Esileht Tööelu, raha ja seadused. Swedbanki arvelt kaob raha

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 60 )

Teema: Swedbanki arvelt kaob raha

Postitas:

Mõni kuu tagasi hakkas mulle tunduma, et mu Swedbanki arvelt kaovad pisikesed summad, 1-5 euro ulatuses. Umbes kolm kuud olen nii märganud. Viimased nädalad olen asja teadlikumalt jälginud ja ma tõesti ei saa enam aru, mis toimub. Eile õhtul peale poeskäiku vaatasin arvet, kirjutasin summa üles, broneeringus midagi polnud!, kaardihooldustasu läks ka juba varem maha. Täna vaatan kontojääki internetipangast, eilne summa täpselt 1.70 võrra väiksem, väljavõttel ei näita ei sellise summa broneeringut ega maha minemist?! Summa, mis poes kulus ca 10 eurot on broneeringusse jäänud, siiski 1.70 on õhku haihtunud. Mina enam aru ei saa, olgugi, et summad kuni 5 eurot on imeväikesed, siiski tahaksin aru saada loogikast. Huvitab see, kas keegi veel on midagi sellist tähele pannud seoses Swedbanki kontoga?
Millist panka veel kasutate, kuhu soovitate kolida? Kas Danske Bank ka veel eksisteerib meil, on neil sularahaautomaate?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 03.12 11:52; 03.12 12:17; 03.12 12:20; 03.12 17:23; 03.12 22:49; 03.12 23:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Puhka jalga, rumal inimene. Kes sul keelab teha konto väljavõtte ja tulud-kulud üle arvutada?
Pole vaja piimanaha pealt oletada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No niisama ei saa raha kuskile kaduda, arvuta üle oma asjad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No niisama ei saa raha kuskile kaduda, arvuta üle oma asjad.

Puhka jalga, rumal inimene. Kes sul keelab teha konto väljavõtte ja tulud-kulud üle arvutada?
Pole vaja piimanaha pealt oletada.

Oma nahaga tegele ise. Ükski raamatupidamisprogramm pole nii kindel, et eelmistesse kuudesse pisisummasid kantida ei annaks ega maha arvata. Hetkel ei näe ma väljavõttel 1.70 suurust summat mitte kuskil, ööga kadus, eile õhtul panin jäägi kirja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 03.12 11:52; 03.12 12:17; 03.12 12:20; 03.12 17:23; 03.12 22:49; 03.12 23:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No niisama ei saa raha kuskile kaduda, arvuta üle oma asjad.

Väga tore oleks, huvitabki, kas keegi veel midagi sarnast märganud seoses Swedbanki kontoga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 03.12 11:52; 03.12 12:17; 03.12 12:20; 03.12 17:23; 03.12 22:49; 03.12 23:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No niisama ei saa raha kuskile kaduda, arvuta üle oma asjad.

Väga tore oleks, huvitabki, kas keegi veel midagi sarnast märganud seoses Swedbanki kontoga.

Loomulikult mitte. Tavaliselt juhtuvad sellised asjad selliste inimestega, kes on natukene uhhuud. Kardan, et samamoodi hakkaks raha kaduma ka sinu Danske või ükskõik millise muu panga kontolt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 03.12 12:44; 03.12 13:45; 03.12 19:25; 03.12 23:00; 04.12 11:05; 04.12 19:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas Swedis digikassa süsteemi ei ole, mis “peenraha” automaatselt teisele arvele kannab?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.12 12:48; 03.12 14:59; 03.12 15:59; 03.12 16:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

