Esileht Pereelu ja suhted Sümpaatia spordiklubis

Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )

Teema: Sümpaatia spordiklubis

Postitas:

Ja veel külmaks dussiks lisan seda, et kui keegi ruumis liigub, siis automaatselt inimeste pilgud saadavad teda, lihtsalt aju registreerib liikumise ja vaja vaadata, mis toimub, aju vaatab pigem liikumist kui seisvat asja. Samamoodi on täiesti instinktiivne ennast mingi järsu kõva heli poole pöörata. Loomariigist jäänud lihtsalt ellujäämiseks vajalik asi, teadsa. Niiet kui ta trenni teeb ja sa mööda lähed või ruumi sisened, siis kas ta vaatab sind puhtalt refleksist või kui silmarõõmu, me seda tõesti ei tea 🙂 sa ise ju ka vaatad seal saalis vähemalt paar korda iga inimese poole. Aga see ei tähenda, et sa talle paar sõna ja tere ei tohi öelda, see pole isegi suhtes mehega keelatud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.06 15:46; 17.06 15:24; 26.06 17:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks pean südame rindu võtma. Mis kõige hullem, mis juhuda võib? Ilmselt see, et ütlen “tere” ja rohkem ühtki sõna suust ei tule :)))

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 16.06 13:15; 16.06 14:16; 16.06 14:18; 16.06 15:16; 16.06 16:03; 19.06 00:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks pean südame rindu võtma. Mis kõige hullem, mis juhuda võib? Ilmselt see, et ütlen “tere” ja rohkem ühtki sõna suust ei tule :)))

Aga siis ongi ju see koht, kus sa teed talle testi.
Mees, nähes, et keegi nõrgem on hädas, peaks appi tulema. Nagu Teele Arnole, et “mis sul seal kodus on?”

Ja kui sind üksi hätta jäetakse…siis on ju kah selge; sellist meest sa ju endale päriseks ei taha, kes sulle raskel hetkel toeks ei ole?
Mis siis, et trennipoiss ja käib lycra`ga ringi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.06 15:42; 16.06 16:42; 19.06 03:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uhh seda päris raske ajastada kuidas sõbrannal läks?

Mees oli ka temast huvitatud ja kutsus ta välja. Nad umbes mingi kuu aega kohtusid ja siis sõbranna leidis, et sellest ei saa asja – mees oli liiga rumal 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.06 13:52; 19.06 10:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ütleks ka alustuseks tere ja naerataks (ja ei keeraks kohe pead ära pärast seda) järgmine kord, kui kohtute. See on täiesti normaalne ja ei ole mingi räme ligitikkumine 😀
Mul on ka palju nägupidi tuttavaid trennist. Enamus ütlevad normaalselt tere, aga on ka selliseid eneseimetlejaid kutte, kes teevad nägu, et ei tea või ei näe vms – jobud ühesõnaga, ja jobusid ma ei tereta ka.
No ja kui see tüüp selle peale kuhugi edasi ei “arene”, siis ütledki edaspidi ka tere ja naeratad, ja kogu lugu, seniks kuni areneb 🙂
Mingeid juuksekumme kuhugi pillama ja tänaval kuhugi kutsuma küll ei ole vaja hakata. Terest peaks algatuseks piisama küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis sai?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et ta kogub teretamiseks veel julgust 🙂 niii kohutav eneseületamine ikkagi. No mis ma ikka norin, endalgi olnud nii, et igasuguseid võin teretada ja jutelda niiet olgu olla, aga vot sellele õigele ei saa iid ega aad öeldud 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.06 15:46; 17.06 15:24; 26.06 17:59;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )


Esileht Pereelu ja suhted Sümpaatia spordiklubis

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.