi. Märkasin, et ka tema pilk aegajalt minul peatub.. Näiteks jalutan saali ning tema on parajasti trennis ning näen, et ta mind vaatab. Või teine olukord, olen parajasti mingit harjutust tegemas ning ta on läheduses ja märkan, et tema pilk minul peatunud. Kuna olin tol ajal suhtes, siis oli see lihtsalt selline tore teadmine, et trennis on silmarõõm ning midagi ma ette ei võtnud. Lihtsalt aegajalt meie pilgud kohtusid ja see oli tore.
Nüüd aga olen vallaline ning tahaks väga selle inimesega tuttavaks saada. Muutsin hiljuti töökohta ning seetõttu hakkasin käima sama klubi teises trennis- kodule lähemal. Olin tegelikult suht nördinud, et nüüd enam silmarõõmu ei näegi ning mu šansid temaga tuttavaks saada on kadunud. Käisin paar korda seal vanas klubis lootuses, et ehk näeme veel. Kahjuks ei midagi.
Ca 8 kuud tagasi trenni saabudes tunnen, et keegi vaatab mind ja ohoo silmarõõm minu koduklubis Mõtlesin, et vau milline tore kokkusattumus.. Peale seda oleme nii ca 2-3 x kuus üksteist trennis näinud. Olukordi on olnud erinevaid.. näiteks terve saal on tühi ning tema tuleb minu korvale treeningmasinale (kuigi saalis on mitu teist sama masinat täiesti vabad) või olen parajasti kuskil saalis trenni tegemas ning ta on pea alati piisavalt lähedal, et mind näha.. meie pilgud kohtuvad, kuid ma lähen nii pabinasse, et ei julge naeratadagi, tema samuti ei naerata.. Vaatame otsa ja siis pilk maha (minul vähemalt, ma ei tea mis tema teeb, sest ei julge enam vaadata).. kumbki ei naerata, lihtsalt vaatame, otsime pilkude kohtumist.. Just üleeile oli nii, et tegin trenni ja tema tuli minu lähedale harjutusi tegema, liikusin teiste masinate juurde ja siis liikus ka tema samasse suunda.. Kuid miskit endiselt ei muutu, mina ei julge rääkida ja tema ka ei tule.. Milles asi? Vahel mõtlen üle, et kujutan endale ette, et talle üldse meeldin? Ühel korral võtsin julguse kokku ning naeratasin talle ja siis kohe jälle läksin lukku ja pilk maha ( ei jõudnud tema reaktsioonigi ära oodata) Ma ei saa aru, mis minuga toimub, olen 32 ja piisavalt elukogenu, et mitte mehi karta, aga sellel inimesega on kõik testmoodi. Nüüd ,kus me juba 2 aastat nii üksteist vaatame on imelik ka juurde ise minna ja mingi tobe pick up line letti laduda… Mis teeksite teie?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 16.06 13:15; 16.06 14:16; 16.06 14:18; 16.06 15:16; 16.06 16:03; 19.06 00:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kange kepihimu on või?

0
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Tavaliselt see seletamatu jõud on kahtepidine seega tõenäosus on suur, et sa mehele meeldid. Kuigi teistpidi no jälle tõenäosus väga väike, et 30+ mees on ilma olulise põhjuseta vallaline. Tuleb ilmselt suu lahti teha. Mõttetu on sellega oodata, kuni mõlemad olete 50. Mehed jõusaalis eeldavad, et naised on seal samal eesmärgil nagu nad ise ehk trenni tegemas ja kui julgustavaid signaale eriti ei tule siis ei hakka flirtima ka, v.a. paadunud ringitõmbajad (keda sa omale ilmselt ei tahakski).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga äkki see mees on suhtes- abielus ja tal on perekond. Kas on tõenäoline, et ta on üksik ja vaba?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ta selle aja jooksul pole Sinuga kontakti võtnud, siis on reeglina kaks võimalust
a – ta on suhtes – väga tõenäoline
b – ta ei huvitu Sinust ja Sa oled selle kõik enda peas välja mõelnud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul üks sõbranna oli samas olukorras. Ta sättis nii, et nad “sattusid” spordiklubist välja tulema samal ajal. Ja siis ütles või küsis midagi – oli kuidagi loomulikum.