nad on oma kaarditasusid lihtsalt tõstnud.
kui sul lausa 1.70 läks, siis võibolla lisandus krediitkaardi kuutasule ka mingi eelmisel kuul kasutatud osa eest intress?
mul läks eile vaid 1.30 maha “krediitkaardi kuutasu” ja see on kenasti konto väljavõttel internetipangas näha ka.
samas võib sul olla ju ka su kontol mingi püsikorraldus peal, mis automaatselt läheb. nt tallinna prügivedu on ju ka suht väike number 1,5-3€ kuus.
ja samuti läheb maha mingi teenustasu, kui võtad sularaha automaadist siis, kui kuu kogusumma ületab mingi X kuulimiidi,
(või võtad rohkemal korral kuus, kui tasuta võimalus ette näeb),
mingi teenustasu on ka siis, kui võtad raha mingi teise panga sularahaautomaadist.
variant ka see, et ostsid midagi krediitkaardiga internetist ca kuu tagasi, summa oli broneeritud, see läks maha alles nüüd, aga mahaminek toimub praeguse hetke valuutakursiga (kui see muutub vahepeal, muutub ka summa)

ps. Danske Bank eksisteerib edasi, kuid alates 1.oktoobrist ta uusi erakliente enam juurde ei võta (tahab olemasolevatestki lahti saada) ja suras alates 1.okt varem tasuta toimunud ülekandetasudele Swediga täpselt sama suure ülekandetasu juurde. Kaarrtide hooldustasud on hetkel veel vanad, aga need vist suurenevad ka kohe.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.12 12:52; 03.12 13:22; 04.12 10:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga võta klienditeenindusega ühendust ja küsi, mis toimub. Usun, et nad oskavad detailideni lahti rääkida, mis toimub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga võta klienditeenindusega ühendust ja küsi, mis toimub. Usun, et nad oskavad detailideni lahti rääkida, mis toimub.

Ma ei saa halvustajatest aru – kui inimene kirjutab õhtul kontojäägi üles, järgmisel päeval on 1.70 väiksem summa arvel, midagi broneeritud või maha läinud ei ole, siis mul tekiks ka küsimusi.

Mul on endal ka seoses Swedbankiga absurdimaiguline kogemus, kus ülekanne haihtus nii, et kummalgi arvel sellest jälge pole ja tõestada ei saa ka midagi, sest jälge pole, ometi mõlemad nägid ühel hetkel seda kannet (ostsin asja ja kui hakkasin saatmistasu juurde maksma, siis ostukannet enam ei olnud). Kuna kumbki kontoseisu sendi täpsusega ei jälginud, siis ei osanud öelda, kas jääk oli vahepeal muutunud või ei, pangapoolne kommentaar oli, et nii ei saa olla ja ma olen täiesti nõus – loomulikult ei saa, ometi me mõlemad olime suht kindlad, et nägime, et ma maksin ära – muidu poleks ju asi saatmiseni üldse läinudki.

Aga ma soovitaks jälgida paar nädalat, kasvõi üle päeva, ja teha ekraanitõmmised, kus kontoseis näha. Muidu jääb alati kahtlus, et vaatasin siiski valesti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna kumbki kontoseisu sendi täpsusega ei jälginud, siis ei osanud öelda, kas jääk oli vahepeal muutunud või ei, pangapoolne kommentaar oli, et nii ei saa olla ja ma olen täiesti nõus – loomulikult ei saa, ometi me mõlemad olime suht kindlad, et nägime, et ma maksin ära – muidu poleks ju asi saatmiseni üldse läinudki.

swedis on viimastel kuudel tekkinud mingi loll koht “maksekorralduste nimekiri”.
osa makseid ei lähe tasumisele siis, kui sa seda teed, vaid jäävad sinna “ootele” ja sa pead eraldi veel “kinnitamiseks” paar hiireklikki tegema, et nad tasutud saaks. kui makse seal nimekirjas istub, siis pole ka konto väljavõttel seda kirjas.
kontrolli igaks juhuks netipangas üle. mul on paar korda sinna makse läinud täitsa automaatselt, eriti siis, kui tegu uue inimesega, kellele ülekande teed.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.12 12:52; 03.12 13:22; 04.12 10:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna kumbki kontoseisu sendi täpsusega ei jälginud, siis ei osanud öelda, kas jääk oli vahepeal muutunud või ei, pangapoolne kommentaar oli, et nii ei saa olla ja ma olen täiesti nõus – loomulikult ei saa, ometi me mõlemad olime suht kindlad, et nägime, et ma maksin ära – muidu poleks ju asi saatmiseni üldse läinudki.

