Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Suurema rinnapartiiga ootajad

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Suurema rinnapartiiga ootajad

Postitas:

Mis rinnahoidjat te kasutate? Kas kannate ka öösel st pidevalt?
Endal 70D ja ostsin tavalise pehmete korvidega ilma tugikaarteta rinnahoidjad raseduse ajaks, mis on ööpäev läbi peal, et toetada suuremat rinda raseduse ajal.Mõte oligi uurida, mida teised kasutavad 😀 äkki on midagi muud lahendust 😀
Kuna rasedus suht alguses 7 nädalat, siis eeldan et 70D muutub veidi suuremaks 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ööseks nö spordirinnahoidjalõikelised, aga mitte nii tugevakt kokkusuruvad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Òòsel magan ilma rinnakata. Rinnaka suurus 85E/F.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma kannan 85/90 E rinnakat aga öösel magan ilma

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

70 D pole suur rind, see lihtsalt tundub suur. Ära maga öösel rinnakaga, kui siis mingi puuvillase nn top rinnakaga. Päeval on niigi seljas, öösel on vaja, et vereringe oleks vaba.

Päeval kandsin Triumphi tugikaarteta rinnahoidjat. Kahju, et neid kõige tavalisemaid, õhemaid (ei mäleta kahjuks nime, müüdi Prismas) enam kuskilt saada pole.

Ise olin enne rasedust 75D ja arvasin, et mul on kohutavalt suur rind. Nüüd imetades olen vist 85 E ja ei tundu väga suur. 🙂

Kui keegi juhtub seda mudelit kuskil nägema, oleks väga tore.
https://www.google.ee/search?q=Triumf+sport&client=firefox-b&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwixscDnm57SAhUDkiwKHcTnAI8Q_AUICCgB&biw=1366&bih=663#tbm=isch&q=Triumf+sport+bra&imgrc=xswFeDhjs_dJIM:

Oh, ise küsin , ise vastan. Leidsin OTTOst.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hetkel olen jälle oma 75D-E’st välja kasvanud ja kusagil I-J-K juures, aeg seada sammud Prismasse ja sealt endale pehme 12-eurone sportrinnahoidja osta (näeb välja nagu tavaline ainult pehmem ja mugavam) – ma kasutan neid imetamise ajal ka, mugavamad kui spetsrinnahoidjad – tiss vupsti välja ja pärast vupsti tagasi, ei mingit lollakat klambri otsimist, avamist, sulgemist.
Magan ka nendega, mulle eriti ei meeldi, kui teinepool nt küünarnuki peale paneb öösel – parem on keha ligi hoida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

70D ei ole tõesti suur, ainult D täht tundub, et teeb suureks. Mul endal 70E, esimese raseduse ajal kusjuures oli peaaegu lõpuni sama. Alles lõpus kui oli kilosid ka rohkem, ostsin 75E suuruse. 70D on ju sama korvi suurus, mis 75C või 80B 😀 Seega tegelikult pole suur.
Öösel kasutan ilma tugikaarteta spordirinnahoidja sarnaseid, aga pehmemaid. Päeval ikka tugikaartega. Ma tunnen, et ilma tugikaarteta pole piisavalt toestust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Suurema rinnapartiiga ootajad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.