Esileht Koolilaps Suusapuhkus ( vaheaeg ) eestis

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )

Teema: Suusapuhkus ( vaheaeg ) eestis

Postitas:

Kas eestis on selline puhkus lastel?
Ja kas eestis on ka see munadepüha paiku puhkus? ( 14-17.aprill )

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On nii ja on naa. Minu lastel on järgmisel nädalal vaheaeg ja mingil ajal aprillis ka. Osades koolides on hoopis märtsis vaheaeg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

järgmisest aastast vist kõigil see suusavaheaeg ka, veebruari lõpust nädal. praegu sõltub koolist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 16.02 20:32; 21.02 12:02; 21.02 12:17; 21.02 12:45; 21.02 17:26; 21.02 18:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

homme viimane koolipäev ja siis nädal puhkust.

Kevadel ei ole.
Ja suvel on siis kool 3 pöäeva kauem kui eelmine aasta aga molutama hakkavad koolis tavaliselt juba mai kuus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.02 20:50; 17.02 21:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil nädal peale vabariigi aastapäeva ja aprillis lihavõtete paiku ka. Kõik perioodid on 7 nädalat pikad ja vaheajad nädal va jõuluvaheaeg, mis on kas 2 või 3 nädalat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil järgmisel nädalal lapsel vaheaeg ja siis lisaks aprillis nädal alates munadepühadest. Kool lõppeb juunis 2-3 päeva hiljem kui neil, kel märtsis vaheaeg ainult. Augustis alustasid 3 päeva enne 1. sept, kuid need olid mõnusad koolipäevad. Seega igati hea graafik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas eestis on selline puhkus lastel?
Ja kas eestis on ka see munadepüha paiku puhkus? ( 14-17.aprill )

Eestis ei ole suusavaheaega kui sellist. On kooli, kus on viis vaheaega ja koolid kus hetkel on veel neli vaheaega. Järgmisest aastast peaks kõigil koolidel olema 5 vaheaega.
Aga ka hetkel on nende viie vaheajaga koolides vaheajad erineval ajal, minu lapsel on nädal peale vabariigi aastapäeva ja viimane nädal aprillis vaheajad. Lihavõtete ajal on ainult suur reede vaba nagu kõigil koolilastel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.02 07:58; 21.02 12:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

homme viimane koolipäev ja siis nädal puhkust.

Kevadel ei ole.

See on küll kehv variant, viimane õppeperiood tuleb ju siis lausa kolm kuud pikk. Arusaamatu, miks niisugune variant vaitud on, sest nelja vaheaja kasuks otsustades oleks ikka mõistlik see kevadpoolaasta vaheaeg märtsis, mitte veebruaris teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.02 08:55; 18.02 14:41; 20.02 18:10; 21.02 10:41; 21.02 18:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsel järgmisel nädalal vaheaeg (nn talvevaheaeg), märtsis vaheaega pole ja kevadine vaheaeg aprilli keskel (sel nädalal, kus suur reede on). Viimane koolipäev vist 7. juuni. Tegu Tartu kooliga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma oli ebatäpne.Ma mõtleisn, lisapuhkust kevadel. Riiklikult ettenähtu on ikka olemas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.02 20:50; 17.02 21:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma oli ebatäpne.Ma mõtleisn, lisapuhkust kevadel. Riiklikult ettenähtu on ikka olemas.

Sel juhul olid tõesti ebatäpne. Kevadel ei ole ju kuskil mingit lisapuhkust, osadel koolidel lihtsalt on vaheaeg märtsis, osadel aprillis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.02 08:55; 18.02 14:41; 20.02 18:10; 21.02 10:41; 21.02 18:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas eestis on selline puhkus lastel?
Ja kas eestis on ka see munadepüha paiku puhkus? ( 14-17.aprill )

Eestis kehtestab vist iga kool ise oma vaheaegade süsteemi. Meie lapse koolis on veebruaris nädal vaba ning aprillis samuti. Jõuluvaheaeg oli 22.12-11.01. Oktoobris oli ka üks nädal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

järgmisest aastast vist kõigil see suusavaheaeg ka, veebruari lõpust nädal. praegu sõltub koolist.