swedis on viimastel kuudel tekkinud mingi loll koht “maksekorralduste nimekiri”.
osa makseid ei lähe tasumisele siis, kui sa seda teed, vaid jäävad sinna “ootele” ja sa pead eraldi veel “kinnitamiseks” paar hiireklikki tegema, et nad tasutud saaks. kui makse seal nimekirjas istub, siis pole ka konto väljavõttel seda kirjas.
kontrolli igaks juhuks netipangas üle. mul on paar korda sinna makse läinud täitsa automaatselt, eriti siis, kui tegu uue inimesega, kellele ülekande teed.

See koht on seal minu arust kogu aeg olnud, ju sa siis ise oled maksekorralduse tegemisel kogemata vajutanud nupule “salvesta”, mitte selle kõrval olevale nupule “kinnita” (võimisiganes seal täpsemalt oli, ei viitsi hetkel panka logida), ehk siis sa ise oled selle makseka ekslikult salvestanud hiljem kinnitatavate maksekorralduste alla, mitte ei ole kohe otse ära kinnitanud. Kui sa ikka kohe otse ära kinnitad, siis läheb see ka koheselt maksmisele (kuigi vastaspoole kontole jõudmine võib tõesti paar minutit siiski aega võtta ka pangasisese makse korral).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väikestest poodidest tehtud ostud ei jõua Swedis broneeringusse kohe, vaid mitme päevase hilinemisega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.12 13:39; 03.12 22:48; 04.12 00:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väikestest poodidest tehtud ostud ei jõua Swedis broneeringusse kohe, vaid mitme päevase hilinemisega.

See ei ole ainult väikestes poodides nii. On ka suuremates ette tulnud. Sõltub, millist terminaali konkreetne pood või kassa kasutab. Ongi nii, et teed ostu ära ja summa ei lähegi broneeringusse, vaid võetakse paari päeva pärast maha. Siis kajastub see konto väljavõttel. Kui vahepeal on veel mingeid tehinguid olnud, siis võibki summa märkamata jääda. Usun ka, et kui teemaalgataja võtab oma konto väljavõtte vähe pikema perioodiga lahti, siis näeb seal kõiki neid nn. haihtunud summasid. Lihtsalt on teiste rahaliikumiste vahele ära kadunud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 03.12 12:44; 03.12 13:45; 03.12 19:25; 03.12 23:00; 04.12 11:05; 04.12 19:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen SEB klient. Ma olen sellise asjaga nii ära harjunud, et isegi ei viitsi enam tegeleda. Pangad oskavad küsida igasugu väikeste asjade eest väikesi summasid, need lahkuvad kontolt küll mingil kindlal kuupäeval, kuid siiski erinevatel aegadel. Hakkad uurima, siis selgub, et kõik õige – pididki maksma X ülekande eest Y päeval Z summa. Siis veel X teenuse eest, näiteks kaardikonto kontrollimise või sõnumisaatmise eest, veel x päeval y summa ja nii see käibki. Igasugu erandsummasid on ja keerulisi liitolukordi, mis pole lepingus, vaid kaasnevad selle-ja-sellega – ja nii ongi, et konto on ühel päeval miinuses, kuigi eile oli veel 2,57 arvel ja sa oled kindel, et täna saad veel ühe pastaka või paki leiba osta. Tutkit, ei saa. Sest pank tahtis vahepeal oma “teenuste” eest oma saada.
Siinsed sõimajad pole lihtsalt oma kontot jälginud, seega on natsa lollimad kui need, kes selliseid väikesi muutusi näevad. Nagu alati sõimajad on lollimad.
Pank, seltsimehed, ei ole meie abistamiseks loodud. Pidage see pidevalt silmas. Seda võivad arvata ainult reformierakonna valijad, kes on valdavalt põhiharidusega töötud, nagu viimane uurimus näitas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.12 14:20; 03.12 15:55; 03.12 16:08; 03.12 17:24; 03.12 17:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen SEB klient. Ma olen sellise asjaga nii ära harjunud, et isegi ei viitsi enam tegeleda. Pangad oskavad küsida igasugu väikeste asjade eest väikesi summasid, need lahkuvad kontolt küll mingil kindlal kuupäeval, kuid siiski erinevatel aegadel. Hakkad uurima, siis selgub, et kõik õige – pididki maksma X ülekande eest Y päeval Z summa. Siis veel X teenuse eest, näiteks kaardikonto kontrollimise või sõnumisaatmise eest, veel x päeval y summa ja nii see käibki. Igasugu erandsummasid on ja keerulisi liitolukordi, mis pole lepingus, vaid kaasnevad selle-ja-sellega – ja nii ongi, et konto on ühel päeval miinuses, kuigi eile oli veel 2,57 arvel ja sa oled kindel, et täna saad veel ühe pastaka või paki leiba osta. Tutkit, ei saa. Sest pank tahtis vahepeal oma “teenuste” eest oma saada.
Siinsed sõimajad pole lihtsalt oma kontot jälginud, seega on natsa lollimad kui need, kes selliseid väikesi muutusi näevad. Nagu alati sõimajad on lollimad.
Pank, seltsimehed, ei ole meie abistamiseks loodud. Pidage see pidevalt silmas. Seda võivad arvata ainult reformierakonna valijad, kes on valdavalt põhiharidusega töötud, nagu viimane uurimus näitas.

