Esileht Sünnitus sünniloo küsimine Pelgulinnast

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: sünniloo küsimine Pelgulinnast

Postitas:

Olen kuulnud, et sünnilugu saab haiglast meili peale tellida. Oleksin väga huvitatud, sellest mis seal toimus, kui pisipoja ilmale tuli, et millised olid näitajad protsessi käigus ja mis oli sünniindeks jne… Kelle poole peaksin pöörduma? Palun jagage kogemusi… Tänud!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saada kiri sekretärile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just Jaanuaris käisin oma kolme lapse sünnituslugusid küsimas. Seda ma ei tea, kas meilile saab seda nö tellida. Mina käisin kohapeal, registratuurist juhatati haigla arhiivi, seal täitsin avalduse, kuhu kirjutasin laste nimed, sünnikuupäevad ja aastad ja enda perekonnanime iga lapse juurde(kuna olin erineva nimega kahe esimese lapse ajal) kinnitasin allkirjaga ja tädi siis ütles, et u. kuu läheb aega, et peaarst peab need ise allkirjastama ja ülevaatama, mis välja lähevad. Ja veebruari keskel siis helistati, et lood olemas ja tulge järgi – järgi minnes jälle allkiri alla, et oled kätte saanud ja kõik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pelgulinna sünnitusmaja kodulehel on arhiivi nr olemas. Juts helsitasin, et küsida enda laste sünniloode kohta. Jaanuaris tegin avalduse ja ametlik tähtaeg neil 1kuu, minule lubasid helistada märtsi algul-ju siis saan järgi minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma sooviks ka täpsustada – kas seal avalduse esitamisel (või avalduse vormil) ei pärita, mis põhjusel sünnilugu soovitakse saada? Et see, et soovin lihtsalt endale, on OK?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole seal vaja kellelegi midagi põhjendada, miks sa tahad oma lapse sünnilugu – nii palju see tädi mulle seal ütles, et enamasti tahavad neid need emad, kellel on olnud keeruline, raske või komplikatsioonidega sünnitus, et arutada enne uut sünnitust oma ämmaemandaga need asjad läbi, et miks oli nii ja mida oleks võinud teisiti teha vm. aga minu omad olid nii õhukeed, et tädi täitsa imestas, et kas tõesti on seal ümbrikus kolm sünnituslugu. Mina ütlesin, et tahan lihtsalt enda jaoks need läbi vaadata, et mis ja kuidas oli – täitsa põnev lugemine igatahes:) aga keegi ei sunni sind midagi seal seletama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Sünnitus sünniloo küsimine Pelgulinnast

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.