Esileht Beebi ja mitmikud Suurtes kogustes niiskeid salvrätte (hämming)

Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Teema: Suurtes kogustes niiskeid salvrätte (hämming)

Postitas:

Kuna olen lapseootel, siis olen Facebookis liitunud erinevate gruppidega, et osta beebile mõned riided ja muudel tarvikutel ka silm peal hoida. Mitu päeva juba olen tähele pannud, et müüakse suurtes kogustes niiskeid salvrätte. Kastidega ikka, kus sees siis 12 pakki. Ja inimesed ostavad ja bronnivad… Hakkasin mõtlema, et kas neid päriselt kulubki nii palju või miks neid NIIIII palju ostetakse? Just vaatan ühte pilti, kus peal on umbes 30 kasti salvrätte ja need on kõik läbi müüdud. Päriselt? Ja kust need müüjad neid kastide kaupa ostavad ja hoiustavad, et see äri end ära tasuks? Kas nendel mingit parim enne kuupäeva pole, et neid endale kastiga koju ostetakse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et mul kulus ka aastaga 12pakki ära, ei tea, pole lugenud. Aga neid multipakke sai ka paar korda ostetud (3kaupa müüakse). Külas-väljas käies asendamatud, öösel ma ka alati last pessu ei viinud, kiire puhastus pimedas toas ei pannud teda kisama. Suurema lapsega sai pärast liivakastist tulekut või sopa sisse kukkumist kohe käed puhtaks tõmmata (ja ühest rätikust ei piisa siis). Praegu väiksem laps 2a, aga ikka on käru all või kotis pakk kaasas, just kiireks puhastamiseks (roomab põrandal ja siis hakkab sööma vms). Suurema lapse tagumikku sai ka 2-3a-lt veel nendega pühitud, kui kakas oma potti. Märgpesu on lihtsalt efektiivsem 🙂
Lisaks on need tolmupühkimiseks imehead. Kui pakk korralikult sulgeda, ei juhtu nendega paari kuu jooksul midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt ostavad ka paljud tuttavatega mitmepeale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suvel jah võibolla kulub neid, aga mul 7-kuune laps ja ühtegi pakki pole veel vaja läinud. peseme kraani all, meil hea suur kraanikauss ka, kus sulistada. eks see oleneb sellest, milline on lapse nahk. mina olen sellel arvamusel, et kui nahk kannatab, siis pigem pesen ikka puhta veega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan mähkmevahetusel ainult niiskeid lappe. Minu laps ei kannata näiteks 5-10x päevas jooksva vee all pesemist, jalad ja pepu hakkavad kohe karedaks minema. Samuti on need head autosõitudeks, väljas käies jne. Ostsin mõned kuud tagasi ka 3 suurt kast ja nüüd kasutan juba viimast. Seega peab juba uuesti ostma hakkama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul pole kodus sellist varianti, et iga kell saaks sooja vee all last pesta, nii et kasutasin neid palju. Praegu on laps 2a7k ja tagumiku pühkimiseks kasutan siiani neid. Pole lugenud, palju kulunud on. Samamoodi saab käsi ja nägu jne puhastada nendega – autos, mänguväljakul jne.
See, kus nad neid hoiavad, on individuaalne. Kui inimene sellega tegeleb, ju tal siis on koht, kus neid hoida. Mõni inimene teebki sellist äri, et tellib välismaalt hunnikutes kraami teistele inimestele, ühel tuttaval on lausa eraldu tuba selleks. Minul kodus seda ruumi poleks, nii et ei ole plaanis selline äri. Tellitakse neid odavalt enamasti Windelnist ilmselt. Püsiklient saab sealt mingeid soodustusi ja tasubki ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub tõesti, et kasutustihedus oleneb nii võimalustest kui harjumusest. Meil ei kulu, sest kasutan veega pesu ja peale igat mähkmevahetust ma beebi peput ei pesegi. Samuti pesen käsi ja nägu vee all. Beebi viie kuune ja selle ajaga on kasutatud kaks pakki ja seda pigem alguses. Esimese lapsega sai salfasid tõesti palju õues ja autos kasutatud, aga see aeg on veel ees.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul täpselt sama, et laps 5-kuune ja kulunud on 2 pakki ja just alguses. sellest ka tglt poolik on alles, vankris kogu aeg kaasas. juhul, kui peaks vaja minema. paar mähet ka seal. aga veega pesta ikka palju õigem! seda soovitavad ka arstid. aga hädajuhtumiks muidugi hea võimalus. aga et kastidega osta..no ei ole vaja 🙂
ja üldse: beebile pole vaja väga palju asju, ei riideid, ei midagi. aga mõni kuhjab..:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul kulus ka neid algul ikka väga palju (4-5 pakki kindlasti kuus), ainult niisked lapid olidki kasutusel, veega pesin harva.
Tellitakse neid windeln.de lehelt, seal on kasti hinnaks ca 11€, see on ikka väga hea hind, Eestis poest ostes maksad poole rohkem. Tellin ise ka ja samuti ka kõik lastega sõbrannad, kuluvad kõigil ära!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