Sa võiksid ju midagi taolist teha. Küsid näiteks, et kas sa mitte polnud kunagi seal klubis liige (se vana koht) ja kui ta vastab ja, saad öelda, et jah, sulle ta tundus ka kuidagi tuttav. Siis saad juba edasi küsida, et miks ta siis kohta vahetas jne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.06 13:52; 19.06 10:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uhh seda päris raske ajastada 🙂 kuidas sõbrannal läks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 16.06 13:15; 16.06 14:16; 16.06 14:18; 16.06 15:16; 16.06 16:03; 19.06 00:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tõsi, neid 2 ma arvan ise ka 🙂 pigem seda esimest. Tundub väga sümpaatne inimene olevat. Mitte selline, kes naisi lantimas käiks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 16.06 13:15; 16.06 14:16; 16.06 14:18; 16.06 15:16; 16.06 16:03; 19.06 00:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Julgusta teda siis ometi omalt poolt! Naerata ja ütle tere. Minu meelest, isegi kui teil seda pilkudemängu pole, siis sellise pika ühte kohta kokku sattumiste peale oleks normaalne niisamagi teretada. Lihtsalt elementaarne viisakus. Kui ta naeratuse ja teretamise peale ka sinuga kontakti võtma ei tule, siis ongi need variandid 1) või 2).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ta selle aja jooksul pole Sinuga kontakti võtnud, siis on reeglina kaks võimalust
a – ta on suhtes – väga tõenäoline
b – ta ei huvitu Sinust ja Sa oled selle kõik enda peas välja mõelnud

c – trennis tehakse trenni ja välistatakse tutvused kuna need hakkavad treenimist segama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.06 14:49; 16.06 17:44; 16.06 18:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaliselt see seletamatu jõud on kahtepidine seega tõenäosus on suur, et sa mehele meeldid. Kuigi teistpidi no jälle tõenäosus väga väike, et 30+ mees on ilma olulise põhjuseta vallaline. Tuleb ilmselt suu lahti teha. Mõttetu on sellega oodata, kuni mõlemad olete 50. Mehed jõusaalis eeldavad, et naised on seal samal eesmärgil nagu nad ise ehk trenni tegemas ja kui julgustavaid signaale eriti ei tule siis ei hakka flirtima ka, v.a. paadunud ringitõmbajad (keda sa omale ilmselt ei tahakski).

Mul ajab veidi harja punaseks see “30+ mees peab olema suhtes, muidu on tal midagi viga”.
Siin hiljuti oli teema, kus naised seletasid, mis nad üksikud on. Tuli valdavalt positiivne tagasiside muidugi. Ei ole need mehed mingid imeloomad, võivad ka vallalised olla.
Mees võib olla äsja lahku läinud ja vajab aega, enne kui uude suhtesse tormab. Mees võib olla olnud õnnetult armunud ja vajab aega ülesaamiseks. Mees võib olla pettunud.
Mees võib olla kinnisevõitu ja ei oma suurt vallalistest naistest koosnevat tutvusringkonda. Jne.