Järgmisel aastal sõltub ka koolist, meie koolis jääb näiteks vana süsteem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 16:31; 21.02 08:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

järgmisest aastast vist kõigil see suusavaheaeg ka, veebruari lõpust nädal. praegu sõltub koolist.

Järgmisel aastal sõltub ka koolist, meie koolis jääb näiteks vana süsteem.

ma sain aru, et vähemalt tallinna linn võttis vastu otsuse, et järgmisest õppeaastast on kõigil koolidel samal ajal (ministri kehtestatud aegadel) vaheaeg. kas ei ole nii või ei käi sinu laps tln koolis?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.02 08:55; 18.02 14:41; 20.02 18:10; 21.02 10:41; 21.02 18:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma sain aru, et vähemalt tallinna linn võttis vastu otsuse, et järgmisest õppeaastast on kõigil koolidel samal ajal (ministri kehtestatud aegadel) vaheaeg. kas ei ole nii või ei käi sinu laps tln koolis?

Minu laps ei käi Tallinna koolis, küsimus oli Eesti koolide kohta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 16:31; 21.02 08:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma oli ebatäpne.Ma mõtleisn, lisapuhkust kevadel. Riiklikult ettenähtu on ikka olemas.

Sel juhul olid tõesti ebatäpne. Kevadel ei ole ju kuskil mingit lisapuhkust, osadel koolidel lihtsalt on vaheaeg märtsis, osadel aprillis.

Ja ega see nüüd ka mingi hea variant ei ole, kui nädal puhkust on veebruari lõpus ja siis järgmine märtsi lõpus – või see oli järjekordne ebatäpsus (“riiklikult ettenähtu” on 18.-26. märts)?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsed erinevates koolides ja vaheajad järgnevad:
a) kevadvaheaeg on kahel nädalal: 20-26.02 ja 10-16.04
b) kevadvaheaeg 20-26.03

Teise lapse puhul näen selgelt, kuidas oleks juba praegu tegelikult väikest vaheajasutsakat tarvis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.02 10:28; 21.02 14:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teise lapse puhul näen selgelt, kuidas oleks juba praegu tegelikult väikest vaheajasutsakat tarvis.

Kas tema koolis siis ei ole seda sutsakat? Minu lapsed ka koolis, kus ainult riiklikud vaheajad ja juba aastaid on vabariigi aastapäeva nädalal talispordipäevad. Seega oli sel nädalal tavaline koolipäev ainult esmaspäev, sest täna-homme suusatavad-uisutavad ja neljapäeval on aktus. Annab täiesti vaheaja efekti, aga kooliaasta ei lähe juunis pikemaks. Kes perega ära tahab sõita, saab samuti rahumeeli seda nädalat kasutada, sest laps koolitöös maha ei jää.

Mina olen sellise lahendusega ülirahul ja ei ole seetõttu kunagi ka viie vaheaja poolt sõna võtnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.02 08:55; 18.02 14:41; 20.02 18:10; 21.02 10:41; 21.02 18:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teise lapse puhul näen selgelt, kuidas oleks juba praegu tegelikult väikest vaheajasutsakat tarvis.

Kas tema koolis siis ei ole seda sutsakat? Minu lapsed ka koolis, kus ainult riiklikud vaheajad ja juba aastaid on vabariigi aastapäeva nädalal talispordipäevad. Seega oli sel nädalal tavaline koolipäev ainult esmaspäev, sest täna-homme suusatavad-uisutavad ja neljapäeval on aktus. Annab täiesti vaheaja efekti, aga kooliaasta ei lähe juunis pikemaks. Kes perega ära tahab sõita, saab samuti rahumeeli seda nädalat kasutada, sest laps koolitöös maha ei jää.