neid on hea ka nohu puhul kasutada, et nina punaseks/karedaks ei läheks. meil läheb keskmiselt 1pakk kuus, ja enamasti just niisama kätepuhastamiseks, koristamiseks. Autos on alati üks, kui peaks midagi juhtuma, mul käekotis, et enne söömist väljas, saaks käsi puhastada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus ma neid kasutan – igal pool. Mul on kolm last vanuses 1, 3 ja 5. Ma käin nendega tõepoolest kogu aeg ringi, ma pole kodusistuja tüüp. Kusiganes me jälle auto kõrval või piknikupaigas või metsas vm. sööme, on lapsed üle pea mustad ja kleepuvad. Muidugi kõige parem on kallata pudelist vett ja puhta salvrätiga lapsed puhtaks nühkida. Aga siseruumides nii ei tee ning sageli nad joovad kogu vee ära või ei viitsi seda puhast vett nii uurtes kogustes metsa kaasa tassida, siis kasutangi niiskeid salvrätte. Siseruumides võid mõelda, et miks siis ei lähe kraani juurde pesema, no mõnel üritusel on see kraanikauss mitu trepivahet ja koridori eemal ning kõik kolm last veenda ühel ajal söömist lõpetama ning wc-sse jalutama on tüütu, salvrättidega lihtsam. Kui reisil on keeruline keset ööd võõras kohas kraanikaussi otsima minna, siis panen kakanud lapsele voodis mähkimisaluse (kilest ja paberist) alla, tõmban pepu niiske salfrätiga puhtaks, keeran musta kraami rulli, tõmban enda käed ka salvrätiga puhtaks ning seejärel kogu kraam kilekotti ja sõlm peale ning magame edasi.
Autos ja käekotis on alati paar pakki. Väikesed lapsed suudavad end väga efektiivselt kleepuvaks ja mustaks määrida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mäletamist mööda need väga ruttu ei aegu (kui kenasti kinnine pakk, siis ei kuiva ära). Mina kasutasin neid kuni lapse 3-aastaseks saamiseni. Algul sai väljas olles peput puhastada, hiljem tuli käsi ja nägu ka puhastada. Mingil hetkel kasutasin neid ka riiete ja käru puhastamiseks (nt sõi/jõi kärus, pärast oli kate määrdunud). Ma käisin lapsega üsna kaua pikalt väljas (sageli 4-5 tunnised jalutuskäigud kuni 2,5-aastaseks saamiseni. Väljas pesemisvõimalused olid aga nigelad). Vahel kasutasin ise ka käte puhastamiseks (ja nuuskamiseks – palsamiga olid eriti head).
Kui see kast 3 aasta peale ära jagada, ei tundugi ju nii suur kogus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie peres on ka mõlema lapsega neid palju kulunud. Näiteks üks laps kakas u pool aastat ainult öösel. Oleks siis temaga vannituppa pesema läinud, siis oleks ta totaalselt üles ärganud ja oleks tükk tegemist, et uuesti magama saada. Niiskete salvakatega tegime sisuliselt pimedas magamistoad pepu ruttu puhtaks ja magasime rõõmsalt edasi. Samas teinekord kulus juba ainult ühe kakamise peale päris mitu salvakat.

Päeval pesime enamuses vee all aga kui ikka suurem laadung oli, siis salvakaga hea suurem laadung ära koristada, et kõike ja kõiki ära ei määriks 🙂

Samuti me alati väga liikuvad olnud nii et salvaka pakke vedeleb igal pool, laste kotis, autos jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need tellitavad pakid ei tarvitse üldse beebidele kasutusse minna. Mina ütleks, et suurim niiskete salvrättide kasutaja on pere, kus laps/lapsed vanuses 1-7. Niisked salvrätid on asendamatud, kui vaja jooksvalt kuskil väljas käsi korra pühkida, suud vms. Olen vahel porise ilmaga teise asutusse koosolekule jõudes salvrätiga ka nt saapasäärelt kiirelt pori msha tõmmanud jne. Seega on kujunenud, et üks pakk niiskeid beebisalvrätte on minu autos, teine mehe omas alati, reisil ja puhkuse ajal ringi sõites läheb neid topeltkoguses. Kuna need kinnised pakid ei lähe ka kuidagi halvaks ega kuiva ära, siis odavalt saades võiks tõesti kasti koju ära neid osta, eriti enne kevade-suve hooaega, kus kodust väljas liikumist ja sõitmist rohkem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pühin ka nendega niisama kõike, suur pakk on autos kogu aeg. Praegu puhastangi saapaid pidevalt, koera käppasid, suurema lapse käsi jne, jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin prooviks special kodukasutuseks niisked salfakad. No nende lõhn on nii astik ja jätab kleepuva tunde.