Naisel antud olukorras soovitaks ise härjal sarvist haarata. Mees võib olla aravõitu ja ei julge läheneda. Kui sa ise muidu ei julge, küsi temalt abi mõne treeningmasina kasutamiseks või nõu mõne treenimisviisi kohta. Kui ta pole edasisest suhtlemisest huvitatud, saad sa sellest ruttu teada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.06 15:01; 16.06 18:12; 16.06 21:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõu imelik küsida, sest ta näeks selle kohe läbi! Oleme mõlemad sellise välimusega, et kaugelt aru saada oleme trenniinimesed 😀 Samas juurde minna lampi.. ka veider, ei oska kuidagi alustada (ma hakkaks punastama vms) Asi ongi selles, et ma ei oska midagi teha, muidugi kardan korvi ka saada 😀 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 16.06 13:15; 16.06 14:16; 16.06 14:18; 16.06 15:16; 16.06 16:03; 19.06 00:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

c – trennis tehakse trenni ja välistatakse tutvused kuna need hakkavad treenimist segama.

Tüüpiline tainas.
Ja siis teeb kuu pärast postituse, et töötame juba 2a ühe meeskolleegiga samas firmas ja nüüd sattusime veel kõrvuti tubadesse ka…jne. Töötamist ju flirt ei sega.

Aga ma arvan, et ka mees teab, et pk sellised käod võivad käivad spordiklubis ning seepärast ise ka ei lähene ega mingite ettepanekutega üles ei astu.

Ja kui kena ja sportlik naine ütleb mehele tere ja tuleb vestlema (teemaks kasvõi, et miks klubi vahetasid, miks ise jne), siis üks normaalne mees ei käitu pk käo kombel ega kraaksata, et siin on trennikoht!, vaid on sõbralik vastu.
Jutu järgi saad juba aru, kas soovib suhelda või mitte. Kätt võid samuti pakkuda ja oma nime öelda – kah pole imelik. (2 aastat, nagu ütled, ju näinud juba)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.06 15:42; 16.06 16:42; 19.06 03:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütleksin esiteks tere. No mis tummahambad te olete, aastaid vahite üksteist ja isegi tere ei saa öeldud! Või kui lahkud, soovid talle head trenni jätku vms. Lõpuks hakkate teretama ja äkki saate isegi mõne lause vahetatud, nii kolme aasta möödudes. Oleksin võibolla suutnud ennast koguda ja kohe teda uuesti nähes öelnud, et tere, tore jälle kohata!
No on võimalus, et ta on samasugune sotsiaalselt äpu 🙂 aga võimalik, et tema on suhtes ja võimalik, et sa kujutad seda endale ette 🙂 kuigi minu töökaaslasest, kellega me põhiliselt hakkasime suhtlema töökoha spordisaalis, on saanud juba 8a mu kallis abikaasa. Tema muide üritas sättida trenniajad minu omadega ühte ja vaikselt sealt susisema hakkas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.06 15:46; 17.06 15:24; 26.06 17:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No vähemalt selle aja jooksul olen teada saanud, et ta on eestlane ning ilmselt elame ka samas linnaosas 🙂 Ükskord sattusime samal ajal uksest sisse minema ja ta valjuhäälselt ütles teenindajatele tere, mina muidugi seisin seal nagu soolasammas jälle 😀 😀

ise ma end sotsiaalseks äpuks varem ei pidanud 🙂 aga mis mehed arvavad, kuidas üks naine võiks teile läheneda/juttu teha jõusaalis?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 16.06 13:15; 16.06 14:16; 16.06 14:18; 16.06 15:16; 16.06 16:03; 19.06 00:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki kujutad ette, et ta chekkab sind ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga mis mehed arvavad, kuidas üks naine võiks teile läheneda/juttu teha jõusaalis?

Oma eelmises postis ju pakkusin sulle variandi.
Ja kui sa about sellisega minu juurde tuleksid, siis ma absoluutselt ei arvaks, et nüüd kohe seksida soovid vms, vaid arvaks, et lihtsalt oled sõbralik inimene, lisaks kaks aastat ju tunneme ka.
Järgmine kord on tervitus juba loomulik ja siis oleks minul huvi, et kas inimene ntx ka mõnel õhtul on nõus pisut niisama, väljaspool spordisaali, vestlema.