Selle üle, kas pank on meie sõber või vaenlane, võid kohvilauas sugulastega edasi diskuteerida. Pikaajalise Swedbanki kliendina julgustan igatahes teemaalgatajat, et see pank on täiesti usaldusväärne ja täpne ning lihtsalt mingite olgu suurte või väikeste summade kadumist musta auku ei saa toimuda. Ja kui tekibki mingi arusaamatus, siis kliendiinfo telefonil (mul on see juba pähe kulunud 6 310 310) saab alati sõbralikku ja põhjalikku nõu. Seega küsi alati pangast, kui kõhkled, et mingi jama on, nad tõesti aitavad probleemi põhjuse leida ja magad jälle öösel rahulikult.
Minul on ükskord olnud suur jama, kui Swedi krediitkaardiga välismaal bensiini eest tasudes läks arusaamatult maha mingi ebamäärane summa, mis oli ligikaudu kolm korda suurem tegelikust bensiinihinnast. Tulin Eestisse, kirjutasin juhtunu kohta pangas avalduse ja kõik sai korda, pank hüvitas mulle kogu selle raha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen SEB klient. Ma olen sellise asjaga nii ära harjunud, et isegi ei viitsi enam tegeleda. Pangad oskavad küsida igasugu väikeste asjade eest väikesi summasid, need lahkuvad kontolt küll mingil kindlal kuupäeval, kuid siiski erinevatel aegadel. Hakkad uurima, siis selgub, et kõik õige – pididki maksma X ülekande eest Y päeval Z summa. Siis veel X teenuse eest, näiteks kaardikonto kontrollimise või sõnumisaatmise eest, veel x päeval y summa ja nii see käibki. Igasugu erandsummasid on ja keerulisi liitolukordi, mis pole lepingus, vaid kaasnevad selle-ja-sellega – ja nii ongi, et konto on ühel päeval miinuses, kuigi eile oli veel 2,57 arvel ja sa oled kindel, et täna saad veel ühe pastaka või paki leiba osta. Tutkit, ei saa. Sest pank tahtis vahepeal oma “teenuste” eest oma saada.
Siinsed sõimajad pole lihtsalt oma kontot jälginud, seega on natsa lollimad kui need, kes selliseid väikesi muutusi näevad. Nagu alati sõimajad on lollimad.
Pank, seltsimehed, ei ole meie abistamiseks loodud. Pidage see pidevalt silmas. Seda võivad arvata ainult reformierakonna valijad, kes on valdavalt põhiharidusega töötud, nagu viimane uurimus näitas.