Mina olen sellise lahendusega ülirahul ja ei ole seetõttu kunagi ka viie vaheaja poolt sõna võtnud.

meil ka sellist sutsakat ega talispordinädalat ei ole. Klassijuhataja veel kevadel ütles vanemaile, et ärge te jumalapärast hääletage lisavaheaja poolt, muidu hakkab juunikuus klassis palav:) Meie koolis on sel neljapäeval õnneks ainult aktus ja klassijuhatajatund, nii et vajadusel saab ervisepäeva võtta ja siis 4 päeva puhata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 16.02 20:32; 21.02 12:02; 21.02 12:17; 21.02 12:45; 21.02 17:26; 21.02 18:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti arusaamatu, miks sellist teemat püstitada, kui saaks ühe sõna googlesse toksida – koolivaheaeg – ja esimene otsinguvaste annaks kohe küsimusele vastuse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see annaks vastuseks, et riikliku vaheajasüsteemiga koolides on asjad niimoodi. Neis koolides, kus on teine süsteem, on asjad teistmoodi, seda ju püütaksegi siin teemas selgitada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 16.02 20:32; 21.02 12:02; 21.02 12:17; 21.02 12:45; 21.02 17:26; 21.02 18:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Klassijuhataja veel kevadel ütles vanemaile, et ärge te jumalapärast hääletage lisavaheaja poolt, muidu hakkab juunikuus klassis palav:)

Minu lapse koolis hakkab palav ikka märksa varem kui juunis. Mulle tundub, et nõuakaajal ehitati koolid nii, et klassiruumid on lõuna poole. Mis tähendab, et juba praegu päikseliste ilmadega kütab klassi kuumaks.
Meil mingit hääletamist ei olnud ja mina isiklikult olen 5 vaheajaga süsteemiga rahul. Ühe lapsega on kogemus juba olemas ja on lihtsam kui talvel on lisavaheaeg. Juuni alguses nagunii enamasti on meil kehv suusailm.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.02 07:58; 21.02 12:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Klassijuhataja veel kevadel ütles vanemaile, et ärge te jumalapärast hääletage lisavaheaja poolt, muidu hakkab juunikuus klassis palav:)

Minu lapse koolis hakkab palav ikka märksa varem kui juunis. Mulle tundub, et nõuakaajal ehitati koolid nii, et klassiruumid on lõuna poole. Mis tähendab, et juba praegu päikseliste ilmadega kütab klassi kuumaks.
Meil mingit hääletamist ei olnud ja mina isiklikult olen 5 vaheajaga süsteemiga rahul. Ühe lapsega on kogemus juba olemas ja on lihtsam kui talvel on lisavaheaeg. Juuni alguses nagunii enamasti on meil kehv suusailm.

meil oli hääletamine enne, kui selgus, et niikuinii uuest õppeaastast tuleb see lisavaheajaga uus süsteem igal pool (Tallinnas?). Kuigi hääletustulemused seda ei pooldanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 16.02 20:32; 21.02 12:02; 21.02 12:17; 21.02 12:45; 21.02 17:26; 21.02 18:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teise lapse puhul näen selgelt, kuidas oleks juba praegu tegelikult väikest vaheajasutsakat tarvis.

Kas tema koolis siis ei ole seda sutsakat? Minu lapsed ka koolis, kus ainult riiklikud vaheajad ja juba aastaid on vabariigi aastapäeva nädalal talispordipäevad. Seega oli sel nädalal tavaline koolipäev ainult esmaspäev, sest täna-homme suusatavad-uisutavad ja neljapäeval on aktus. Annab täiesti vaheaja efekti, aga kooliaasta ei lähe juunis pikemaks. Kes perega ära tahab sõita, saab samuti rahumeeli seda nädalat kasutada, sest laps koolitöös maha ei jää.

Mina olen sellise lahendusega ülirahul ja ei ole seetõttu kunagi ka viie vaheaja poolt sõna võtnud.