P.S. Muideks, mingi 20% on ka tõenäosus, et ta SINU pärast seda klubi vahetas.
Nuhkis kas auto (kui käid seal autoga) või mingi muu imevalemi järgi välja ja nii ongi.
Niiet – sinu etteaste, palun.
Kaotada on sul see, et mees on jahe või hõivatud, aga võidad ka sel juhul endale südamerahu, et saad rahulikult mujale hakata vaatama. (praegu ju närveerid)

P.S. Aga kui väga hästi läheb, viite kuskile kirikusse minu eest kah küünla.
Ma olen talle ühe võlgu. (vedas vahepeal roppumoodi)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.06 15:42; 16.06 16:42; 19.06 03:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

c – trennis tehakse trenni ja välistatakse tutvused kuna need hakkavad treenimist segama.

Tüüpiline tainas.
Ja siis teeb kuu pärast postituse, et töötame juba 2a ühe meeskolleegiga samas firmas ja nüüd sattusime veel kõrvuti tubadesse ka…jne. Töötamist ju flirt ei sega.

Aga ma arvan, et ka mees teab, et pk sellised käod võivad käivad spordiklubis ning seepärast ise ka ei lähene ega mingite ettepanekutega üles ei astu.

Ja kui kena ja sportlik naine ütleb mehele tere ja tuleb vestlema (teemaks kasvõi, et miks klubi vahetasid, miks ise jne), siis üks normaalne mees ei käitu pk käo kombel ega kraaksata, et siin on trennikoht!, vaid on sõbralik vastu.
Jutu järgi saad juba aru, kas soovib suhelda või mitte. Kätt võid samuti pakkuda ja oma nime öelda – kah pole imelik. (2 aastat, nagu ütled, ju näinud juba)

no ma olen 10 aastat käinud saalides ja ainult noored kuked löövad seal neidudele külge. kõik vähegi distsipliiniga inimesed hoiduvad sellest, paljud hoiduvad isegi niisama sõbraliku jutustamisest, see see hakkab häirima. väga häirib kui teed keskendunult trenni ja teine tuleb midagi rääkima. sa pole trenni inimene, mõistan kui sa ei tea neid kirjutamata reegleid.

kena ja sportlik naine pole mitte kui midagi erilist, täiesti tavaline inimene on seal all. sama tavaline kui väga ülekaaluline ja paks naine kes näiteks oskab väga hästi laulda või maalida. aga muidugi, tavalised mehed ei hakka väga bimbodele külge lööma kuna tõsised mehed ei viitsi mässata naisega kellele igal nurgal keegi lööb külge.

mina soovitaks trennis küll mitte külge lüüa, aga teha seda neutraalsemas kohas nagu näiteks tänaval. ahahaaa sa lähed ka sinna poole, no lähme koos ja jutt algab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.06 14:49; 16.06 17:44; 16.06 18:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga äkki see mees vahib kõiki vähegi kobedamaid naisi? Sina lihtsalt märkad sinu poole heidetavaid pilke?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No vähemalt selle aja jooksul olen teada saanud, et ta on eestlane ning ilmselt elame ka samas linnaosas ???? Ükskord sattusime samal ajal uksest sisse minema ja ta valjuhäälselt ütles teenindajatele tere, mina muidugi seisin seal nagu soolasammas jälle ???? ????

ise ma end sotsiaalseks äpuks varem ei pidanud ???? aga mis mehed arvavad, kuidas üks naine võiks teile läheneda/juttu teha jõusaalis?

Las ta siis näeb läbi, seda sa ju tahadki, eks.
Mehed arvavad, et oleks meelitatud, kui naine jõusaalis läheneks.
Kui ikka sõna suust ei saa, siis kirjuta talle kiri. Kättetoimetamiseks kasuta sõbranna abi, kui ise ei julge.
Kaotada ei ole ju midagi, ainult natuke valehäbi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.06 15:01; 16.06 18:12; 16.06 21:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No vähemalt selle aja jooksul olen teada saanud, et ta on eestlane ning ilmselt elame ka samas linnaosas Ükskord sattusime samal ajal uksest sisse minema ja ta valjuhäälselt ütles teenindajatele tere, mina muidugi seisin seal nagu soolasammas jälle

ise ma end sotsiaalseks äpuks varem ei pidanud aga mis mehed arvavad, kuidas üks naine võiks teile läheneda/juttu teha jõusaalis?

