Esileht Hobinurk Tahaks müüa heegeldatud loomi

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Tahaks müüa heegeldatud loomi

Postitas:

Lisatööna heegeldan pehmemid kaisukaid. Kahjuks ei oska ma neile turgu leida. Käsitööpoed panevad liiga suurt protsenti juurde ja seega ei osteta…Kus veel turgu võiks leida?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt on nii, et need kellele heegeldatud kaisukad meeldivad, oskavad ka ise käsitööd ja teevad neid ise, nii et mingit suurt turgu neil asjadel pole. Aga eks Facebook aitab – seal erinevaid müügigruppe. Kui asju palju, siis ehk tasub ka mõnele käsitöölaadale lauake üles sättida. Tuttav käib näiteks suvel hansapäevadel oma heegeldatud asjadega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Turuväravasse mine passima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Heegeldatud mänguasju teevad väga paljud hobi korras, nii et pakkumisi on väga palju, nt kästiöö müügi gruppides Facebookis, Buduaari turul, erinevad netipoed (nt Disainimaja). Kui sul on neid tõesti palju kogunenud, siis üks võimalus on tõesti minna müüma laatadele.

Lastega kodus olemise ajal heegeldasin samuti mänguasju. Minu kogemus on selline, et üksikuid õnnestub müüab käsitöö müügi gruppides, aga peamine kasu, mis kuulutuste üles panemisest on see, et hakkab tulema tellimusi. Lapsed soovivad teinekord igasugu multikategelasi või hoopis teistsuguseid nukke/loomi, kui müügil on. Ja kui oled selline tegija, et suudad ise mustrita tellija soovi järgi asju teha, siis on võimalik ka natuke teenida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.12 16:10; 19.12 09:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee isetegijas blogi ja ürita selle kaudu müüa. Tee etsy.com müüginurk omale. Facebookis oma leht ja sheeri sõprade kaudu. Osta.ee ja ebay. FB igasugu müügigrupid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põhiline on see, et teed kvaliteetsest materjalist kvaliteetseid asju.

Aga kui mingist suvalisest odavast akrüüllõngast koledaid asju, siis pigem mitte sellega tegeleda.
Kahjuks olen näinud palju selliseid heegeldatud mänguasju, et sisu paistab tootest läbi. Kole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.12 23:08; 19.12 20:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen nõus, et kui tahad heegeldatud mänguasju või kaisukad müüa, peavad olema nad väga hästi tehtud ja loomulikult kvaliteetsest materjalist. Ja nii palju kui mina ole igasugu laatadel ja turgudel käinud, siis praktiliselt iga teine kolmas müügilett on heegeldatud loomi jms täis. Kuid minul on üks mitte just eriti väga hea kogemus selle heegeldatud ostuga. Nimelt käisin sel suvel Pärnus Augustiunetusel ja ostsin ühelt lapseootel müüajalt(tal pidavat FB ka oma lehekülg olema, täpselt ei mäleta aga miski Disain vms) kes müüs amigurumi loomakesi, ühe karukese, kuna väikesel sugulasel oli tulemas sünnipäev ja siis mõtlesin, et vot hea kink. Laps tundis kingist siirast rõõmu kuni hetkeni, mil tuli karukesel üks silm ära ja nädala pärast oli karukene hakanud hargnema. Kui sain sellest teada, siis meenus mulle, et müüja kiitis, et väga kvaliteetne materjal, mingist mahepuuvillast ning bambus või piimakiust ja mida kõike veel, jäin tõepoolest teda uskuma ja mõtlesin, et tõepoolest hea kink 3 aastasele põnnile. Aga võta näpust, olin väga pettunud, sest olin pea 30 eurot lihtsalt nagu maha visanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuid minul on üks mitte just eriti väga hea kogemus selle heegeldatud ostuga. Nimelt käisin sel suvel Pärnus Augustiunetusel ja ostsin ühelt lapseootel müüajalt(tal pidavat FB ka oma lehekülg olema, täpselt ei mäleta aga miski Disain vms) kes müüs amigurumi loomakesi, ühe karukese, kuna väikesel sugulasel oli tulemas sünnipäev ja siis mõtlesin, et vot hea kink. Laps tundis kingist siirast rõõmu kuni hetkeni, mil tuli karukesel üks silm ära ja nädala pärast oli karukene hakanud hargnema. Kui sain sellest teada, siis meenus mulle, et müüja kiitis, et väga kvaliteetne materjal, mingist mahepuuvillast ning bambus või piimakiust ja mida kõike veel, jäin tõepoolest teda uskuma ja mõtlesin, et tõepoolest hea kink 3 aastasele põnnile. Aga võta näpust, olin väga pettunud, sest olin pea 30 eurot lihtsalt nagu maha visanud.

Siis pidi eriti kehvasti tehtud olema.

Kui on ikka turvasilmad (mitte nööbid või kleebitavad silmad) ja korralikult kinnitatud, siis need ära ei tule.

Ise olen oma lasele ka heegeldanud mänguasju (puuvillasest lõngast) ja näha on, et peavad vastu ka mitmeaastasele mängimisele. Oluline on ka, et mänguasi oleks korralikult täidetud, sest mängides läheb natuke pehmemaks.

Mänguasjade müügikuulutusi vaadates on küll tihtipeale tunne, et mõni inimene on teinud elu esimese heegeldatud mänguasja ja kohe selle müüki pannud (pea-keha lopergused – pole korralikult ja ühtlaselt täidetud, nii et kuju kena oleks, heegeldatud kas vales suuruses heegelnõelaga või valest materjalist, nii et täidis paistab läbi jne).

Samas on supervahvasid mänguasju, mida on rõõm vaadata – head ideed, originaalsed mustrid, värvid klapivad, töö kvaliteetne. Selliseid asju ikka tasub müüa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.12 16:10; 19.12 09:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asi on kvaliteetne siis kui see ka masinpesu kannatab.
Ma olen enda lastele teinud ja ka kingitusteks ja tellimise peale.

Korralikud puuvillast asjad kannatavad vabalt masinpesu ning mitte üks jupp lahti ei tule.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.12 23:08; 19.12 20:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostetakse tõesti pigem multikategelasi, proovi nt Lotte multika loomi teha. Selliseid tavalisi heegeldatud mänguasju esiteks teevad paljud ja teiseks lapsed ei taha. Tänapäeval on nii palju igasuguseid huvitavaid vidinaid ja ”moe-mänguasju”, et lapsed hulluvad pigem nende järele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igasuguste raamatu- ja multikategelaste tegemisega ja eriti avalikult reklaamimise-müügiga soovitan olla ettevaatlik, sest neile laienevad autoriõigused

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Hobinurk Tahaks müüa heegeldatud loomi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.