Esileht Pereelu ja suhted Tabud?

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Tabud?

Postitas:

Kas on mõni tegevus mida te mitte kunagi oma mehe kuuldes või nähes ei teeks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei küsiks pk-st nõu, kuidas mehega käituda.
Ilmselgelt ta tunneks selle peale huvi, et miks ma tema enda käest ei küsi ja kas me pole piisavalt lähedased, et kõigest rääkida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eksmehega olin koos 9 aastat ja kordagi ei puuksutanud ega käinud häda nr. 2l kui ta oli kodus. Lihtsalt kuidagi ei sobinud. Ta oli selline ka, kes kombeid tähtsaks pidas. Kuigi jah, need on inimlikud asjad aga lihtsalt ei saanud tema juuresolekul nii vabaks lasta ennast.
Praeguse mehega on jumalast savi. Ja absoluutselt kõigega. Praegu mõtlen, et me oleme ikka rõvedad küll 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei kasuta kunagi inimeste kirjeldamiseks karmimaid sõnu kui tobu või napakas

aga muidu siis kasutad või? kuid mehele tahad head muljet jätta. kas pole mitte silmakirjalik?

no häda nr2 ma mehe juuresolekul ikka ei teeks küll. mõtlen siis nii, et tema näiteks peseb hambaid ja mina istun potil selle suurema hädaga. sidet/tampooni ka ei vahetaks. muud nagu pähe ei tule.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ega käinud häda nr. 2l kui ta oli kodus

Päris karm enesekontroll siis või oli ta hirmus harva kodus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas on mõni tegevus mida te mitte kunagi oma mehe kuuldes või nähes ei teeks?

Mitte ühtegi asja ei tule pähe. Me üle 20 aasta koos ja matkadel/reisidel/kitsas üürikas paratamatult kõike teineteise nähes teinud. Nüüd küll majas, aga nii omad, et ei häbene miskit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pardon proud, aga sitta sees hoida on tervisele kahjulik!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on vannituba ja WC ühine. Kui kumbki meist kasutab viimase funktsiooni, siis seda teeme eraldi, privaatselt. Ukse taga ka kuulamas ei käi üksteist :D.

Aga kui metsas matkamas oleme, siis pole probleemi, et paar puud vaid vahet on. Keerame üksteisele selja ja saab asi vahehäbita aetud.

Ma võin siin ju väita, et ma ei kavatse kunagi oma abikaasa ees sünnitada. Aga ega ma seda päris läbi pole veel mõelnud ja võin ringi otsustada.

Selle peale ma muidugi pole veel tulnud, et mu mees ei võiks mind näha juukseid värvimas või näomaski tegemas. Aga ta on ka valgustatud mees, kes on teadlik, et ilu ei ole vaid loomulik ja naised ei ole allapoole pead loomupoolest siledad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte ühtegi asja ei torka pähe. Oleme eelkõige parimad sõbrad, jagame kõike. (See ei tähenda muidugi, et käest hoiaksime kui teine kakab.)
No okei, poore pigistan ainult üksi olles.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eksmehega olin koos 9 aastat ja kordagi ei puuksutanud ega käinud häda nr. 2l kui ta oli kodus.

Klassik on uuesti ilmunud ????

Sellest sai omal ajal foorumis palju nalja.

Uppumatud junnid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tulegi pähe, mida oma mehe ees ei teeks ja vastupidi. Küünte lõikamine on mu arust selline ebamugav asi, mida näha, seega seda mitte. Nr 2 tegemine/ oksendamine on mu arust möödapääsmatu. 😀 Alguses häbenesin, kui niisama üksteist külastasime jne ja käisin kasvõi poes nr2 tegemas, kuid nüüd elame koos ja sain ise ka aru, millist valehäbi ma tundsin. Olen paar korda okseviiruses olnud, kusjuures mees mind potile tassis ja kantseldas igatepidi 😀 Oi oleks ma see kakapeitja siit, siis ei tea mis saama oleks hakanud 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eksmehega olin koos 9 aastat ja kordagi ei puuksutanud ega käinud häda nr. 2l kui ta oli kodus. Lihtsalt kuidagi ei sobinud. Ta oli selline ka, kes kombeid tähtsaks pidas.

Siit järeldus, et ka kombed pole tähtsad, kuna tegu on tänaseks eksmehega ja kodus istub mingi õllekrooksust rõve sitahäda.
Võtke vabalt.

Või, teine järeldus, et sigadele põle tõesti mõtet pärleid loopida; ta ei hinda seda nagunii ja isegi ei õpi sellest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul mees värvis ise mu juukseid:P
Aga sidemete/tampoonide vahetamine pole küll kindlasti asi, mida mehele vaatamiseks pakkuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Pereelu ja suhted Tabud?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.