Las ta siis näeb läbi, seda sa ju tahadki, eks.
Mehed arvavad, et oleks meelitatud, kui naine jõusaalis läheneks.
Kui ikka sõna suust ei saa, siis kirjuta talle kiri. Kättetoimetamiseks kasuta sõbranna abi, kui ise ei julge.
Kaotada ei ole ju midagi, ainult natuke valehäbi.

mingi kiimas eit jagab soovitusi mida mehed tahaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.06 14:49; 16.06 17:44; 16.06 18:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on üks sportlik tuttav, kes sellises stiilis naisi landib. Kõigepealt annab natuke lootust ja siis teeb nägu nagu midagi poleks olnud, lihtsalt selleks, et naine segadusse ajada ja segaduses naine hakkab ju järjest rohkem siis tema peale ju mõtlema. Ja kui aeg küps, siis on ka naine küps ja noppimise vaev ainult. Nii on ta juba kolm korda naist vahetanud… Eelmised naised jätab maha, kui need titega kodus hõivatud on olnud. Mängur lihtsalt. Aga tema auks peab ütlema, et jube hea maitsega mees. Lisaks enda stiilsele riietamisele valis ka äärmiselt ilusaid naisi alati. Ma olin siis pigem see koledamat tüüpi naine, kellele tal hea oli südant puistada semulikult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No vähemalt selle aja jooksul olen teada saanud, et ta on eestlane ning ilmselt elame ka samas linnaosas Ükskord sattusime samal ajal uksest sisse minema ja ta valjuhäälselt ütles teenindajatele tere, mina muidugi seisin seal nagu soolasammas jälle

ise ma end sotsiaalseks äpuks varem ei pidanud aga mis mehed arvavad, kuidas üks naine võiks teile läheneda/juttu teha jõusaalis?

Las ta siis näeb läbi, seda sa ju tahadki, eks.
Mehed arvavad, et oleks meelitatud, kui naine jõusaalis läheneks.
Kui ikka sõna suust ei saa, siis kirjuta talle kiri. Kättetoimetamiseks kasuta sõbranna abi, kui ise ei julge.
Kaotada ei ole ju midagi, ainult natuke valehäbi.

mingi kiimas eit jagab soovitusi mida mehed tahaks.

Eks ikka. Kõik mehed peavad olema suhtes, ja siin foorumis peavad kõik olema naised.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.06 15:01; 16.06 18:12; 16.06 21:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõeline eestlaslik armastuslugu, 20+ aastat piilume üksteist ja surivoodil julgeme tere öelda 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tekita olukord, kus tal oleks põhjust sind kõnetada. Tean omast käest, et ega enne sa sellest üle ei saa kui proovinud pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõu imelik küsida, sest ta näeks selle kohe läbi! Oleme mõlemad sellise välimusega, et kaugelt aru saada oleme trenniinimesed ???? Samas juurde minna lampi.. ka veider, ei oska kuidagi alustada (ma hakkaks punastama vms) Asi ongi selles, et ma ei oska midagi teha, muidugi kardan korvi ka saada ???? ????

Ah, klassika – viska juuksekumm vm tema lähedale maha ja hakka paanilisrlt otsima. Normaalne mees tuleks appi, mingi mats vahiks muidugi niisama ja ei aitaks otsida. Lase tal see leida, siis saad tänada ja juttu edasi veeretada (näiteks naljaga öelda, et “tore, et leidsin, muidu oleksin kolmapäevani ilma, kui jälle tulen”. Nii saad juttu edasi veeretada ja teada, kui sageli tema käib. Kui nii ei taha öelda, siis areta ise mõni pisem vestlus).