Milline pikk ja mõttetu kiun. Eriti magedaks teeb selle jutu veel kommenteerija ilmne antipaatia Reformierakonna suhtes – pakun, et sa ise oled keskmine vähe haritud ja juhutöid tegev Savika pooldaja, kes viimase 2,57 eest leiva või pastaka osta loodab:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.12 12:48; 03.12 14:59; 03.12 15:59; 03.12 16:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eestis teostab pankade üle järelvalvet Finantsinspektsioon. Tee sinna kaebus, kui sa tõesti oled veendunud, et pank su sente rotib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olin ka aastaid Swedbanki klient, aga kuna ma enam nendega rahul ei olnud, tulin üle Nordeasse. Nüüd olen vägagi rahul.
Swedbank võttis absoluutselt iga asja eest teenustasu, isegi netipangas arve maksmise eest kasseeris mitukümend senti sisse. Nordeas näiteks on kõik ülekanded tasuta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Taevas küll. Jajaa, pank võtabki salaja inimeste pangaarvetelt raha ära, loodab, et ei märgata. Neil on kohe selline äriplaan!
Ole nüüd nii tore, et ära kirjuta mingeid summasid lipikutele vaid võta konto väljavõte näiteks viimase aasta kohta, salvesta omale arvutisse pdf-na ja siis edaspidi võrdle sellega oma summasid. Kui rahaseis on väiksem, kui arvad, siis võta konto väljavõte ja vaata, kuhu raha läinud on ning kas on kõik õiged tehingud, ära unusta ka broneeringuid vaadata.
Olen enam kui kindel, et mingeid müstilisi kadumisi ei ole, kirjutad ise summa valesti maha või ei mäleta, et võetakse mingi otsekorraldus või püsitasu maha.

swedis on viimastel kuudel tekkinud mingi loll koht “maksekorralduste nimekiri”.

Ei ole viimastel kuudel. Aastaid on see seal kindlasti. Vaata ise, mis nuppe litsud, kuid ülekannet teed. Kui vajutad, et makse läheks maksekorralduste nimekirja, siis sinna ta lähebki, mitte ei lähe kohe minema. See on hea juhul, kui teed mitu makset korraga, siis ei pea igakord makset eraldi kinnitama, kinnitad korraga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 03.12 15:18; 03.12 15:33; 03.12 18:10; 03.12 22:30; 03.12 23:03; 04.12 00:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures olen ise ka märganud, et mingi euro kaob kuu lõpus salapäraselt ära. Kaardi hooldustasu on tõstetud äkki

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures olen ise ka märganud, et mingi euro kaob kuu lõpus salapäraselt ära. Kaardi hooldustasu on tõstetud äkki

Aru ma ei saa. Kas te tõesti ei vaata kunagi kontoväljavõtteid, et saab tekkida olukord, kus “miski kaob kuu lõpus ära” ning “äkki on tõstetud kaardi hooldustasu” ja see ei juhtu mitte üks kord? Või (andke andeks) te ei oska vaadata? Või on lihtsalt savi?
Kui tekib küsimus, siis tuleb ju järele vaadata ometi, kuhu raha läks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 03.12 15:18; 03.12 15:33; 03.12 18:10; 03.12 22:30; 03.12 23:03; 04.12 00:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milline pikk ja mõttetu kiun. Eriti magedaks teeb selle jutu veel kommenteerija ilmne antipaatia Reformierakonna suhtes – aga no mis muud suhtumist saabki olla keskmisel Savika pooldajal, kes viimase 2,57 eest leiva või pastaka osta loodab:)