Kahjuks teisel lapsel ei ole tõesti ja piirdubki vaid nädalaga märtsis. Ise pooldan samuti uut süsteemi, sest esimesel lapsel on see teist aastat. Esiteks saab laps pikemalt puhata ja teiseks on lootust veebruaris veel ehk lund ja aprillis juba õiget kevadsooja nautida. Märtsis on vaid mülkad ja hall taevas, õues on vähe teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.02 10:28; 21.02 14:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://uudised.err.ee/v/eesti/72debe9f-2b9e-4dd8-8a4f-91df18ecbf82/koolid-peavad-vaheaega-kolmel-eri-ajal
säh sulle…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 16.02 20:32; 21.02 12:02; 21.02 12:17; 21.02 12:45; 21.02 17:26; 21.02 18:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://uudised.err.ee/v/eesti/…..l-eri-ajal
säh sulle…

“säh sulle” käis siis mille kohta? see, et koolipidajal (mitte koolil) on õigus teha vaheajad endale sobival ajal, oli teada – seadust ei ole ju muudetud. (natuke paneb muidugi imestama, et viimsi vv haridusjuht seda ei tea.)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.02 08:55; 18.02 14:41; 20.02 18:10; 21.02 10:41; 21.02 18:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://uudised.err.ee/v/eesti/…..l-eri-ajal
säh sulle…

“säh sulle” käis siis mille kohta? see, et koolipidajal (mitte koolil) on õigus teha vaheajad endale sobival ajal, oli teada – seadust ei ole ju muudetud. (natuke paneb muidugi imestama, et viimsi vv haridusjuht seda ei tea.)

no jääb loota, et meie kool valib vanast harjumusest riiklikud vaheajad siis:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 16.02 20:32; 21.02 12:02; 21.02 12:17; 21.02 12:45; 21.02 17:26; 21.02 18:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saagi aru, miks 5 vaheaja süsteem lapsevanematele ei meeldi. Meil teist aastat ja igati hea variant. Eelmisel neljapäeval oli koolis aktus ja sisuliselt sellest ajast kuni järgmise esmaspäevani vaheaeg. Aprillis samamoodi,et suurest reedestalates nädal aega vaba. Suvevaheaeg algab vist 16 juuni vms. Ega juunis väga õppetööd ei toimugi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 15:08; 28.02 18:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saagi aru, miks 5 vaheaja süsteem lapsevanematele ei meeldi. Meil teist aastat ja igati hea variant. Eelmisel neljapäeval oli koolis aktus ja sisuliselt sellest ajast kuni järgmise esmaspäevani vaheaeg. Aprillis samamoodi,et suurest reedestalates nädal aega vaba. Suvevaheaeg algab vist 16 juuni vms. Ega juunis väga õppetööd ei toimugi.

4 vaheajaga süsteemi puhul ei toimu õppetööd juba mai lõpus.
Ei meeldi 5 vaheaja süsteem just seetõttu, et kool poolde juunisse veereb. See on kõige ilusam ja valgem aeg meie laiuskraadil, tahaks juba maakoju kolida (meil täiskasvanutel töö tõttu oleks see võimalik, laste kooli pärast alati pidurdume linnas).

Eks oleneb koolidest ja ilmast, aga nii mõneski koolis on väga palav juba mai teisest poolest. Hoiame siis pöialt, et ei oleks sooje ilmu mai lõpus-juuni algul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Julgeks arvata, et enamus vanemaid kahjuks juba mai lõpust alates pikale suvepuhkusele saavad. Enamus siiski töötavad ka suvel. Oleneb muidugi koolist, aga isegi nelaja vaheaeajaga koolides siiski kool kestab juuni esimene nädal veel (suure tõenäosusega õppetööd enam ei toimu, aga ekskursioonid jm. Tegevused küll)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 15:08; 28.02 18:52;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )


Esileht Koolilaps Suusapuhkus ( vaheaeg ) eestis

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.