Minu meelest trennikaaslaste teretamine on absoluutselt normaalne. Mõtlen muidugi neid, kellega pikemalt koos käidud. Miks mitte ka seda meesterahvast teretama hakata, kuigj nüüd vist juba veits hilja jah????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See häirib jubedalt, kui tekib sümpaatia. Seda enam, kui sul on omal pere. Minul oli see puhtalt ühepoolne (vähemalt mind ei huvitanud või ma ei mõelnud sellele, kas äkki tema ka mind vaatab või märkab). Mind kohutavalt häiris, kui see konkreetne mees saalis oli, sest ma ei suutnud siis enam keskenduda trennile. Muutun sellises olukorras totaalselt äpuks ja ma ei julge silmagi vaadata. Vältisin igasuguseid pilke, samas mees oli kena ja treenitud, et vaadata oleks olnud nii mõndagi. Pean tunnistama, et selline sümpaatia oli mul esimest korda enda pere kõrvalt (oma mehega 12 aastat koos oldud). Olukord tekitas sisemist segadust, aga õnneks pole seda meest enam saalis juba pea aasta ja hea rahulik olla. Läheb üle. Kui tuleb saali tagasi, siis ilmselt enam ta nii ei mõjuks, kui varasemalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Midagi ei teeks. Elu on õpetanud, hoia eemale meestest, kes ei suuda naisega, kes meeldib, tutvust teha. Aga sulle soovitan, et pane järgmine kord selga t-särk, kus peal kiri. Olen vaba, vallaline ja vallatu. Kui mees siis ka ei liiguta, on ta suhtes, mida tahab hoida või pole lihtsalt huvitatud. Palju seal spordiklubis siis niiväga on mida vaadata ja kuhu vaadata. On täiesti võimalik, et pilgud kohtuvad juhuslikult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tõsiselt ei saa aru, kuidas ei tereta?? Mina teretan kõiki võõraid inimesi töökohas liftis ja naabreid ka. Soovin head päeva ja naeratan. Mismoodi sa tsekkad kedagi kuid ja ei teretagi?? Ja arvad veel, et sa ei ole sotsiaalne äpu?
Loomulikult oled täielik äpu ja mees on ka. No vabanda, et ma nii otse ütlen, aga tõesti, fakt jääb faktiks…
Kutsu mind endaga trenni, ma kohe lähen ja teen end mehega tuttavaks ja kutsun teda meiega pärast trenni kohvikusse 😀 ja siis võin teid sinna kahekesi maha jätta…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tõsiselt ei saa aru, kuidas ei tereta?? Mina teretan inimesi liftis ja naabreid ka. Soovin head päeva ja naeratan. Mismoodi sa tsekkad kedagi kuid ja ei teretagi?? Ja arvad veel, et sa ei ole sotsiaalne äpu?
Loomulikult oled täielik äpu ja mees on ka. No vabanda, et ma nii otse ütlen, aga tõesti, fakt jääb faktiks…
Kutsu mind endaga trenni, ma kohe lähen ja teen end mehega tuttavaks ja kutsun teda meiega pärast trenni kohvikusse ???? ja siis võin teid sinna kahekesi maha jätta…

Hea postitus 🙂
Jagan mõistmatust. Mul on ka spordiklubist palju teretuttavaid, kellestma enamiku nimesidki ei tea, aga kuna näeme mõned korrad nädalas samadel kellaaegadel, siis näod on tuttavad.

Aga selle eestlase terega on küll nii, et mõnede inimeste puhul on kohe tunda seda kohmetust kui ta tunneb sind ära aga ei suuda otsustada kas peaks tere ütlema või mitte. Ja kui siis ise ütlen, tuleb kiirelt ka tere vastu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 37 )


Esileht Pereelu ja suhted Sümpaatia spordiklubis

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.