Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Suur beebiisu

Postitas:

Olemas peagi 2-aastaseks laps. Siiani olin kindel, et nii pea uut last ei saa, kui üldse. Laps juba nii asjalik, kõikjal kerge käia – pane aga laps autosse ja mine. Ei pea käike planeerima, spontaansus on tagasi. Läksin lapsega kodusoleku kõrvalt ka kooli teist eriala omandama, lõpetan 2018a, edasi tahaks ka magistrisse astuda, st 2020 lõpetaks õpingud. Elame hetkel 2-toalises, ruumipuudust pole ja kodu lähiaastatel müüa ei soovi, küll aga enne lapse kooliminekut, et koolilapsel oma tuba oleks. Mõistusega võttes saan aru, et enne 2020ndat aastat uut last mõistlik teha pole, aga viimastel nädalatel leian end mõtlemas aina uuele lapsele. Ka mees annab oma käitumise ja jutuga märku, et sooviks ka teist last. Samas tahan juba tööle tagasi minna, mitte veel paar aastat kodune olla. Ka emapalk tuleks tõenäoliselt miinimumpalga suurune (saaksime vabalt hakkama, siiski on rohkem raha alati parem). Kahe lapsega elu ette ei kujuta, tundub keeruline olla beebi ja ca 3-aastasega päevad läbi.

Samas esimene laps lasi end kaua oodata ja tuli lõpuks viljatusravi abiga. Suure tõenäosusega ei jääks ma ka teise ootele iseseisvalt, vaid vajaks selleks ravimeid.

Varasemalt mõtlesin, et kui tuleb teine laps, siis umbes ajaks, kui praegune laps kooli läheb, st 2022a. Tooge mind maa peale tagasi, et liiga vara teise lapse jaoks 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellisel juhul sa ei saa mõelda, et teine laps tuleb siis kui esimene kooli läheb….nagu näed, ei pruugi tulla just siis kui sulle kõige rohkem sobiks.Nüüd on sinu otsus, kas enne koolid või laps….kui sul juba oli probleeme saada esimest last, siis vanuse suurenedes rasedtumise võimalused ainult vähenevad….kui sul juba praegu on teise lapse soov, siis ega soov iseenesest ära ei lähe 🙂 läheb ainult suuremaks kui selle peale mõtled 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina hakkaksin kohe plaanima teist last, kui läheb kohe õnneks, sest kool ja laps ei anna aega viljatuseteemadega liiga pikalt end stressi ajada, siis saab suurem laps endale toreda mänguseltsilise. Kui aga ei lähe rasestumine nii ludinal, siis võib just juhtuda, et jõuabki uus beebi ilmale tulla just vanema lapse koolimineku ajaks. Täpselt õigeaegselt planeerida niikuinii ei anna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutan sulle oma loo. Esimene laps sündis. Kui esimene oli 10 kuune tekkis mul meeletu beebiisu, kuid laps otsustas tulle hoopis 5 aasta pärast. Siis 3a pärast sündis kolmas laps. Siis ütlesin et aitab. Olin nii kindel et rohkem ei soovi aga neljas ei lasknud end kaua oodata hoolimata kaitsevahenditest ja neljas tuli aasta ja viie kuu pärast peale kolmanda sündi. Nüüd hetkel olen nelja lapse ema. Kõik minu plaanid läksid aiataha aga ma olen maailma õnnelikum ema ja olen nii rahul et mul on just neli toredat ja vahvaat last. Nüüd mehega mõlgutame aga mõtteid et teha üks laps veel, kuna minu soov on alati olnud olla viie lapse ema. Neid omi asju jõuad ka kunagi tulevikus teha. Mina ikka ütlen et elame vaid korra ja lapsed saame ka korra ja lapsed peaks ikka noores eas tegema ja lastega peaks võimalikult kaua kodus olema sest tööl jõuad sa veel terve elu käia ja koolis saab ka siis käia kui lapsed suuremad. ise olen laste körvalt nüüd 2 korda kooli löpetanud. Kui ikka tunned et nüüd on õige aeg siis tee see ära, seda enam kui mees ka seda soovib. Edu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.