Tubli! Andsid oma väikse tutaka ära. Mine küsi nüüd peakontorist palka ka. Ma usun, et praegu, kus reffidel on tõsine poolehoidjate kriis (sest põhiharidusega töötud ei ole kuigi ustav seltskond), kulub iga pooldav kommentaar marjaks ära. Viiskend senti ikka saad. Küsi sulas, pank võib sul selle kes teab mille eest teenustasuks võtta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.12 14:20; 03.12 15:55; 03.12 16:08; 03.12 17:24; 03.12 17:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures olen ise ka märganud, et mingi euro kaob kuu lõpus salapäraselt ära. Kaardi hooldustasu on tõstetud äkki

Kas sellel salapärasel kadumisel ei ole selgitust siis? Kaardi kuutasu on selgituses, 1,50 läheb maha Swedis tavaliselt 27-ndal kuupäeval. Igal mahaminemisel on selgitus juures ju. Kõike näeb väljavõttest. Niisama küll ei lähe raha maha ilma selgituseta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milline pikk ja mõttetu kiun. Eriti magedaks teeb selle jutu veel kommenteerija ilmne antipaatia Reformierakonna suhtes – aga no mis muud suhtumist saabki olla keskmisel Savika pooldajal, kes viimase 2,57 eest leiva või pastaka osta loodab:)

Tubli! Andsid oma väikse tutaka ära. Mine küsi nüüd peakontorist palka ka. Ma usun, et praegu, kus reffidel on tõsine poolehoidjate kriis (sest põhiharidusega töötud ei ole kuigi ustav seltskond), kulub iga pooldav kommentaar marjaks ära. Viiskend senti ikka saad. Küsi sulas, pank võib sul selle kes teab mille eest teenustasuks võtta.

Eksid. Ühegi parteiga ma seotud ei ole ja pankadelt petta ei saa. Ja probleemide korral suhtleksin otse pangaga, mitte ei iriseks anonüümses foorumis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.12 12:48; 03.12 14:59; 03.12 15:59; 03.12 16:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eksid. Ühegi parteiga ma seotud ei ole ja pankadelt petta ei saa. Ja probleemide korral suhtleksin otse pangaga, mitte ei iriseks anonüümses foorumis.

Nojah, tavaline refisümpatiseerija juhmardlus.
Mina ka ei kurda, et oleksin pangalt petta saanud. Ma polegi. Olen täiesti veendunud, ja see on ühekordses kõneluses pangaga ka kinnitust saanud, et pank võtab neid sente mu kontolt igati õigustatult ja mingit pettust ei ole.
Süsteem on vaid sihuke.
Aga no refi- või irl-valija jaoks on see juba liiga kõrge matemaatika.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.12 14:20; 03.12 15:55; 03.12 16:08; 03.12 17:24; 03.12 17:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Eksid. Ühegi parteiga ma seotud ei ole ja pankadelt petta ei saa. Ja probleemide korral suhtleksin otse pangaga, mitte ei iriseks anonüümses foorumis.

Nojah, tavaline refisümpatiseerija juhmardlus.

Aga no refi- või irl-valija jaoks on see juba liiga kõrge matemaatika.

Sinu tase paistab kenasti nendes kahes lauses.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.12 12:48; 03.12 14:59; 03.12 15:59; 03.12 16:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen. Mind pani mõtlema asjaolu, et Swedbankil on internetipangas 600 000 kasutajat, korrutame selle arvu näiteks kahega, saame 1,2 miljonit eurot. Kui iga kuu pisisumma inimeste arvetelt minema kantida, saab juba katta Swed Eesti kulud ühes kuus näiteks tööjõumaksudele vms.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 03.12 11:52; 03.12 12:17; 03.12 12:20; 03.12 17:23; 03.12 22:49; 03.12 23:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinu tase paistab kenasti nendes kahes lauses.

Muidugi! 😀 Plusspunkt sulle, kui juba vähesest piisab arusaamiseks. Tubli.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.12 14:20; 03.12 15:55; 03.12 16:08; 03.12 17:24; 03.12 17:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas Swedis digikassa süsteemi ei ole, mis “peenraha” automaatselt teisele arvele kannab?

swedi ei tea, aga seb-is on ka need kanded kontoseisul ju näha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 60 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Swedbanki arvelt kaob raha

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.