Esileht Ilu ja tervis Suveks varvastele geelid

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Suveks varvastele geelid

Kas tasub panna? Kui kaua muretult ilus püsib? Võib ka soovitada soodsat ja head tegijat Tallinnas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.05 13:03; 29.05 13:32; 30.05 12:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu meelest seisab tavaline lakk ka varvastel täiesti muretult nii kaua kuni väljakasvamine häirima hakkab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, nõustun. Kui korralikult lakkida, siis püsib ka see pikalt ilus.

Geelid püsivad ka nii 1-1,5 kuud ilusad. Lihtsalt tüütu on see hooldus minu jaoks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaline lakk siiski nii kaua ei püsi. Geelidega saab tõesti muretult 1,5 – 2 kuud. Eeldusel et ikka korralik tegija.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.05 22:37; 30.05 10:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõigepealt defineeri, mis on sinu jaoks soodne? Mulle meeldib käia Kaia ilustuudios Tea juures. Ta on väga hea sel alal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tavaline lakk siiski nii kaua ei püsi. Geelidega saab tõesti muretult 1,5 – 2 kuud. Eeldusel et ikka korralik tegija.[/tsitaat]

Eeldusel, et on korralik alus- ja pealislakk, siis minul püsib küll 1,5-2 kuud vabalt, siis hakkab väljakasv paistma ja võtab maha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kõigepealt defineeri, mis on sinu jaoks soodne? Mulle meeldib käia Kaia ilustuudios Tea juures. Ta on väga hea sel alal. [/tsitaat]

Ma ei teagi, mis on minu jaoks soodne, pole geele kunagi lasknud panna ja üldisest hinnatasemest ei tea midagi, kodulehti ka ei viitsi järjest läbi lapata. Aga tänan soovituse eest, uurin asja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.05 13:03; 29.05 13:32; 30.05 12:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ma ei teagi, mis on minu jaoks soodne, pole geele kunagi lasknud panna ja üldisest hinnatasemest ei tea midagi, kodulehti ka ei viitsi järjest läbi lapata. Aga tänan soovituse eest, uurin asja.[/tsitaat]
Kui sa ei viitsi isegi mõnda kodulehte uurida ja hindasid vaadata, siis mismoodi sa üldse sinna salongi viitsid minna?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.05 22:37; 30.05 10:16;
To report this post you need to login first.

Kuule neid tegijaid ja kodulehti on meeletult palju, hind võib kõikuda päris palju, neid peaks ikka päris palju läbi vaatama, et keskmisest hinnast aimu saada ja seda nagunii kodulehe põhjal ei tea, kas tegija on hea või mitte. Lihtsam on ju küsida, keda soovitatakse, ja selles osas ma ju sain siit vastuse ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.05 13:03; 29.05 13:32; 30.05 12:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul varbad ikka pidevalt lakitud ja tavaline lakk ei püsi never nii peal, eriti suvel. Ma panen jah suveks geellaki ja no tõesti on varbad mitu kuud väga ilusad. protseduur koos pediküüriga on 38.-

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Ilu ja tervis Suveks varvastele geelid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.