Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Suur verejooks

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Suur verejooks

Postitas:

Tere,

Tänasega peaks mul olema rasedust 5+6. Eile algas verejooks. Alguses määris, siis läks hullemaks ja tuli lausa klompidena – helepunane, tumepunane, pruun. Täna verejooks jätkus. Valu ei ole absoluutselt. EMOs ei saa midagi teha, esimene naistearsti visiit oleks pidanud olema 18. Homme proovin helistada ja kohe arstile saada. Mõistan, et tõenäoliselt on tegu raseduse katkemisega. Olen küll googeldanud ja ka ilusa lõpuga lugusid lugenud. Ehk on ka siin keegi kellel niisuguseid on?

Lihtsalt veidi nukker on olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.08 21:16; 14.08 09:27; 14.08 21:13; 15.08 00:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See võib olla katkemine või ka hematoomi väljumine. Igal juhul lase ennast üle vaadata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

EMO-s oleks saanud UHga vaadata ja mingid rohud peale panna, et rasedus püsiks.
Loodan parimat, et ei olnud midagi hullu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna lähen arstile, eks ole näha. EMOs öeldi, et neil pole midagi teha. Kui ütlesin, et eelmise raseduse aeg (kui verejooks oli täpselt samal ajal) kirjutati mulle Duphaston ja veritsus kadus, siis seekord ütles valvearst, et tema välja ei kirjuta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.08 21:16; 14.08 09:27; 14.08 21:13; 15.08 00:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lugu
Olen oma raseduse jooksul veritsenud 3 korda. 11, 12 ja 16 nadalal.
11.nadalal tuli 5 paeva pruuni veresegust voolust, tehti uh- k6ik korras p6hjust ei leitud.
12.nadal oli erk veri, samas koguses nagu paevad. Aga nii suures koguses tuli ainult 1 paev. Aga kuna igalt poolt olin juba j6udnud lugeda, et pruun voolus ei ole nii hull kui naiteks punane, siis olin taiesti kindel, et see nyyd l6pp. Tehti uh ja ennae syda l6i! Siis juba nahti ka p6hjust- platsenta eesasetus (placenta praevia). Mind hoiatati juba ette et veritsen kindlasti veel selle radeduse jooksul.
Kui 16.nadalal taas pruuni voolust tuli, kontrollisin dopleriga kodus sydametegevust, see oli ok ja arsti juurde laksin alles nadala parast kui ka plaaniline kontroll.
Tana rasedust tapselt poole peal, loodan et veritsust enam ei tule. Haiguslehel olnud alates diagnoosi panekust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas sul laks, teemalgataja?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rasedus on katkenud. Õnneks on emakas ise puhastunud ja ei vaja aborti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.08 21:16; 14.08 09:27; 14.08 21:13; 15.08 00:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaga kurb kuulda.
Ehk ei ole see just see mis sind lohutab, aga olen kuulnud et peale kaotust on paljud naised suht ruttu uuesti jäänud..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh. Eks on kurb, ikka. Aga proovin positiivne olla – järelikult on keha raseduseks valmis. Ehk oli lihtsalt vigane loode ja las katkeb varem, kui hiljem. Samuti see, et keha ise puhastud ja ei vajanud meditsiinilist sekkumist, teeb tuju paremaks. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.08 21:16; 14.08 09:27; 14.08 21:13; 15.08 00:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ka kunagi peale katkesmist arst ütles, et peale seda on väga lihtsane rasestuda, kuna keha on selleks valmis juba.

Pai!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Suur verejooks

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.