Esileht Sünnitus Taastumine teisest keisrist?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Taastumine teisest keisrist?

Postitas:

Tere, ees ootamas teine plaaniline keiser. Esimese keisriga oli taastumine kuidagi kerge, tõusin kiirelt jalule ja neljandal päeval peale oppi koristasin kodu ja tegin süüa. Kuidas teise keisriga, kas taastumine oluliselt raskem?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pigem ütleksin, et teisega oskasin ise teadlikum olla. Teadsin valu, aga teadsin ka seda, et mida kiiremini end üles ajan, seda kiiremini liikuma saan.
Esimene keiser oli mul muidugi pärast hunnikut meditsiinilisi protseduure – esilekutsumine, 12h valutamist, pressid kinnisele emakakaelale, üldnarkoos. Vaimselt olin ka rohkem läbi. Ei saanud aru, kuidas ma ise sünnitada ei saanud ja miks mu laps intensiivis ning selline kole segane virr-varr oli.
Teine oli kergem. Seljasüst, ma polnud nii uimane. Vaimselt olin küpsem ja eks ma teadsin ka, et võib jälle keisriks minna. Arstid andsid paremini infot lapse kohta jms.
Arm oli teisel korral kenam, kuid pikka aega tegi ühe koha pealt tugevalt valu. Selline hell ja kipitav valu oli kohe armi kõrval, aga läks õnneks üle ilma sekkumata.
Tõenäoliselt oled sa naine, kes saabki sellistest traumadest ja operatsioonidest suhteliselt kergelt tagasi rivvi. Ilma liigse meditsiinita olen mina ka samasugune. Seega arvan, et sul on suur lootus seekord ka kiirelt taastuda. Lubada ei oska muidugi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Mina siis see, kellel oli teisest keisrist taastumine väga raske… pärast esimest oli kökimöki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lugedes eelnevaid kirju tekkis küsimus, mis on olnud põhjused teiseks keisriks. Endal samuti preeklampsiaga esimene keiser, kuid nüüd sooviks samuti keisrit. Kas ITK-s arvestatakse minu soovidega või peab teiseks keisriks olema olukord piisavalt nigel, et plaaniline keiser tehtaks? Taastusin keisrist väga hästi ja kuna mulle see kõik tuttav, siis peaksin vähem närveerima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Katrin100 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Lugedes eelnevaid kirju tekkis küsimus, mis on olnud põhjused teiseks keisriks. Endal samuti preeklampsiaga esimene keiser, kuid nüüd sooviks samuti keisrit. Kas ITK-s arvestatakse minu soovidega või peab teiseks keisriks olema olukord piisavalt nigel, et plaaniline keiser tehtaks? Taastusin keisrist väga hästi ja kuna mulle see kõik tuttav, siis peaksin vähem närveerima.[/tsitaat]

Oleneb arstist vist. Mul oli esimene keiser ja teise lasen ka teha, kuigi arst ikka otsis näidustust (armiga emakas ei pidavat olema nii tugev trump, mul 5a möödas ka), aga ma ikkagi sain ta sinnani, et saan lõikega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Endal möödas 4 aastat ja esimenee oli ka keiser.Soov oleks teine nüüd ka saada keiser.Et kas seda oleks nagu võimalik nõuda(soovida).Või kuidas see selgub.Taastusin ka esimesets hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Sünnitus Taastumine teisest keisrist?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.