Esileht Beebi ja mitmikud Suurem kingitus beebile

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Suurem kingitus beebile

Postitas:

Mehe õde perega tulevad esimest korda meie last vaatama, tulevad niisama Eestisse oma peredele külla ja siis ka n-ö katsikule. On juba korduvalt küsitud, et mida vajalikku ja suuremat kinkida (kuna tulevad õde-vend-ämmäi, siis kingitus tehakse kamba peale) – hetkel poiss kohe 6kuune ja ei oska midagi neile vihjeks anda. Tean et kui ei ütle midagi, siis tuuakse mänguasju ja riideid, aga mänguasju on juba küll ja riideid olen ka ette ostnud. Kas on midagi sellist suuremat, mida tulevikus tarvis oleks – mõtlengi just vajalikkuse kohapealt. Muidu oleks pakkunud neile söögitooli, aga selle kinkis sõbranna just. Kas on mingi hea arendav mänguasi ca aastastele või mingi mööbliese millest ma hetkel veel puudust ei oska tunda? Ei peagi olema kohe kasutatav, las olla pigem varem olemas mingi olulisem/suurem asi, kui et praegu tuuakse oma maitse järgi riideid (ei mõtle üldse halvaga, lihtsalt mul on teatud eelistused nt bodide kinnituste ja materjalide osas) ja pehmeid mänguasju..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga lase kinkida korralikud ja kvaliteetsed vannitamisega seotud asjad. Mäletan, et kui mul esimene laps sündis, kinkis ema kvaliteetse pehme vannilina, hommikumantli ja vannimänguasjad. Need on sellised asjad, mille peale ma ise ei raatsinud eraldi raha raisata, sest noh.. kuivatada sai ju suvalise rätikuga ka last. Aga nüüd on mul poiss viiene ja me ikka kasutame seda ema kingitud kapuutsiga vannilina, sest laps on sellest vaimustuses ja mängib, et ta on kummitus, kui see seljas on 🙂
Hommikumantel muide on end spa-des käies väga ära tasunud. Üks päev keegi just jagas facebookis (http://www.happybaby.ee/et/a/cuddledry-kaed-vabad-vanniratik) väga ägedat ja praktilist vannilina, mida ma enne näinudki ei olnud. Surfasin seal lehel ja neil on vahvaid ja ohutuid vanniparte ka müügil. Minu meelest väga praktiline kink. Ja sinna juurde võivad nad ju omal soovil veel igasuguseid muid asju muretseda, mis igas vanuses ära kuluvad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga lase kinkida korralikud ja kvaliteetsed vannitamisega seotud asjad. Mäletan, et kui mul esimene laps sündis, kinkis ema kvaliteetse pehme vannilina, hommikumantli ja vannimänguasjad. Need on sellised asjad, mille peale ma ise ei raatsinud eraldi raha raisata, sest noh.. kuivatada sai ju suvalise rätikuga ka last. Aga nüüd on mul poiss viiene ja me ikka kasutame seda ema kingitud kapuutsiga vannilina, sest laps on sellest vaimustuses ja mängib, et ta on kummitus, kui see seljas on ????
Hommikumantel muide on end spa-des käies väga ära tasunud. Üks päev keegi just jagas facebookis (http://www.happybaby.ee/et/a/c…..vanniratik) väga ägedat ja praktilist vannilina, mida ma enne näinudki ei olnud. Surfasin seal lehel ja neil on vahvaid ja ohutuid vanniparte ka müügil. Minu meelest väga praktiline kink. Ja sinna juurde võivad nad ju omal soovil veel igasuguseid muid asju muretseda, mis igas vanuses ära kuluvad.

Kuule, lõpeta see oma HappyBaby reklaamiga pommitamine juba. Naturaalsete mänguasjade ja parimate/halvimate ostude teemasse ja katsikute teemasse juba kirjutasid, see pealetükkiv saripostitamine on kõike muud kui su poodi reklaamiv, see tõukab sealt ostmisest ikka väga kaugele.