Seega ikkagi beebisalfakad on palju paremad. Muidugi ka neid on erineivaid, peab enda jaoks mõnusaima välja valima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Harjumused on erinevad, mõni päeva jooksul lapsel peput ei pese. Mina ei osanud kummagi lapsega nende niiskete salvakatega peput nii puhastada, et salvakaid koormate viisi ei kuluks ja pepu ka puhas oleks, lõpuks oli ikka tunne, et lapse nahk on mingi kleepuva sodiga koos (kuigi kasutasin neutraalseid, igasugu lisadeta salvrätte).

Õnneks ei tekitanud sage pesemine kummalgi lapsel nahaprobleeme, nii et sai lihtsalt peput pidi kraani alla torgatud ja ära pestud, lihtne ja kiire, pärast väike õhuvann ja kõik oli korras.

Peale alguses prooviks ostetud 4-5 paki laste beebieas (0-1 a) rohkem niiskeid salvrätte ei kulunudki. Nagu keegi eespool kirjutas, hakkas meilgi niiskeid salvrätte rohkem kuluma hoopis siis, kui lapsed olid väikelapsed. Ikka oli pakk kotis, teine veel autos, et kui kuskil käed väga ära mäkerdasid ja veega pesta polnud võimalik, siis sai niiskete salvrättidega puhastatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka oma kahel lapsel peput puhtaks teinud niiskete salfakatega, sest kraani all pestes on kohe punetus tekkinud. Iga õhtu muidugi pesen kraani all ka, aga päeva jooksul ikka salfakatega. Lisaks kasutan neid salfakaid igapäevaselt enne näopesu meigi maha võtmiseks, laua pühkimiseks, tolmu võtmiseks, jalanõude-koti-riiete puhastamiseks jms.. Ehk väga palju kasutan ikka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks vanemad on erinevad. Mul on ka 3 last ja väga minimaalselt on neid kulunud. Ma ka pigem selline, et meeldib veega üle lasta. Õnneks laste nahk kannatab. Salvrätid on autos ja vankris kaasas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul laps veidi üle 8-kuune ning ostsin ka enne sünnitust kohe a la 6 tk pakis kokku, siis veel Huggiesi omasid juurde. Sest mul oli sama mulje jäänud, et neid kulub vähemalt pakk kahe nädala peale. Nüüd on selle 8 kuu jooksul läinud vbl maksimaalselt 2 pakki.
Beebi ju veel ei mütta ega jookse õues ringi. Võibolla siis hakkab tõesti rohkem neid salfakaid minema.
Praegu pesen lapse taguotsa kraanikausis sooja veega puhtaks ja asi ants. Iga õhtu enne magama panemist määrin ta jalgadele ka niisutavat kreemi ja ongi kõik. Tavaline vesi on minu meelest pesuks kõige parem. Ja ka keskkonnasäästlikum. Eks igaüks teeb muidugi ise selle valiku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kulus neid samuti omajagu. Kuna oli ja on siiani palju reisimist, siis need olid igati väärt abilised tee peal. Siiamaani kasutan, kuigi laps hetkel 4,5-aastane. Hea midagi ruttu puhtaks tõmmata: suu, käsi vms 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Köögis on need niisked lapid asendamatud! Mitte miski ei võta pliidilt kuivanud rasva paremini maha kui need, ei saa Chillit Bang sinna ligilähedalegi.
Mul mees toob Norrast, seal on need imeodavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutasin ka neid beebiajal vaid hädajuhul. Aga hiljem kulub neid rohkem. Meil alati pakk autos, tihti läheb vaja. Ja muide need on ühed vähesed asjad, mis auto tuuleklaasilt putukajääke maha võtavad. Eriti neid, mis juba kuivanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

appike, me saime sellest 1st pakist mingi kolme aasta pärast kuidagimoodi lahti, mõnel läheb neid NAHALE KANDMISEKS kohe mitu pakki kuus, ärge siis hiljem sealt paki pealt lugege, midacte oma tiulindude peedele määrisite üleüldse, häbi ja hirm võib hakata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )


Esileht Beebi ja mitmikud Suurtes kogustes niiskeid salvrätte (hämming)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.