Esileht Hobinurk Tai reis

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Tai reis

Postitas:

Kas reisifirmaga on mõtekas minna, kui reisin üksi? Kas veebruaris on seal väga palav?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veidrad küsimused. Mis ma ikka vastata oskan. Jah, on mõttekas minna, kui pole üksi reisija tüüp. Jah, veebruaris on seal palav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seal on kogu aeg palav. Oleneb kui palav sulle on palav. Üksi ei soovita küll sinna reisida. Eriti, kui ei tunne kohalikku kultuuri jA keelt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.06 23:00; 09.07 14:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reisifirmaga minnes minu meelest on üksi sinna reisida küll igati ok.
Olen Tais seni kahekesi reisifirmaga käinud mitmeid kordi ja ei näe küll põhjust miks mitte ka üksi minna.
Sõltub kindlasti samas ka, mis reisifirmaga tegu ja mis tasemega hotellis majutus.
Kui teha veidi eeltööd kommete ja kultuuri kohta, ei näe ma küll mingeid probleeme 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reisifirmaga minnes minu meelest on üksi sinna reisida küll igati ok.
Olen Tais seni kahekesi reisifirmaga käinud mitmeid kordi ja ei näe küll põhjust miks mitte ka üksi minna.
Sõltub kindlasti samas ka, mis reisifirmaga tegu ja mis tasemega hotellis majutus.
Kui teha veidi eeltööd kommete ja kultuuri kohta, ei näe ma küll mingeid probleeme :)

No aga point seisneb selles, et ta tahab ilma reisifirmata sinna üksi minna. Mina ei soovitaks ja näen mitmeid probleeme.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.06 23:00; 09.07 14:05;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Hobinurk Tai reis

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.