Ise pakuks kevadele ja suvele mõeldes, et võib-olla tagantlükatav kolmerattaline ratas (kindlasti peab olema nö beebisisu või rihmad ka ja turvapiire, kuna aastane ise veel ei pruugi end seal nii hästi hoida). Mu enda lastel oli selline, millel oli äravõetav turvakaar ja ka riidest beesisu, mille sai ka ära võtta, nii et kui laps kasvas, sai ratast tavalise rattana edasi kasutada. Või motoorika- ehk tegevuslaud või pealeistutav ja jalgadega edasilükatav auto või loom (osad sobivad ka kõndima hakkavale lapsele toeks).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki midagi hoopis suuremale? Jooksuratas või abiratastega 1. väike jalgratas näiteks.
Või nn suure lapse voodi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Pealeistutav auto, väga pika kasutusajaga, ei tea ühtki last, kellele see ei meeldiks. Kui kamba peale teevad, saavad korralikuma ja vastupidavama kah. Meil oli veel 4-aastane selle peal, põlved lõua all, 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

soovitan ka pealeistutavat autot (hea, kui on taga kõrge seljatoega, siis saab ka lükata). Võibolla ka näiteks lükkesangaga kolmerattaline suveks. Või mingi ratastel tegeluskeskus/käimistugi. Kui teil pole kergkäru, siis äkki tahaksid seda varsti poodides jne kasutada? Mina võtsin kergkäru kasutusse just 9-kuuselt, kui laps kolis turvahällist välja.

Lisaks kui on elamises ruumi, siis miks mitte ka nt pallitelk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui autoga sõitmist vähegi on, siis äkki turvatool? Pole küll traditsiooniline kingitus, kuid lapse turvalisust silmas pidades väga vajalik ja kvaliteetne tool on enamasti ka vähe suurem väljaminek. Tean mitmeid tuttavaid, kus ongi just peresiseselt selline kingitus tehtud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pakuksin ka turvatooli, ainult et minu meelest peab ikka väga asjatundlik inimene olema, kellel sellise asja kinkida laseksin. Pigem siis juba mingi lähedalasuva bebipoe vms kinkekaart, et saaksid ise enda vajadustele vastava valida. Kui mulle näiteks kingitaks mingi Brittoni tool või mõni näoga sõidusuunas tool (lisaks on väga lihtne asjatundmatul inimesel osta lapse vanusele sobimatu tool), siis ma oleksin väga pettunud, kasutusele ei võtaks, no ja siis oleks kinkija ka pettunud ju. Turvatooli valikul on 100 asja, mida vaatama peab ja seda ei laseks kellelgi teisel enda lapsele valida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitaks ka pealeistutavat autot või teine asi, mis me aastasele tütrele väga meeldib on kiikhobune. Sellega kiigub isegi veel meil 4 aastane.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kolmerattalist soovid, siis kindlasti kvaliteetse firma oma, kuna odavamatega ei jõua lapsed vändata. Ma ostsin kõige väiksema Puky kolmerattalise (alates 1,5 aastasest) ja laps õppiski toas sellega ilusti väntama, lasi pikalt ringiratast.

Pealeistutava autoga sama teema – kleepsude ja vidinatega hiinakad lähevad kergelt ümber, aga kvaliteetne on eriti poisile üks parimaid kingitusi.

Sul laps veel väga väike, aga Duplotega mängivad minu lapsed palju, ka Duplo raudteega ja patareidega sõitva Duplo rongiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pealeisutav auto
Lego Duplo mingi suurem komplekt
laste laud ja toolid komplekt
kergkäru
Mänguköök ja mänguköögi tarbed
Jooksuratas
padi-tekk-voodipesu komplekt juba suurema lapse mõõdule

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Beebi ja mitmikud Suurem kingitus beebile

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.